14. Wojciech Bała
18. Arkadiusz Najemski
25. Igor Krzykowski

Trener: Jacek Magiera
1:0 - Žarko Udovičić 21' 1:1 - Adam Mójta 42' 2:1 - Sebastian Dudek 69' (k.) 2:2 - Krzysztof Drzazga 75' 2:3 - Tomasz Nowak 77' (s.) 3:3 - Tin Matić 87' 3:4 - Denis Popovič 110' (k.)
41' Robert Bartczak 49' Adam Mójta 62' Maciej Sadlok 64' Krzysztof Mączyński 72' Rafał Pietrzak 88' Łukasz Załuska 97' Žarko Udovičić 113' Tin Matić

120.0000
120+3' gwizdek Koniec meczu! Niestety, dla nas także koniec pucharowej przygody.
120+2' Z boku boiska dośrodkował Konrad Budek. Przed bramką upadł Kamil Wiktorski, a akcję jeszcze finalizował niecelnym strzałem Łukasz Matusiak.
120+1' Wrzucał Jakub Wilk, a akcję próbował zamknąć strzałem Łukasz Matusiak. Był jednak blok.
120+1' Mamy róg. W pole karne pobiegł Jakub Szumski.
120+1' Kamil Wiktorski wślizgiem w polu karnym zatrzymał akcję Rafała Boguskiego.
120' doliczony czas +2
120' Tomasz Nowak wypuści w bój Tina Maticia, który był w sytuacji sam na sam i strzelił prosto w Łukasza Załuskę.
119' zmiana Ostatnia zmiana w Wiśle - Piotr Żemło za Krzysztofa Mączyńskiego.
118' Alan Uryga zatrzymał akcję Tina Maticia i kopnął piłkę w trybuny, bo na murawie leży jego kolega z zespołu.
117' Strzał Adama Mójty z lewej strony pola karnego zablokowany przez Patryka Mularczyka.
116' Skurcze łapią Denisa Popoviča
115' Mamy jeszcze pięć minut na odwrócenie losów meczu.
114' Krzysztof Drzazga potrzebuje pomocy masażystów, bo został trafiony piłką przez Kamila Wiktorskiego.
113' żóta kartka Żółta kartka dla Tina Maticia za niesportowe zachowanie.
112' Mateusz Zachara strzela głową z kilku metrów i świetna parada Jakuba Szumskiego.
112' Mateusz Zachara pomógł sobie ręką, ale sędzia tego nie widział.
110' gol - po karnym 3:4 Denis Popovič zmylił Jakuba Szumskiego i Wisła prowadzi 4:3.
110' Łukasz Matusiak zagrał ręką we własnym polu, próbując powstrzymać Rafała Boguskiego. Karny da Wisły
108' Krótkie rozegranie kornera, aż w końcu Adam Mójta wrzucił w kierunku Jakuba Bartosza, a Zagłębie odzyskało piłkę po złej wrzutce Rafała Boguskiego.
108' Po dośrodkowaniu Adama Mójty w sytuacji sam na sam znalazł się Jakub Bartosz. Jakub Szumski interweniował nogami i wybił piłkę na róg,
107' Po wrzutce Adama Mójty piłka wychodzi poza boisko
107' Goście chcieli szybko rozegrać rzut rożny, ale sędzia dopatrzył się, że piłka nie była nieruchoma.
106' Adam Mójta obija piłkę o Konrada Budka i wywalczył rzut rożny dla Wisły.
106' gwizdek Goście rozpoczęli drugą część dogrywki.
105+1' gwizdek Koniec pierwszej połowy dogrywki
105' doliczony czas +1
105' Z linii pola karnego strzelał Mateusz Zachara. Piłkę w bok wypiąstkował Jakub Szumski.
103' Kontra Wisły. Graczom Zagłębia udało się jednak wrócić do defensywy i zapobiec oddaniu strzału.
103' Z rogu dośrodkował Jakub Wilk. Akcję zamykał na dalszym słupku Martin Pribula, jednak skiksował.
102' Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka z rzutu wolnego piłkę z rąk wypuszcza Łukasz Załuska. Od razu dobija Kamil Wiktorski, ale golkiper Wisły wybija piłkę na róg.
101' Martin Pribula faulowany przez Jakuba Bartosza.
100' Jakub Wilk wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.
97' czerwona kartka Žarko Udovičić ukarany czerwoną kartką za faul (???) na Jakubie Bartoszu. Kontrowersyjna decyzja sędziego. Chcemy obejrzeć powtórki, bo wyglądało to, że nasz gracz zwyczajnie się pośliżgnął.
95' Po prostopadłym podaniu Tomasza Nowaka na spalonym Tin Matić.
95' Przestawiony na pozycję stopera Łukasz Matusiak po raz kolejny interweniuje głową w polu karnym.
92' Łukasz Matusiak wybija głową piłkę dośrodkowaną na bliższy słupek przez Denisa Popovica.
92' Z prawej strony dośrodkował Jakub Bartosz i po interwencji jednego z graczy Zagłębia będzie róg.
91' gwizdek Rozpoczęła się dogrywka.
90+4' gwizdek Koniec drugiej połowy, ale nie koniec meczu. Będzie dogrywka. Poprzedni raz Zagłębie grało dogrywkę na Stadionie Ludowym 4 sierpnia w meczu ze Startem Otwock. Wtedy przegrało. Ostatnia dogrywka ogółem odbyła się 25 lipca 2015. Zagłębie grało wtedy w Puławach i wygrało po karnych.
90+4' Rajd Martina Pribuli lewą stroną, dogranie przed bramkę i interwencja Alana Urygi.
90+3' Tomasz Nowak faulowany jeszcze na własnej połowie.
90+2' Za lekki strzał Tina Maticia z lewej strony pola karnego. Piłka w rękach Łukasza Załuski.
90+2' Žarko Udovičić po rajdzie skrzydłem wstrzelił piłkę w pole bramkowe Wisły. Niestety, nie był tam ani Tina Maticia, ani Jakuba Wilka.
90+1' Martin Pribula zakręcił rywalem w polu karnym, ale nie było z tego strzału
90+1' Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka z rogu interweniuje Alan Uryga
90' Rafał Pietrzak wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Žarko Udovičicia
89' Denis Popović zatrzymany w polu karnym przez Łukasza Matusiaka.
89' Na bliższy słupek wrzucał Adam Mójta. Piłkę wybił Łukasz Matusiak.
89' Róg dla Wisły.
88' żóta kartka Piłkarze Wisły protestują przeciwko uznaniu bramki i żółtą kartkę obejrzał Łukasz Załuska.
87' gol - piłka nożna 3:3 Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka z rzutu wolnego piłkę z bliska do bramki wpakował Tin Matić.
86' Rafał Pietrzak sfaulował Tomasza Nowaka mniej więcej w tym samym miejscu, z którego padł pierwszy gol dla Wisły.
85' Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka z rzutu rożnego piłkę wybija Jakub Bartosz.
85' Martin Pribula wywalczył rzut rożny dla sosnowiczan
84' Wisła zaatakowała prawą stronę i było blisko czwartej bramki. Znów próbował Krzysztof Drzazga.
84' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu - Patryk Mularczyk za Krzysztofa Markowskiego.
81' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu - Jakub Wilk za Roberta Bartczaka.
81' Sebastian Dudek przed polem karnym Wisły szykował się do podania na prawo do Roberta Bartczaka, ale za dużo było graczy Wisły.
79' Błyskotliwy rajd Martina Pribuli powstrzymany w polu karnym Wisły.
77' gol samobójczy 2:3 Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzał prawą nogą Denis Popovič. Piłka odbiła się w polu karny od Tomasza Nowaka i zmyliła Jakuba Szumskiego.
76' Przed polem karnym piłkę ręką zagrał Krzysztof Markowski. Rzut wolny dla Wisły.
