Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Nowak: Graliśmy z Wisłą jak równy z równym (pt), 2016-08-09, 22:35

- Nie ma takiej różnicy między ekstraklasą i pierwszą ligą, żeby Wisła przyjechała tutaj jak po swoje - powiedział po meczu pomocnik Zagłębia Tomasz Nowak.
Tomasz Nowak: Graliśmy z Wisłą jak równy z równym

Tomasz Nowak: - Siedem bramek, dogrywka, emocje, więc ten mecz na pewno mógł się podobać publiczności. Wszystko, co powinno być, poza tym, że schodzimy przegrani. Nie zasłużyliśmy na porażkę, ale musimy iść dalej, podnieść głowę, wyciągnąć wnioski z tego. co było i w niedzielę mamy kolejny bardzo ważny mecz.

Nie ma takiej różnicy między ekstraklasą i pierwszą ligą, żeby Wisła przyjechała tutaj jak po swoje. Byliśmy świadomi, że do Wisły trzeba mieć respekt, ale taki, jak do każdego innego przeciwnika. Już wiele razy Puchar Polski pokazał, że Kopciuszek może zdziałać dużo.

Cała drużyna zagrała dobre spotkanie i nie ma co wyciągać indywidualności, bo to jest sport drużynowy: ktoś musi bronić, ktoś podać, a ktoś strzelić. Myślę, ze wszyscy zasługujemy na pochwałę, bo w dziesiątkę graliśmy z Wisłą, jak równy z równym, stwarzaliśmy sytuacje i walczyliśmy o korzystny wynik.

Sędziowie to też są ludzie i nawet jak się mylą, to pewnie nie specjalnie. Na boisku są emocje i czasami się sędziego skrytykuje, natomiast po meczu trzeba jasno powiedzieć, że to my decydujemy o przebiegu meczu. Jeżeli chodzi o czerwoną kartkę, to biorę pod uwagę to, jakim zawodnikiem jest Żarko. On nie jest agresywny i nie robi brutalnych fauli. Moim zdaniem poślizgnął się, bo nawet na treningu nie wchodzi mocno wślizgami. Ten mecz był na styku i ta decyzja na pewno przechyliła go na jedną stronę.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
3 -
Jewgienij Szykawka
2 -
Kacper Skóra
1 - 
Emmanuel Agbor, Deniss Rakels, Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński, Dawid Szot

ASYSTY:
3 -
Bartosz Snopczyński
1 -
Emmanuel Agbor, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka

CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - 
Bartosz ChęcińskiDawid Szot
2 - 
Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Patryk MuchaJewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Igor Dziedzic, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
- Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć
1 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Aleksander Steczek

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
3 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz
1 - Aleksander Steczek, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica 2025-09-19, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Świt Szczecin 2025-09-27ŁKS II Łódź - Zagłębie Sosnowiec 2025-10-05, 17:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2025-10-12, 17:00Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2025-10-18Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony