8. Daniel Mikołajewski
17. Tomasz Podgórski
16. Michał Janota

Trener: Dariusz Dźwigała
1:0 - Paweł Tarnowski 2' 1:1 - Sebastian Dudek 14' 1:2 - Žarko Udovičić 26' 1:3 - Vamara Sanogo 45' 2:3 - Daniel Feruga 53' 3:3 - Łukasz Sierpina 61' 4:3 - Robert Demjan 76' 4:4 - Vamara Sanogo 80' 4:5 - Martin Pribula 86'
21' Łukasz Matusiak 23' Daniel Feruga 34' Jozef Piaček 73' Wojciech Łuczak 75' Martin Baran

Trener: Jacek Magiera
Sędziowie: Piotr Lasyk (Bytom) - Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała), Marcin Kasprzyk (Bytom)
90.0000
90+4' gwizdek Koniec tego szalonego meczu. Musimy ochłonąć!
90+4' Po podaniu Dawida Ryndaka prawą nogą strzelał Kamil Wiktorski. Piłkę wyjął golkiper Podbeskidzia.
90+3' Žarko Udovičić wybił piłkę po dośrodkowaniu Daniela Ferugi z rogu.
90+3' Arkadiusz Najemski w polu karnym zablokował Roberta Demjana. Róg dla gospodarzy.
90+1' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Za bohatera meczu Vamarę Sanogo na boisko wchodzi Kamil Wiktorski.
90' Robert Demjan próbował obrócić się z piłką na 20. metrze, ale miał za plecami miał dwóch rywali.
90' Łukasz Matusiak wysoko nad bramką z około 25 metrów.
89' Mocny strzał Wojciecha Łuczaka z prawej strony pola karnego. Mateusz Lis paruje piłkę na rzut rożny.
88' Zza pola karnego po ziemi uderzał Daniel Feruga. Broni Jakub Szumski.
87' zmiana Druga zmiana u miejscowych. Za Damiana Chmiela wszedł Ariel Wawszczyk.
86' gol - piłka nożna 4:5 To się nie dzieje! Uszczypnijcie nas! Martin Pribula strzałem z lewej strony pola karnego pokonał Mateusza Lisa. Piłkę w pole karne wrzucił Tomasz Nowak, a pechowo interweniował Jozef Piacek, który zagrał w stronę naszego lewego pomocnika.
86' Po dośrodkowaniu Łukasza Sierpiny z prawego skrzydła głową z bliska strzelał Szymon Lewicki. Kapitalna parada Jakuba Szumskiego ratuje nas od straty gola.
84' Prawą stroną przedarł się Dawid Ryndak i zagrał w pole karne do Martina Pribuli, który został zablokowany przy strzale.
84' Robert Demjan w ataku faulował Krzysztofa Markowskiego.
83' Po dośrodkowaniu Daniela Ferugi z prawego skrzydła głową nad bramką strzelał Szymon Lewicki.
82' Gospodarze pogubili się w akcji na a lewej stronie boiska. Aut dla Zagłębia.
80' gol - piłka nożna 4:4 Szaleństwo w Bielsku! Tomasz Nowak zagrał w pole karne, a Vamara Sanogo zabawił się z obroną Podbeskidzia i po raz drugi pokonał Mateusza Lisa.
79' Dośrodkowanie Tomasza Nowaka z rzutu rożnego i nieudana próba przedłużenia piłki przez Arkadiusza Najemskiego.
78' Dośrodkowaniee Wojciecha Łuczaka z prawej strony boiska. Mamy rzut róg,
76' gol - piłka nożna 4:3 Po asyście Szymona Lewickiego Robert Demjan strzałem po ziemi z 16 metrów pokonał Jakuba Szumskiego.
76' Z rzutu wolnego strzelał Łukasz Matusiak. Po płaski strzale piłka trafiła w mur.
75' żóta kartka Żółta kartka dla Martina Barana za faul na Vamarze Sanogo.
75' Po podaniu Tomasza Nowaka lewą nogą na bramkę Podbeskidzia strzelał Vamara Sanogo. Mateusz Lis wypiąstkował piłkę
73' żóta kartka Żółta kartka dla Wojciecha Łuczaka za faul na Łukaszu Sierpinie.
73' Žarko Udovičić w polu karny gospodarzy nie potrafił dobrze opanować piłki po podaniu Wojciecha Łuczaka
71' Niecelnie z dystansu prawą nogą uderzał Łukasz Matusiak.