75' gol - piłka nożna 2:2 Prawą nogą z około 20 metrów strzelił Krzysztof Drzazga i Wisła znowu doprowadza do wyrównania.
74' Dobra okazja dla Rafała Boguskiego. Na całe szczęście pomocnik Wisły pudłuje z 10 metrów.
74' Sebastian Dudek wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Rafała Pietrzaka z rzutu wolnego
73' Faul Konrada Budka na Adamie Mójcie. Rzut wolny dla Wisły z lewego skrzydła.
73' Z końcowej linii boiska próbował strzelać Žarko Udovičić. Zabrakło lepszej rotacji piłki.
72' żóta kartka Żółta kartka dla Rafała Pietrzaka za faul na Robercie Bartczaku,
71' zmiana Druga zmiana w drużynie z Krakowa - Jakub Bartosz za Tomasza Cywkę.
71' Dośrodkowanie Adama Mójty z lewego skrzydła i naciskany przez Jakuba Szumskiego Krzysztof Drzazga nie potrafi dobrze strzelić głową z kilku metrów.
70' Brakuje nam napastników, ale mamy Sebastiana Dudka. Czwarty mecz sosnowiczan w tym sezonie i trzeci gol kapitana Zagłębia - dwa w Pucharze Polski i jeden w lidze.
69' gol - po karnym 2:1 Sebastian Dudek nie myli się z "jedenastki"! Zagłębie znowu na prowadzeniu.
68' Faul Tomasza Cywki na Martinie Pribuli i rzut karny dla sosnowiczan.
67' zmiana Pierwsza zmiana w Wiśle. Za Petara Brleka wchodzi Krzysztof Drzazga.
66' Zbyt szybko z rzutu wolnego zagrał Tomasz Nowak i Robert Bartczak nie był gotowy na to podanie.
65' Z około 30 metrów prawą nogą przymierzył Łukasz Matusiak. Piłka otarła się o górną część siatki.
64' żóta kartka Żółta kartka dla Krzysztofa Mączyńskiego za faul na Tomaszu Nowaku.
63' Rzut wolny rozegrany przez Zagłębie ciekawie, ale nieskutecznie. Sebastian Dudek z 25. metra zagrał na linię pola karnego do Łukasza Matusiaka. Wiślacy byli jednak na to przygotowani i zapobiegli oddaniu strzału
62' żóta kartka Żółta kartka dla Macieja Sadloka za faul a Robercie Bartczaku.
61' Po zmianie w składzie Zagłębia Martin Pribula gra na lewej pomocy, Robert Bartczak na prawej pomocy, a Žarko Udovičić na lewej obronie.
60' Miękka wrzutka Rafała Boguskiego z woleja z prawego skrzydła. Zabrakło zamknięcia pod naszą bramką.
59' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu - Martin Pribula za Wojciecha Łuczaka.
59' Z 20 metrów prawą nogą huknął Tomasz Nowak. Trochę za wysoko.
59' Sędzia trochę się nasłucha od kibiców Zagłębia na temat swoich decyzji.
58' Defensywa Zagłębia radzi sobie z kolejnym dośrodkowaniem Adama Mójty.
58' Po dośrodkowaniu Adama Mójty goście mają kolejny róg,
57' Piłkarze Zagłębia mają pretensje do sędziego, który nie widział faulu na naszym piłkarzu, co doprowadziło do groźnej akcji gości, która kończy się rogiem.
56' Z około 20 metrów uderzał Petar Brlek. Piłkę piąstkuje Jakub Szumski.
56' Po przejęciu piłki przez Petara Brleka z prawej strony pola karnego strzelał Mateusz Zachara. Piłka trafiła w słupek
55' Kamil Wiktorski przerwał już w środku boiska akcję Wisły faulem na Mateuszu Zacharze.
54' Dośrodkowanie Tomasza Cywki z prawego skrzydła i skuteczna interwencja Jakuba Szumskiego.
