12. Amadeusz Skrzyniarz
18. Maciej Mysiak
13. Arkadiusz Serafin

Trener: Ryszard Wieczorek
1:0 - Martin Pribula 28' (k.) 2:0 - Łukasz Wolsztyński 30' 2:1 - Sebastian Dudek 38' (k.) 2:2 - Hubert Tylec 39' 2:3 - Hubert Tylec 44' 2:4 - Mateusz Wrzesień 74' 3:4 - Martin Pribula 83' (k.)
78' Amadeusz Skrzyniarz 85' Łukasz Matusiak

Trenerzy: Robert Stanek i Artur Derbin
Sędziowie: Krzysztof Korycki - Jakub Wójcik, Rafał Roguski (Warszawa)
90.0000
90+4' gwizdek Po 49 minutach gry kończy się druga połowa spotkania!
90+4' Łukasz Derbich nie opanował górnej piłki po dośrodkowaniu Donczo Atanasowa.
90+3' Konrad Zaradny ograł Michała Bierzałę, wpadł w pole karne i zagrał w poprzek, ale nikt nie zamknął akcji strzałem.
90+2' Wrzutka Artura Skiby z rzutu rożnego i zablokowany strzał Donczo Atanasowa.
90+1' Po dośrodkowaniu Łukasza Derbicha Tomasz Szatan wybija piłkę na róg.
90' zmiana Konrad Zaradny zmienia na murawie Sebastiana Dudka
89' Marcin Sierczyński faulowany przez Michała Grunta
88' Mateusz Wrzesień nie opanował piłki przy bocznej linii po podaniu Łukasza Matusiaka.
86' Niedobre dośrodkowanie Dawida Ryndaka z prawego skrzydła.
85' żóta kartka Żółta kartka dla Łukasza Matusiaka za faul na środku boiska
84' Po dośrodkowaniu Jovana Ninkovicia z rzutu wolnego do bramki Limanovii trafia Łukasz Tumicz, ale sędzia pokazał spalonego.
84' zmiana Tomasz Szatan zmienił na boisku Grzegorza Fonfarę.
83' gol - po karnym 3:4 Po raz drugi w dzisiejszym meczu z rzutu karnego bramkę zdobywa Martin Pribula.
83' Zdaniem sędziego Dawid Ryndak sfaulował w polu karnym Martina Pribulę.
82' Po wybiciu Arkadiusza Korpuckiego gospodarze mają rzut rożny.
81' Po dośrodkowaniu Artura Skiby z rzutu wolnego piłkę łapie Wojciech Fabisiak.
81' Damian Majcher sfaulowany przez Łukasza Matusiaka
79' Ponownie kapitalna piłka od Sebastiana Dudka, ale Radosław Kulewicz był szybszy od Łukasza Tumicza.
78' żóta kartka Za niegrzeczne zachowanie na ławce rezerwowych żółtą kartkę obejrzał Amadeusz Skrzyniarz.
76' Sędzia Krzysztof Korycki przeprowadza rozmowę wychowawczą z Ryszardem Wieczorkiem.
75' zmiana Ostatnia zmiana w Limanovii. Za Łukasza Wolsztyńskiego na boisko "weszedł" (tak powiedział spiker) Damian Majcher.
74' gol - piłka nożna 2:4 Co za podanie Sebastiana Dudka! Palce lizać! Do piłki dobiegł Mateusz Wrzesień i strzałem w długi róg pokonał Mateusza Mikę.
73' Łukasz Wolsztyński upadł w polu karnym Zagłębia. Sędzia nakazuje grać dalej, co nie podoba się kibicom.
72' Po strzale Artura Skiby piłka zmierzała pod poprzeczkę. W ostatniej chwili na róg wybił ją Wojciech Fabisiak.
71' Rzut wolny dla Limanovii z lewej strony boiska
70' Michał Grunt wzmocnił kilka minut temu ofensywę Limanovii. Czyżby Ryszard Wieczorek chciał pokonać Zagłębie naszą własną bronią?
68' zmiana Bruno Żołądź zmienił Dawida Bastę.
67' zmiana Za Jakuba Araka na boisko wszedł Łukasz Tumicz.
67' Małe zamieszanie w polu karnym Limanovii po rzucie rożnym. Gospodarze wyszli z niego obronną ręką.
66' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rzutu rożnego Mateusz Mika wybija piłkę na poprzeczkę i kolejny róg.
65' Grzegorz Fonfara zgrał piłkę głową do Mateusza Września, który z lewej strony pola karnego strzelił prosto w nogi Mateusza Miki. Mamy rzut rożny.