71' Martin Pribula potknął się i upadł w polu karnym. Zamiast strzału na bramkę mamy aut.
70' Žarko Udovičić wstrzelił piłkę przed bramkę po rozegraniu rzutu rożnego. Interweniował jeden z graczy z Bielska.
70' zmiana Wojciech Łuczak wchodzi na boisko za Sebastiana Dudka.
69' Tomasz Nowak wywalczył rzut rożny dla sosnowiczan.
69' Damian Chmiel strzelał z około 8 metrów. Nogą piłkę wybił Jakub Szumski.
68' Gospodarze pogubili się po rozegraniu rzutu wolnego i wybili piłkę na aut.
68' Daniel Feruga faulowany przez Sebastiana Dudka.
67' Panie Sebastianie... Kapitan Zagłębia znowu gubi piłkę przed swoim polem karnym. Po ziemi strzelał Szymon Lewicki. Broni sosnowiecki golkiper.
67' Płaski strzał Marka Sokołowskiego z prawej strony pola karnego. Broni Jakub Szumski.
66' Łukasz Sierpina przedarł się w pole karne i zagrał do Szymona Lewickiego. Akcję przerwał Krzysztof Markowski.
65' Po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka piłka wybita na aut.
65' Martin Pribula wywalczył rzut rożny.
65' Drodzy Piłkarze Zagłębia! Ogarnijcie się i zacznijcie coś grać. Mecz się sam nie wygra, nawet jeśli do przerwy prowadzi się 3:1.
64' Na spalonym Robert Demjan.
62' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Dawid Ryndak za Roberta Bartczaka.
61' gol - piłka nożna 3:3 Łukasz Sierpina strzelił lewą nogą zza pola karnego. Piłka po drodze odbiła się od nogi Krzysztofa Markowskiego i zmyliła Jakuba Szumskiego.
61' Vamara Sanogo uwolnił się spod opieki Jozefa Piacka, ale z asekuracją zdążył Martin Baran.
60' Žarko Udovičić dośrodkował z lewego skrzydła do Vamary Sanogo, który tym razem nie oddał dobrego strzału głową.
59' Przy próbie dośrodkowania z lewej strony boiska Pawła Tarnowskiego zablokował Łukasz Matusiak.
59' Robert Demjan z prawej strony pola karnego zagrał przed bramkę, a Szymon Lewicki nie trafił w piłkę.
58' Faul Damiana Chmiela na Konradzie Budku.
57' Napastnik wszedł za obrońcę. W Bielsku-Białej idą na całość.
56' zmiana Pierwsza zmiana w meczu. Robert Demjan za Mariusza Magierę.
55' Vamara Sanogo strzelił tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.
53' gol - piłka nożna 2:3 Gospodarze drugi raz dziś strzelają bramkę po błędzie Sebastiana Dudka. Kapitan Zagłębia stracił piłkę na 18. metrze. Damian Chmiel podał do Daniela Ferugi, a ten strzałem z 14 metrów pokonał Jakuba Szumskiego.
52' Faul Damiana Chmiela na Konradzie Budku przy bocznej linii boiska.
52' Z prawej strony boiska wrzucał Paweł Tarnowski, a Konrad Budek uprzedził Łukasza Sierpinę
51' Konrad Budek wybił piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Mariusza Magiery z lewego skrzydła.
49' Sebastian Dudek wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Marka Sokołowskiego z prawego skrzydła.
48' Z rzutu wolnego dośrodkował Daniel Feruga, a Marek Sokołowski skierował piłkę głową na aut.
47' W okolicy narożnika boiska Konrad Budek sfaulował Łukasza Sierpinę.
46' "Kurwa mać, Bielsko grać" - krzyczą zniechęceni postawą swoich graczy fanatycy Podbeskidzia.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa.
45+2' gwizdek Koniec pierwszej połowy. Zaczęło się bardzo źle, a potem było już tylko dobrze, a teraz już jest bardzo dobrze!
45+1' W sektorze gości zapłonęły race.
45' gol - piłka nożna 1:3 Vamara Sanogo na własnej połowie odebrał piłkę Adamowi Dei i zagrał do Martina Pribuli. Słowak odegrał Francuzowi, który wbiegł w "szesnastkę" i uderzył z ostrego kąta. Nie popisał się golkiper Podbeskidzia Mateusz Lis. Piłka odbiła się od niego i wpadła do bramki.