53' Kontra sosnowiczan. Robert Bartczak upada w polu karnym Wisły. Sędzia uznał, że nie było w tym winy rywala.
52' Po dośrodkowaniu Adama Mójty z rogu piłkę do przodu wybija Konrad Budek.
52' Adam Mójta zagrał z lewego skrzydła na pole bramkowe, a Žarko Udovičić wyekspediował piłkę na róg
51' Z prawej strony boiska w pole karne zagrywał Mateusz Zachara. Piłkę zatrzymał Krzysztof Markowski.
50' Łukasz Matusiak w kontrze zagrał na lewą stronę do Žarko Udovičicia, a Serb z ostrego kąta trafił w boczną siatkę.
49' żóta kartka Żółta kartka dla Adama Mójty za faul na Łukaszu Matusiaku.
49' Po zagraniu Wojciecha Łuczaka Tomasz Nowak próbował strzelać, a może podawać do Tina Maticia. Wyszło jednak średnio.
48' Wisła zaatakowała lewą stroną. Po podaniu Adama Mójty niecelnie dośrodkował Rafał Pietrzak.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa meczu.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy spotkania.
44' Rozpędził się Denis Popovič, który minął Łukasza Matusiaka, podał do Krzysztofa Mączyńskiego, a ten przymierzył z 18 metrów i trafił w plecy będącego na spalonym Rafała Boguskiego.
42' gol - piłka nożna 1:1 Adam Mójta strzelił z rzutu wolnego z prawej strony boiska lewą nogą po ziemi i umieścił piłkę przy bliższym słupku bramki. Z perspektywy trybuny wydaje się, że lepiej mógł zachować się Jakub Szumski, ale poczekamy na powtórki.
41' żóta kartka Żółta kartka dla Roberta Bartczak za faul na Rafale Boguskim.
40' Ciekawe rozegranie rogu przez Wisłę. Adam Mójta krótko do Rafała Pietrzaka, który zwiódł rywala i zagrał na 15. metr do Krzysztofa Mączyńskiego, który strzelał i trafił w Krzysztofa Markowskiego.
40' Rafał Pietrzak wywalczył róg dla Wisły.
39' Lewą nogą w pole karne dośrodkował Rafał Pietrzak, a akcję przerwało zagranie głową Sebastiana Dudka.
39' Mateusz Zachara faulowany przez Konrada Budka na 35. metrze.
38' Złe dośrodkowanie Tomasza Nowaka z rzutu rożnego. Piłka opuszcza boisko.
37' Konrad Budek od razu inicjuje kontrę, która dała Zagłębiu rzut rożny - po podaniu Tomasza Nowaka blokowany był Tin Matić.
37' Po dośrodkowaniu Rafała Boguskiego z rogu piłkę z pola karnego Zagłębia wybija Konrad Budek.
37' Mateusz Zachara zablokowany przez Krzysztofa Markowskiego i róg dla Wisły.
36' Piłka posłana w pole karne przez Denisa Popovica przeszła na drugą stronę boiska, gdzie był Adam Mójta, który jeszcze raz zagrał w pole karne.
36' Žarko Udovičić sfaulował Tomasza Cywkę przy bocznej linii boiska. Rzut wolny dla Wisły.
35' Na płocie przed sektorem gości pojawiła się flaga z rekinami w nazwie. Trwa wzajemna wymiana uprzejmości między kibicowskimi grupami.
33' Tin Matić ambitnie ruszył na posiadającego piłkę Łukasza Załuskę. Wybił piłkę i bramkarz Wisły zacznie z linii pola bramkowego.
32' Po deszczu zostały już tylko wspomnienia i nasiąknięta murawa, ale na szczęście nie ma kałuż.
32' Dośrodkowanie Tomasza Cywki z prawej flanki i pewny chwyt Jakuba Szumskiego.
31' Žarko Udovičić rozpędził się na lewym skrzydle i wywalczył aut po starciu z Alanem Urygą.