65' Zablokowany strzał Łukasza Matusiaka po wycofaniu piłki przez Jakuba Araka
65' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu - Mateusz Wrzesień zmienia Huberta Tylca.
64' Płaski strzał Donczo Atanasowa z prawej strony pola karnego - broni Wojciech Fabisiak.
63' zmiana Dwie zmiany w Limanovii - Miroslav Poliacek i Rafał Wołsztyński opuścili boisko, a do gry weszli Artur Skiba i Michał Grunt.
63' Po wrzutce Miroslava Poliacka piłkę z pola karnego wybija Konrad Budek
62' Pierwszy róg w dzisiejszym meczu po interwencji Łukasza Matusiaka.
61' Miroslav Poliacek wypatrzył osamotnionego Dawida Bastę, który wpadł w pole karne sosnowiczan i w wybornej sytuacji fatalnie strzelił lewą nogą. Trochę nam ulżyło, bo błąd sosnowieckiej defensywy był ewidentny.
61' Grzegorz Fonfara sfaulował Łukasza Wolsztyńskiego.
60' Konrad Budek wybija piłkę z pola karnego po akcji Dawida Basty.
58' Faul Miroslava Poliacka na Grzegorzu Fonfarze w środkowym kole.
56' Arkadiusz Koprucki przerywa wykopem kontrę Limanovii już na środku boiska.
55' Martin Pribula zatrzymany w polu karnym Zagłębia przez Konrada Budka.
55' Hubert Tylec nie sprostał sile fizycznej Michała Bierzały i stracił piłkę w polu karnym.
53' Donczo Atanasow złamał akcję do środka, ograł Jovana Ninkovicia i Arkadiusza Kopruckiego i strzelił z 18 metrów lewą nogą wysoko nad bramką.
52' Martin Pribula wycofał piłkę z pola karnego, a Hubert Tylec przerwał akcję Limanovii.
51' Niedokładne dośrodkowanie Miroslava Poliacka z rzutu wolnego z lewej strony boiska.
50' Na drugą połowę Wojciech Fabisiak wyszedł w czapce z daszkiem. Teraz Zagłębie gra pod słońce.
48' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka obok słupka głową strzelił Jakub Arak.
48' Jeszcze jeden rzut wolny z lewej strony boiska. Chyba był faul na Hubercie Tylcu.
48' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka Grzegorz Fonfara przegrywa walkę w powietrzu z Piotrem Komanem.
47' Jakub Arak faulowany przy bocznej linii boiska po lewej stronie placu gry.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa spotkania
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy. Uff, trzeba odsapnąć po emocjach.
44' gol - piłka nożna 2:3 Niesamowity jest ten mecz! Dawid Ryndak wrzucił piłkę z prawego skrzydła. Wydawało się, że za mocno, ale Hubert Tylec opanował futbolówkę z boku pola karnego, zbiegł do linii 16. metra, ograł rywala i strzelił prawą nogą obok słupka!
43' Od momentu bramki Sebastiana Dudka Limanovia nie istnieje.
43' Zbyt mocne dośrodkowanie Dawida Ryndaka z prawego skrzydła i Mateusz Mika szybszy od Jakuba Araka.
41' Sebastian Dudek z 25 metrów posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.
40' Ajajaj, mogło być 3:2 dla sosnowiczan. Dawid Ryndak dośrodkował z prawej flanki. Grzegorz Fonfara w dobrej sytuacji ma problem z oddaniem strzału i zdaniem sędziego jeszcze fauluje bramkarza Limanovii.
39' gol - piłka nożna 2:2 Kapitalny strzał Huberta Tylca zza pola karnego i już jest 2:2. Co za mecz!
38' gol - po karnym 2:1 Płaski strzał Sebastiana Dudka. Wracamy do gry!
37' Po podaniu Huberta Tylca w pole karne Radosław Kulewicz sfaulował Jakuba Araka.
36' Łukasz Wolsztyński wskoczył na plecy Marcinowi Sierczyńskiemu
35' Martin Pribula na połowie Zagłębia sfaulował Dawida Ryndaka.
33' Wojciech Fabisiak zdejmuje piłkę znad głowy Rafała Wolsztyńskiego.
32' Faul Martina Pribuli na Marcinie Sierczyńskim na środku boiska.
31' Zagłębiacy nie wiedzą co się dzieje. Blisko trzeciej bramki dla Limanovii był Martin Pribula, ale dobrze z bramki wyszedł Wojciech Fabisiak.
30' gol - piłka nożna 2:0 Zagłębie na deskach! Drugą bramkę dla Limanovii strzałem z bliska strzela Łukasz Wolsztyński.
