5. Grzegorz Janiszewski
3. Michał Kucharski
16. Radosław Bartoszewicz

Trener: Andrzej Prawda
0:1 - Tin Matić 16' 0:2 - Tomasz Nowak 24' 0:3 - Sebastian Dudek 53' (k.) 0:4 - Wojciech Łuczak 60' 1:4 - Adrian Paluchowski 75'
34' Łukasz Matusiak 55' Andrzej Niewulis 68' Rafał Zaborowski 76' Jakub Szumski 77' Piotr Misztal

Trener: Jacek Magiera
Sędziowie: Konrad Kiełczewski (Białystok) - Marcin Hankiewicz (Łódź), Paweł Tokarewicz (Białystok)
90.0000
90+6' gwizdek Po 50 minutach i 5 sekundach gry kończy się druga połowa meczu.
90+5' Po podaniu Bartosza Jarocha wysoko nad bramkę strzelał Andrzej Niewulis.
90+3' Andrzej Niewulis przejął piłkę po złym zagraniu Krzysztofa Markowskiego. Podał do Adriana Grabowskiego, który niecelnie strzelił z 20 metrów.
90+2' Tomasz Nowak zagrał górą w pole karne, ale Piotr Misztal nie pozwolił Vamarze Sanogo dojść do piłki.
90+2' Na spalonym Rafał Zembrowski.
90+1' Vamara Sanogo ograł Andrzeja Niewulisa, ale zamiast podawać do Tina Maticia wybrał strzał z dystansu. Niecelny, niestety.
90' doliczony czas +5
88' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Vamara Sanogo za Dawida Ryndaka.
87' Žarko Udovičić zagrał na pole karne do Tina Maticia. Chorwat zwiódł rywala i zagrał przed bramkę, ale tam brakowało kolegi z zespołu.
85' Lewą nogą z 25 metrów strzelał Bartosz Jaroch. Sporo nad bramką.
83' Tin Matić faulowany przez Andrzeja Niewulisa.
81' Po raz trzeci w tej połowie na boisko wbiegli masażyści Zagłębia. Tym razem z ich usług korzysta Jakub Szumski.
79' Po wykopie Jakuba Szumskiego na spalonym Tin Matić.
78' Tomasz Nowak zagrał prostopadłą piłkę do Wojciecha Łuczak, ale szybszy był Piotr Misztal.
77' Z rzutu wolnego dośrodkował Maciej Machalski, a piłkę głową wybił z pola karnego Łukasz Matusiak.
77' żóta kartka Żółta bramka dla Piotra Misztala za dyskusje z sędzią.
76' żóta kartka Żółta kartka dla Jakuba Szumskiego za faul na Adrianie Paluchowskim na 25. metrze boiska.
75' gol - piłka nożna 1:4 Rafał Zaborowski dośrodkował po rajdzie lewą stroną boiska, a Adrian Paluchowski strzałem głową pokonał Jakuba Szumskiego.
74' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu. Za Martina Pribulę na boisko wchodzi Fabian Klama.
73' Tomasz Nowak podał do Wojciecha Łuczaka, który ruszył lewą stroną boiska, wbiegł w pole karne i dał się zablokować rywalowi. Będzie tylko aut.
71' Leżący we własnym polu karnym Krzysztof Markowski opatrywany przez masażystów Zagłębia.
70' Zbyt mocne dośrodkowanie Macieja Machalskiego z rzutu rożnego.
69' Arkadiusz Najemski zablokował piłkę po dośrodkowaniu Adriana Paluchowskiego. Róg dla Znicza.
69' Tomasz Nowak dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a Arkadiusz Najemski skiksował przy próbie strzału prawą nogą.
68' Ostatnia zmiana w Zniczu. Rafał Zembrowski za Aleksandra Jagiełłę.
68' żóta kartka Żółta kartka dla Rafała Zaborowskiego za faul na Konradzie Budku.
65' W okolicy środkowej linii boiska Andrzej Niewulis faulował Martina Pribulę.
64' Kontra Znicza. Lewą stroną urwał się Adrian Grabowski i zagrał płasko w pole karne, gdzie akcję przerwał Łukasz Matusiak.