30' Mateusz Zachara uciekł Łukaszowi Matusiakowi i strzelił lewą nogą z 20 metrów. Ciężka piłka toczyła się wolno i trafiła do rąk Jakuba Szumskiego.
29' Nieliczna grupa kibiców Wisły próbuje przebić się z dopingiem, ale średnio jej to idzie.
27' Petar Brlek z pierwszej piłki w pole karne w stronę Mateusza Zachary. Za mocna piłka i od bramki Jakub Szumski.
26' Denis Popovič z rzutu wolnego posłał piłkę nad poprzeczką. Okazja była dobra, ale wykonanie słabe. Nie jest to jednak nasze zmartwienie.
25' Sebastian Dudek sfaulował Rafała Pietrzaka na 20. metrze od bramki.
25' Po podaniu Roberta Bartczaka z piłką w polu karnym Wisły znalazł się Žarko Udovičić. Nie dało się strzelać, więc próbował podawać, ale Tin Matić nie opanował piłki.
23' Po strzale Petara Brleka z 20 metrów piłka odbija się od Rafała Boguskiego i trafia w boczną siatkę.
21' gol - piłka nożna 1:0 Czego nie zrobił Chorwat, zrobił Serb. Po prostopadłym podaniu Krzysztofa Markowskiego w polu karnym Wisły znalazł się Žarko Udovičić i walnął lewą nogą tak, że aż zatrzęsła się siatka. Pierwszy gol Udovičicia w Zagłębiu.
20' Cały Tin Matić! Znalazł się w sytuacji sam na sam i strzelił prosto w nogi Łukasza Załuski. To już czwarta taka okazja zmarnowana przez młodego Chorwata w tym sezonie - wcześniej były trzy z Pogonią Siedlce.
19' Tomasz Cywka wstrzelił piłkę w pole karne, a czujny Łukasz Matusiak nie pozwolił graczom Wisły dojść do sytuacji strzeleckiej i wybił piłkę na aut.
18' Drenaż płyty na razie daje radę, ale rynny na krytej już nie. Jedna z nich zwyczajnie jest dziurawa i zamiast odprowadzać wodę do ziemi, robi niezły prysznic dla siedzących u góry krytej.
17' Rafał Boguski w polu karnym Zagłębia podał do Mateusza Zachary, który przymierzył prawą nogą po ziemi w dalszy róg, ale znacznie spudłował.
16' Žarko Udovičić sfaulowany przez Tomasza Cywkę.
15' Rafał Pietrzak faulował Wojciecha Łuczaka w okolicy środkowej linii boiska.
15' Fanatycy Zagłębia rozebrali się do pasa. I słusznie, przynajmniej nie zmokną im koszulki.
14' Po prawej stronie placu gry faulowany Wojciech Łuczak.
13' Tomasz Cywka nie potrafił dokładnie dośrodkować z prawego skrzydła. Warunki atmosferyczne na pewno mu tego nie ułatwiły.
12' Rzut wolny dla Zagłębia z prawej strony boiska. Dośrodkował Tomasz Nowak, a w polu karnym strzał próbował oddać Sebastian Dudek.
12' Na Ludowym leje jak z cebra.
11' Po dośrodkowaniu Adama Mójty z rzutu wolnego piłkę z pola karnego wybija Łukasz Matusiak.
10' W okolicy narożnika boiska Konrad Budek faulował Rafała Pietrzaka.
10' Prostopadłe podanie Sebastiana Dudka w kierunku Žarko Udovičicia.Szybszy był Alan Uryga, który zagrał do własnego bramkarza.
9' Žarko Udovičić dośrodkował z lewego skrzydła. Zamykający akcję Wojciech Łuczak zagrał głową w kierunku Tina Maticia, którego uprzedził Maciej Sadlok.
8' Sebastian Dudek zagrał górą do Tina Maticia, jednak silniejszy w fizycznej walce okazał się Maciej Sadlok.