28' gol - po karnym 1:0 Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Martin Pribula
28' Faul Konrada Budka na Rafale Wolsztyńskim w polu karnym Zagłębia i sędzia pokazał na jedenastkę.
27' Kontra Limanovii. Prostopadłe podanie Łukasza Wolsztyńskiego do Martina Pribuli przerwał dobrze ustawiony Konrad Budek
24' Rzut wolny dla Limanovii. Po rozegraniu między Miroslavem Poliaczkiem a Rafałem Wolsztyńskim piłkę na aut wybił Łukasz Matusiak.
22' Dośrodkowanie Sebastiana Dudka z rzutu wolnego z lewej strony boiska. Jakub Arak przegrywa pojedynek w powietrzu z Radosławem Kulewiczem.
21' Wydawało się, że ten rzut wolny bardziej nadaje się do dośrodkowania, ale Jovan Ninković postanowił uderzyć na bramkę z około 30 metrów i piłka wylądowała na górnej części siatki
20' Faul Radosława Kulewicza na Sebastianie Dudku
19' Dośrodkowanie Donczo Atanasowa z prawej strony boiska i trochę centymetrów zabrakło Martinowi Pribuli, aby oddać strzał.
18' Dośrodkowanie Marcina Sierczyńskiego z prawej strony boiska i Mateusz Mika wyskoczył nad Huberta Tylca.
17' Martin Pribula znowu ograł Marcina Sierczyńskiego przy linii bocznej, ale sędzia ku niezadowoleniu miejscowych kibiców uznał, że piłka wyszła na aut dla Zagłębia.
16' Jakub Arak walczył o piłkę z Michałem Bierzałą, ale kapitan Limanovii umiejętnie się zastawiał i od bramki rozpocznie grę Mateusz Mika.
15' Rzut wolny dla Zagłębia z około 30 metrów. Płaski i lekki strzał Sebastiana Dudka prawą nogą. Broni Mateusz Mika.
13' Wspólnym mianownikiem łączącym obie drużyny jest fakt, że na pozycji defensywnego pomocnika występuje duży łysy gracz z brodą. U nas oczywiście Łukasz Matusiak, a w Limanovii Miroslav Poliacek.
10' Martin Pribula zwiódł Marcina Sierczyńskiego i wycofał piłkę w kierunku Rafała Wolsztyńskiego. W porę akcję przerwał Łukasz Matusiak.
9' Martin Pribula strzelił prawą nogą z lewej strony boiska. Piłka w rękach Wojciecha Fabisiaka.
8' Brat bliźniak Wolsztyński podał do brata bliźniaka Wolsztyńskiego, a konkretnie Łukasz do Rafała, a Rafał sfaulował Wojciecha Fabisiaka.
7' Łukasz Matusiak zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Jakuba Araka, ale ten nie opanował futbolówki na linii pola karnego
6' Jeszcze raz w akcji Martin Pribula, ale tym razem po podaniu Łukasza Wolsztyńskiego szybciej do piłki dopadł Wojciech Fabisiak.
6' Martin Pribula wstrzelił piłkę w pole karne, a dobrze interweniował Konrad Budek.
5' Łukasz Wolsztyński zagrał długą piłkę wzdłuż skrzydła do Martina Pribuli, ale jedyne co mógł zrobić Słowak, to uratować piłkę przed wyjściem poza końcową linię wybiciem na aut.
4' Pierwszy spalony w meczu Na ofsajdzie Martin Pribula.
2' Pierwszy faul w meczu. Przy bocznej linii Martin Pribula sfaulował Dawida Ryndaka.
0' 14:00 Już po losowaniu. Zagłębie w pierwszej połowie atakuje na bramkę po prawej stronie.
0' 13:58 Obie drużyny już pojawiły się na boisku. Sosnowiczanie zagrają dziś w "szachownicach", białych spodenkach i białych getrach, natomiast Limanovia wygląda tak jak tydzień temu Błękitni Stargard Szczeciński - błękitne koszulki, granatowe spodenki i getry. Tercet arbitrów klasycznie w czerni.
0' 13:55 Na niewielkim sektorze gości pojawili się fanatycy Zagłębia. Warunków do oglądania meczu nie mają może najbardziej komfortowych, ale akurat to im pewnie aż tak bardzo nie przeszkadza.
