Zagłębie Sosnowiec szkoli dzieci i młodzież od 3 do 19 roku życia. Celem pracy z najmłodszymi jest wzmacnianie pierwszego zespołu Zagłębia osobami związanymi z klubem, miastem i regionem od najmłodszych lat. Klub stawia na jakość szkolenia, dlatego na każdym treningu jest 2 szkoleniowców. Młodzi piłkarze mają zajęcia z dietetykiem, psychologiem sportowym, a także specjalistyczne treningi z piłkarzami Zagłębia. Ambasadorem Akademii jest bramkarz reprezentacji Polski - Artur Boruc.
Kluby partnerskie Zagłębia:
- Akademia Sportu Wojkowice
- Czarni Sosnowiec
- Górnik Jaworzno
- Górnik Piaski
- Górnik Sosnowiec
- Salos Dąbrowa Górnicza
- UKS Piłkarz Sosnowiec
- Westovia Tarnów
- ZEW Kazimierz Sosnowiec
Fundacja Akademia Piłki Nożnej Zagłębie Sosnowiec:
ul. Kresowa 1, 41-200 Sosnowiec
KRS: 0000498983 Sąd Rejonowy w Katowicach
Regon: 243499474, NIP: 6443506865
Rachunek bankowy: Raiffeisen POLBANK PL 34175010350000000026194644
Fundacja jest organizacją pożytku publicznego i można przekazywać na nią 1% podatku dochodowego wypełniając odpowiednie pola w rocznym zeznaniu podatkowym PIT.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
10 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
3 - Bartosz Snopczyński
2 - Michał Barć, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)
ASYSTY:
5 - Patryk Gogół
4 - Bartosz Snopczyński
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Igor Dziedzic, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra,
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
7 - Jewgienij Szykawka
6 - Bartosz Chęciński, Igor Dziedzic
5 - Dawid Szot
4 - Adrian Gryszkiewicz,
3 - Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Gogół, Patryk Mucha,
1 - Michał Barć, Marcel Broniewski, Grzegorz Janiszewski, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Szymon Sobczak, Bartosz Zawojski
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
21 - Michał Barć
13 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Dominik Blecharczyk, Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Piotr Zakrzewski
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Proszę o dopisanie Rocznik 2004 nasz linkzaglebie2004sosnowiec.futbolowo.pl
III miejsce w ogólnopolskim turnieju halowym w Olsztynie koło Częstochowy.
I miejsce dla bramkarza z Zagłębia Sosnowiec r.2002
Zdjęcia z turnieju :
http://www.facebook.com/ZaglebieSosnowiec2002
Proszę o dopisanie drużyny Rocznik 2002
Nasz Link:
http://zaglebiesosnowiec2002.futbolowo.pl/
Nasz Link:
http://zaglebiesosnowiec2002.futbolowo.pl/
Zaloguj się aby dodać własny komentarz