44' Daniel Feruga strzelał zza pola karnego. Po rykoszecie będzie rzut rożny.
44' Z boku boiska Martin Pribula faulował Marka Sokołowskiego.
42' Krótkie rozegranie rzutu rożnego i zablokowane dośrodkowanie Tomasza Nowaka.
42' Kombinacja z rzutu wolnego. Piłka trafiła na lewą stronę do Martina Pribuli, który wywalczył rzut rożny.
41' Vamara Sanogo faulowany na 30. metrze przez Jozefa Piacka.
40' Arkadiusz Najemski wybił piłkę po dośrodkowaniu Łukasza Sierpiny z lewego skrzydła
39' Po dośrodkowaniu Daniela Ferugi z rzutu wolnego piłkę piąstkuje Jakub Szumski.
38' Faul Konrada Budka na Łukaszu Sierpinie po lewej stronie boiska, kilka metrów za polem karnym.
38' Łukasz Matusiak wybił piłkę po dośrodkowaniu Mariusza Magiery.
37' Na 20. metrze Mariusz Magiera powstrzymał składającego się do strzału Sebastiana Dudka.
36' Podbeskidzie atakuje lewą stroną boiska. Łukasz Sierpina zagrał do Damiana Chmiela, a ten źle dośrodkował.
35' Pod naciskiem Roberta Bartczaka Mariusz Magiera wybija piłkę na aut.
34' Szybkie rozegranie rzutu wolnego. Piłka do Martina Pribuli w pole karne, ale Słowak z ostrego kąta trafił w nogi bramkarza. Szkoda, że nie było podania do Vamary Sanogo.
34' żóta kartka Żółta kartka dla Jozefa Piačka za faul na Tomaszu Nowaku
33' Nieporozumienie Vamary Sanogo z Robertem Bartczakiem. Francuz nie ruszył w polu karnym do piłki zagrywanej przez Bartczaka.
31' Žarko Udovičić wrzucił piłkę z lewej strony boiska. Zamykający akcję Robert Bartczak przyjął piłkę, nawinął rywala i strzelił na bramkę. Piłka trafiła w nogę Martina Barana i wyszła na aut.
31' Krótkie rozegranie rzutu rożnego i za mocne dośrodkowanie z linii pola karnego
30' Krzysztof Markowski wybił piłkę głową na róg po dośrodkowaniu Marka Sokołowskiego.
29' Trochę przekombinowany rzut wolny. Miękka wrzutka Sebastiana Dudka nie znalazła adresata w polu karnym
28' Mariusz Magiera faulował Roberta Bartczaka na skrzydle i mamy rzut wolny.
26' gol - piłka nożna 1:2 Vamara Sanogo zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, a Žarko Udovičić strzelił z 10 metrów obok wychodzącego z bramki Mateusza Lisa i dał Zagłębiu prowadzenie.
25' Paweł Tarnowski przedarł się prawą stroną boiska i dośrodkował w pole karne, a Damian Chmiel strzelił głową obok bramki. Akcja została zapoczątkowana stratą Łukasza Matusiaka w środku boiska.
24' Žarko Udovičić faulowany przez Pawła Tarnowskiego.
23' żóta kartka Żółta kartka dla Daniela Ferugi za faul na Sebastianie Dudku.
21' żóta kartka Łukasz Matusiak obejrzał żółtą kartkę za faul na Danielu Ferudze.
20' Zbyt mocne dośrodkowanie Szymona Lewickiego z prawej strony. Do piłki nie doszedł nit w polu karnym, ani próbujący jeszcze uratować piłkę na skrzydle Mariusz Magiera.
19' Daniel Feruga za mocno zagrywał w pole karne w stronę Damiana Chmiela.
18' Lekki i płaski strzał Sebastiana Dudka z 20 metrów. Broni Mateusz Lis.
17' Bardzo niedokładne dośrodkowanie Daniela Ferugi z rzutu wolnego Od bramki zacznie Jakub Szumski.
16' Faul Tomasza Nowaka i rzut wolny dla gospodarzy z ponad 30 metrów,
14' gol - piłka nożna 1:1 Obrońcy dzisiaj nie są w najlepszej formie. Fatalny błąd Martina Barana. Stoper Podbeskidzia z boku boiska wdał się w drybling z Sebastianem Dudkiem. Stracił piłkę, a kapitan Zagłębia z dużym spokojem wykorzystał sytuację sam na sam i posłał piłkę w długi róg obok Mateusza Lisa.