0' 13:50 Czy całkiem nowa Limanowa (w pierwszym składzie gra aż dziewięciu piłkarzy sprowadzonych w zimowej przerwie) odniesie pierwsze zwycięstwo na własnym sezonie od 3 sierpnia? Czy wysokie zwycięstwo w Kluczborku to tylko jednorazowy wyskok czy dowód na to, że ten zespół z łatwością utrzyma się w II lidze? Przekonamy się już wkrótce.
0' 13:40 Trenerem Limanovii, któremu powierzono niełatwą misją uratowania dla Limanowej II-ligowego bytu jest Ryszard Wieczorek. Nie wspomina on najlepiej swoich ostatnich potyczek z Zagłębiem. W sezonie 2012/2013 prowadzony przez niego Energetyk ROW Rybnik dwukrotnie poległ w meczach z naszym klubem. Na Stadionie Ludowym było 4:1, a w Rybniku wygraliśmy 2:1.
0' 13:30 W Limanowej piękna słoneczna pogoda. Niebo jest bezchmurne, ale chłodny wiaterek troszkę daje się nam we znaki. W samym mieście już wiosna, ale nieopodal Limanowej, w Laskowej, na stokach był jeszcze śnieg i było widać paru narciarzy korzystających z chyba już ostatnich porywów zimy.
0' 13:20 Piłkarze Zagłębia już wybiegli na murawę kameralnego obiektu i rozpoczęli rozgrzewkę. Obiekt w Limanowej nosi imię Romana Szumilasa, który był niegdyś prezesem limanowskiego klubu. Dodamy jeszcze, że obiekt mieści się na ulicy Józefa Marka. Z Marków tylko Adriana, więc sprawdziliśmy, kim był Józef Marek i okazało się, że był on inżynierem sadownikiem, który założył znaną spółdzielnię w Tymbarku. Jeśli więc będziecie kiedyś pili soki z Tymbarku, to możecie zabłysnąć w towarzystwie wiedzą, że gdyby nie Józef Marek, to nie mielibyście czego pić.
0' 13:10 Limanovia tydzień temu wygrała 4:0 w Kluczborku, a Zagłębie pokonało 3:1 Błękitnych Stargard Szczeciński. Trenerzy obu ekip wyszli z założenia, że zwycięskich składów się nie zmienia i dziś na boisko wybiegną takie same jedenastki, jaki tydzień temu.
0' 13:00 Witamy z Limanowej i zapraszamy na relację na żywo ze spotkania miejscowej Limanovii z naszym Zagłębiem Sosnowiec. Początek już za godzinę.
ZSTV: Skrót meczu z LimanowejZSTV: Skrót meczu z Limanowej Prezentujemy skrót meczu 22. kolejki, w którym Zagłębie Sosnowiec pokonało na wyjeździe Limanovię Limanowa 4:3. W materiale wideo wszystkie gole oraz najlepsze sytuacje bramkowe tego spotkania. » Czytaj więcej
Hubert Tylec: Podnieśliśmy głowyHubert Tylec: Podnieśliśmy głowy - Po drugiej straconej bramce od razu było widać w nas boiskową złość. Podnieśliśmy głowy i ruszyliśmy na przeciwnika - ocenił strzelec dwóch goli dla Zagłębia. » Czytaj więcej
Sebastian Dudek: Strzelać jak najwięcejSebastian Dudek: Strzelać jak najwięcej - Dawniej jak strzeliliśmy bramkę, to w podświadomości było żeby się cofnąć i nie stracić gola. Teraz staramy się strzelać jak najwięcej bramek - powiedział po meczu strzelec pierwszej bramki dla Zagłębia » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu w LimanowejZdjęcia z meczu w Limanowej Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszego meczu Zagłębia przeciwko Limanovii Limanowa, wygranego przez naszą drużynę 4-3. » Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w LimanowejKonferencja prasowa po meczu w Limanowej Trener Zagłębia nie miał zbyt wiele do powiedzenia na pomeczowej konferencji. O wiele bardziej rozmowny był szkoleniowiec Limanovii. » Czytaj więcej
ZSTV: Limanovia - Zagłębie 3:4ZSTV: Limanovia - Zagłębie 3:4 Prezentujemy wszystkie 7 goli, które padły w meczu 22. kolejki II ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec pokonało w wyjazdowym pojedynku Limanovię Limanowa 4:3. » Czytaj więcej
Zagłębie podniosło się po nokdaunie i wygrało!Zagłębie podniosło się po nokdaunie i wygrało! Co to był za mecz! Zagłębie przegrywało już 0:2, ale odrobiło straty i ostatecznie pokonało Limanovię Limanowa 4:3. Dwa gole strzelił Hubert Tylec, a po jednym Sebastian Dudek i Mateusz Wrzesień. » Czytaj więcej