6' Denis Popovič oddał strzał z około 20 metrów. Sporo nad bramką.
6' Konrad Budek wybił piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Tomasza Cywki
5' Z lewego skrzydła dośrodkował Adam Mójta. Po interwencji Žarko Udovičicia zacznie Jakub Szumski.
4' Złe zagranie Denisa Popovica w pole karne sosnowiczan. Piłka trafia do Jakuba Szumskiego.
3' Adam Mójta wywalczył aut dla Wisły na wysokości pola karnego Zagłębia.
2' Na razie trochę nietypowo gra Zagłębie - Žarko Udovičić na lewej pomocy, a Robert Bartczak na lewej defensywie.
1' Žarko Udovičić rzucił piłkę z autu w pole karne, ale Tin Matić nie opanował futbolówki.
1' gwizdek Gramy! Zaczęła Wisła
0' 17:27 Sędzia Kornel Paszkiewicz wyprowadził na murawę oba zespoły. Zagłębie zagra dzisiaj w okolicznościowych białych strojach ze złotymi numerami, które mieliśmy już okazję obserwować podczas starcia z Lechem Poznań. Wisła cała na czerwono.
0' 17:25 Z głośników na razie słychać AC/DC, ale pewnie za chwilę zabrzmi pieśń Jana Kiepury. Na sektorze gości pojawiają się pierwszi fanatycy Wisły
0' 17:20 Ponad 20 lat dzieli najstarszego i najmłodszego zawodnika, którzy znaleźli się w meczowym protokole. Arkadiusz Głowacki urodził się 13 marca 1979, a Wojciech Bała 25 maja 1999. Gracz Wisły rozegrał w Ekstraklasie w barwach Lecha Poznań 60 meczów jeszcze przed urodzinami młodego piłkarza Zagłębia
0' 17:15 Mamy dobre wieści, jeśli chodzi o pogodę. Burza, o której pisaliśmy na początku naszej relacji już uciekła na wschód. Teraz jeszcze tylko siąpi drobny kapuśniaczek. Piłkarze z wolna kończą rozgrzewkę, a my przypominamy, że dzisiejsze spotkanie będzie można obejrzeć w Polsacie Sport. Na stanowiskach komentatorskich już zameldowali się Szymon Rojek i Andrzej Iwan.
0' 17:10 Niespełna trzy lata temu, 16 sierpnia 2013 Zagłębie przegrało z Wisłą w meczu 1/16 finału Pucharu Polski 0:4. Były to jednak inne czasy. Sosnowiczanie, prowadzeni przez Mirosława Kmiecia byli wówczas drugoligowcem, a Wisła, którą trenował Franciszek Smuda jeszcze wtedy mogła zaliczać się do czołowych polskich drużyn. Było to ostatnie zwycięstwo krakowian w Pucharze Polski. W kolejnej rundzie "Biała Gwiazda" przegrała z Lechią Gdańsk, a w dwóch kolejnych edycjach pucharowych zmagań odpadła już w pierwszej rundzie, ulegając Lechowi Poznań i Ruchowi Chorzów.
0' 17:05 Tzw. sezon ogórkowy był w Wiśle dosyć burzliwy. Po niemal dwóch dekadach na sprzedaż klubu zdecydował się Bogusław Cupiał, a o nowym nabywcy głośno jest w mediach nie ze względu na jego plany i pomysły wobec Wisły, ale z uwagi na problemy z prawem. Do zmian doszło również w światku kibicowskim, ale to już temat na inną historię. Jeśli chodzi tylko i wyłącznie o sprawy piłkarskie, to po północnej stronie Błoń nie jest ostatnio ciekawie. W piątek porażka 1:2 w derbach, a wcześniej dwie przegrane w Trójmieście - 1:3 z Lechią i 0:3 z Arką G.