13' Podobne rozegranie rzutu wolnego jak z MKS-em Kluczbork. Sebastian Dudek do Łukasza Matusiaka, który uderzał na siłę. "Łysy" spudłował i nastraszył sympatyczną panią z ochrony, której piłka przeleciała koło głowy.
13' Marek Sokołowski faulował Martina Pribulę 20 metrów od bramki.
12' Po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka z rzutu wolnego piłkę głową na aut wybił Marek Sokołowski
11' Žarko Udovičić faulowany przy bocznej linii przez Pawła Tarnowskiego.
10' Co za błąd Krzysztofa Markowskiego. Grając jako ostatni obrońca pozwolił sobie odebrać piłkę Danielowi Ferudze, który wbiegł z piłką w pole karne i strzelił w słupek. Panowie, nie spać!!
9' Martin Pribula "zrewanżował się" Žarko Udovičiciowi i też podał mu piłkę zbyt mocno.
9' Faul Marka Sokołowskiego na Martinie Pribuli w okolicy środka boiska.
8' Žarko Udovičić za mocno zagrał do Martina Pribuli. Aut bramkowy dla miejscowych.
8' Robert Bartczak przedarł się prawa stroną i zagrał w pole karne do Tomasza Nowaka, który strzelił prawą nogą z ostrego kąta. Mateusz Lis odbił piłkę zmierzającą przy bliższym słupku.
7' Krzysztof Markowski faulowany przez Szymona Lewickiego i Zagłębie rozpocznie od rzutu wolnego z boku własnego pola karnego.
5' Z rzutu rożnego dośrodkował Mariusz Magiera. Jozef Piacek próbował strzału piętą, ale Jakub Szumski nie dał się zaskoczyć.
4' Gospodarze wywalczyli pierwszy rzut rożny
2' gol - piłka nożna 1:0 Zagłębie wytrzymało 72 sekundy bez straty gola. Z lewej strony pola karnego zagrał Łukasz Sierpnia, a piłkę z bliska do bramki wepchnął Paweł Tarnowski. Akcja zaczęła się od straty Sebastiana Dudka przed polem karnym. Piłkę naszemu kapitanowi odebrał Daniel Feruga.
1' gwizdek Gramy! Zaczęło Podbeskidzie.
0' 17:57 Piłkarze obu zespołów prowadzenie przez sędziowską trójkę pojawili się już na murawie. Bielszczanie zagrają dziś w białych koszulkach, niebieskich spodenkach i białych getrach, a Zagłębie całe na czerwono.
0' 17:55 "Chcemy zagrać dobry mecz i być po meczu zadowoleni, że cieszyliśmy się grą" - powiedział w przedmeczowej rozmowie z Polsatem Sport trener Jacek Magiera. Do tego można jeszcze dołożyć, że chcemy być zadowoleni z dopisania do dorobku punktowego kolejnych "oczek"
0' 17:50 Relację z meczu w Bielsku-Białej będzie można obejrzeć w Polsacie Sport. Mała uwaga techniczna - ze względu na remont stadionu miejsca dla prasy ulokowane są na trybunie północnej (czyli po tej stronie stadionu, na której siedzi młyn Podbeskidzia), więc mamy inną perspektywę niż w telewizji, ale na jednym z laptopów udało nam się odpalić stream Polsatu Sport, więc w razie potrzeby będziemy się tym wspomagać.
0' 17:45 Sosnowiczanie są ostatnią niepokonaną drużyną w I lidze. Podbeskidzie na własnym stadionie nie wygrało od ponad pięciu miesięcy. Po raz ostatni cieszono się w Bielsku ze zwycięstwa gospodarzy 9 kwietnia. Teoretycznie każda seria musi się kiedyś skończyć, ale oby nie te dwie powyższe. Oprócz wspomnianego już wcześniej Szymona Lewickiego Podbeskidzie ma także inny atut w starciu z Zagłębiem - trener Dariusz Dźwigała dwa razy prowadził swoje zespoły w potyczkach z Zagłębiem i dwa razy wygrał - w 2010 jako trener Startu Otwock i jesienią zeszłego roku w Dolcanie Ząbki.