0' 17:00 Dwóch byłych piłkarzy Zagłębia znalazło się w pierwszym składzie Wisły - to Adam Mójta i Rafał Pietrzak. Trzeci z naszych dawnych graczy, Patryk Małecki, zacznie mecz na ławce rezerwowych. Od pierwszej minuty wystąpi podstawowy reprezentant Polski na Euro 2016 Krzysztof Mączyński. Nie ma natomiast drugiego gracza Wisły, który grał we Francji - Węgra Richarda Guzmicsa. Chyba najlepszą wiadomością dla sosnowiczan jest brak naszego "kata" Pawła Brożka, który w trzech poprzednich meczach przeciwko Zagłębiu strzelił pięć bramek. Na rezerwie znalazł się również najbardziej doświadczony gracz "Białej Gwiazdy", uczestnik mundialu w Korei Arkadiusz Głowacki.
0' 16:50 Jedna zmiana w składzie Zagłębia w porównaniu do sobotniego meczu z Pogonią Siedlce. Na ławce usiadł Jakub Wilk, a w wyjściowej jedenastce zagra Wojciech Łuczak. Trener Jacek Magiera dysponuje już dzisiaj osiemnastoma zawodnikami - wśród rezerwowych usiadł Martin Pribula, który sobotnią potyczkę oglądał z trybun w towarzystwie Marcina Sierczyńskiego. "Siary" dziś ponownie zabraknie w ekipie z Ludowego.
0' 16:40 Witamy ze Stadionu Ludowego, na którym przed chwilą solidnie się rozpadało i zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Wisłą Kraków.
Sebastian Dudek: Ktoś musiał przegraćSebastian Dudek: Ktoś musiał przegrać Ktoś musiał przegrać, i szkoda, że to właśnie my przegraliśmy, bo mogliśmy dotrwać do karnych i później byłaby loteria - powiedział po spotkaniu z Wisłą Kraków Sebastian Dudek. » Czytaj więcej
ZSTV: Doping Zagłębiaków w meczu z WisłąZSTV: Doping Zagłębiaków w meczu z Wisłą Zapraszamy do oglądania materiału wideo prezentującego doping i atmosferę podczas pucharowego meczu Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków. » Czytaj więcej
Druga galeria zdjęć z meczu z WisłąDruga galeria zdjęć z meczu z Wisłą Prezentujemy kolejną porcję zdjęć wykonanych podczas pucharowego meczu Zagłębia Sosnowiec z Wisła Kraków. Do obejrzenia jest 59 fotografii. » Czytaj więcej
Tomasz Nowak: Graliśmy z Wisłą jak równy z równymTomasz Nowak: Graliśmy z Wisłą jak równy z równym - Nie ma takiej różnicy między ekstraklasą i pierwszą ligą, żeby Wisła przyjechała tutaj jak po swoje - powiedział po meczu pomocnik Zagłębia Tomasz Nowak. » Czytaj więcej
Konferencja po meczu z Wisłą KrakówKonferencja po meczu z Wisłą Kraków - Muszę pochwalić drużynę za to, że na tle utytułowanego przeciwnika odważnie grała w piłkę - powiedział po meczu Jacek Magiera, który odniósł się też do czerwonej kartki dla Żarko Udovicicia. » Czytaj więcej
Skrót meczu Zagłębie - WisłaSkrót meczu Zagłębie - Wisła Polsat Sport zaprezentował na swojej stronie ponad 15 minutowy skrót dzisiejszego meczu Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu z Wisłą Kraków (część 1)Zdjęcia z meczu z Wisłą Kraków (część 1) Zapraszamy do oglądania pierwszej galerii zdjęć z dzisiejszego emocjonującego meczu Pucharu Polski przeciwko Wiśle Kraków. » Czytaj więcej
Zagłębie - Wisła Kraków 3:4Zagłębie - Wisła Kraków 3:4 Wisła Kraków potrzebowała 120 minut gry, aby wyeliminować Zagłębie Sosnowiec z Pucharu Polski. Zadecydował rzut karny w 110. minucie, gdy sosnowiczanie grali już w dziesiątkę. » Czytaj więcej