0' 17:35 A co słychać w składzie Podbeskidzia? Dla nas nie jest dobrze. Po raz pierwszy w tym sezonie do jedenastki bielszczan załapał się prześladowca Zagłębia Szymon Lewicki. W zeszłym sezonie w dwóch meczach w barwach bydgoskiego Zawiszy strzelił nam trzy gole. W sezonie 2014/ 2015, gdy reprezentował Legionovię Legionowo dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w meczu rozgrywanym na Stadionie Ludowym. Czy dziś zaliczy gola w czwartym kolejnym meczu przeciwko sosnowiczanom? Lepiej, żeby nie, a jeśli już strzeli, to miejmy nadzieję, że nasz zespół i tak strzeli o jedną bramkę więcej od gospodarzy.
0' 17:25 Piłkarze z Sosnowca już pojawili się na rozgrzewce, a przywitały ich oklaski od licznej grupy fanatyków z Zagłębia. Zapowiada się na to, że w sektorze gości nie będzie dzisiaj wolnych miejsc i to nam się podoba. Wystarczy tylko żałować, że decyzją wojewody naszych kibiców nie było na meczu w Katowicach.
0' 17:20 Dwie zmiany w składzie Zagłębia w porównaniu do meczu z MKS-em Kluczbork - obie na prawej stronie boiska. Na obronie zamiast pauzującego za cztery żółte kartki Marcina Sierczyńskiego zagra Konrad Budek, a na pomocy w miejsce Dawida Ryndaka grać będzie Robert Bartczak, który był bohaterem ostatniego meczu - niespełna 30 minut po wejściu na boisko strzelił bramkę, a potem jeszcze dołożył dwie asysty.
0' 17:10 W Bielsku-Białej nie graliśmy od ponad dziewięciu lat. Wiosną 2007 sosnowiczanie, którzy na koniec tamtego sezonu wywalczyli awans do Ekstraklasy, przegrali z Podbeskidziem 1:2. Wtedy mecz odbywał się w tym samym, ale nie takim samym miejscu. Stary stadion został w całości przebudowany, a właściwie nadal jest remontowany, bo jeszcze nie wszystkie sektory zostały oddane do użytku.
0' 17:00 Witamy ze stadionu przy ulicy Rychlińskiego w Bielsku-Białej i zapraszamy na relację z meczu 9. kolejki I ligi pomiędzy miejscowym Podbeskidziem a Zagłębiem Sosnowiec.
ZSTV: Kibicowski film z Bielska-BiałejZSTV: Kibicowski film z Bielska-Białej Prezentujemy 27-minutowy kibicowski film z wyjazdowego meczu Zagłębia Sosnowiec w Bielsku-Białej. W materiale doping i atmosfera z sektorów zajmowanych przez Zagłębiaków wraz z Przyjaciółmi z BKS-u Stali Bielsko-Biała. Nas 1100 osób plus 300 bielszczan oraz 15 kibiców Czuwaju Przemyśl. » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu w Bielsku-BiałejGaleria zdjęć z meczu w Bielsku-Białej Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Zagłębia. Prezentujemy aż 111 fotografii. » Czytaj więcej
Skrót z meczu Podbeskidzie - ZagłębieSkrót z meczu Podbeskidzie - Zagłębie Tego nie można przegapić! Polsat Sport opublikował w swoim serwisie skrót z meczu w Bielsku-Białej, w którym do obejrzenia są wszystkie bramki, jaki padły w meczu. » Czytaj więcej
Tomasz Nowak po meczu w Bielsku-BiałejTomasz Nowak po meczu w Bielsku-Białej - Byliśmy zespołem od początku do końca - powiedział po meczu Tomasz Nowak podkreślając też, że Zagłębie lepiej od Podbeskidzia wytrzymało ten mecz pod względem fizycznym. » Czytaj więcej
Trenerzy po meczu Podbeskidzie - ZagłębieTrenerzy po meczu Podbeskidzie - Zagłębie - Na analizę tego meczu będziemy musieli poświęcić chyba pół tygodnia - powiedział na pomeczowej konferencji trener Zagłębia, Jacek Magiera. » Czytaj więcej
Szaleństwo w Bielsku-BiałejSzaleństwo w Bielsku-Białej Zagłębie wygrało z Podbeskidziem 5:4, choć zaczęło od 0:1, a potem pozwoliło gospodarzom z wyniku 1:3 wyjść na prowadzenie 4:3. Bohaterem Zagłębia był Vamara Sanogo, który strzelił dwa razy i miał asystę. » Czytaj więcej