63' Łukasz Matusiak z rzutu wolnego dośrodkował do Krzysztofa Markowskiego, który jeszcze próbował zgrywać piłkę na środek pola karnego, ale rywale przechwycili futbolówkę.
62' Dawid Ryndak faulowany przez Maksymiliana Banaszewskiego.
61' Maksymilian Banaszewski miękko wrzucił piłkę w pole karne. Łapie Jakub Szumski.
60' gol - piłka nożna 0:4 Wojciech Łuczak minął bramkarza i skierował piłkę lewą nogą do pustej bramki. Wcześniej świetną asystą popisał się Tomasz Nowak.
59' Wojciech Łuczak wybił piłkę głową na aut po dalekim wrzucie Bartosza Jarocha.
58' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Wojciech Łuczak za Sebastiana Dudka.
57' Masażysta Grzegorz Buczek pokazał w stronę ławki rezerwowych "kołowrotek", co oznacza, że konieczna będzie zmiana.
57' Łukasz Matusiak kopnął piłkę na aut, bo w środkowym kole leży obolały Sebastian Dudek.
56' Žarko Udovičić dośrodkował z rzutu wolnego i piłkę wypiąstkował Piotr Misztal.
55' żóta kartka Żółta kartka dla Andrzeja Niewulisa za faul na Dawidzie Ryndaku.
53' gol - po karnym 0:3 Sebastian Dudek podszedł do rzutu karnego w trzecim kolejnym meczu. Uderzył prawą nogą w lewą stronę bramkarza, który ruszył w przeciwną stronę i prowadzimy już trzema bramkami w Pruszkowie.
52' Rzut karny dla Zagłębia za faul Macieja Mysiaka na Łukaszu Matusiaku.
52' Maksymilian Banaszewski strzelił nad poprzeczką z około 20 metrów.
51' Próba gry na jeden kontakt w wykonaniu sosnowiczan. Sebastian Dudek do Tomasza Nowaka, a ten za mocno w pole karne w stronę Martina Pribuli.
49' Maksymilian Banaszewski faulował Arkadiusza Najemskiego.
47' Co za szansa dla Zagłębia! Po prostopadłym podaniu Tomasza Nowaka przed szansą na strzelenie bramki stanął Martin Pribula. Już ograł bramkarza, ale piłkę zdołał wybić Bartosz Jaroch. To nie był koniec, bo do odbitej futbolówki dopadł Dawid Ryndak uderzył po ziemi przy słupku i tym razem bramkarza wyręczył inny z obrońców.
46' zmiana Zaczęła się druga część meczu.
46' zmiana Dwie zmiany w Zniczu przed drugą połową. Za Marcina Rackiewicza Maksymilian Banaszewski i za Przemysława Kitę Adrian Paluchowski.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu.
44' Tin Matić na spalonym po podaniu Tomasza Nowaka.
43' Koronkowe rozegranie rzutu wolnego przez Zagłębie. Sebastian Dudek w poprzek do Łukasza Matusiaka, który zagrał na prawą stronę pola karnego do Tomasza Nowaka. Ten nie strzelał, tylko podawał przed bramkę do Arkadiusz Najemskiego, ale sędzia asystent przerwał akcję, sygnalizując spalonego.
42' Faul Andrzeja Niewulisa na Sebastianie Dudku 25 metrów od bramki Znicza.
41' Przemysław Kita faulował Sebastiana Dudka.
39' Sebastian Dudek zagrał po ziemi w pole karne, ale Martin Pribula już wyjechał z piłkę poza końcową linię boiska.
38' Žarko Udovičić wrzucił z lewego skrzydła, a piłkę głową poza pole karne wyekspediował Rafał Zaborowski.
37' Dośrodkowanie Aleksandra Jagiełły z prawego skrzydła. Piłkę głową z pola karnego wybił Konrad Budek.
36' Dawid Ryndak przejął piłkę przed polem karnym Znicza, przymierzył i trafił w plecy Macieja Mysiaka.
35' Krótkie rozegranie rogu pomiędzy Maciejem Machalskim i Aleksandrem Jagiełłą i za mocne dośrodkowanie Machalskiego. Grę wznowi Jakub Szumski.
34' Rzut wolny dla Znicza z lewej strony boiska. Po dośrodkowaniu Macieja Machalskiego piłkę głową na róg wybija Łukasz Matusiak.
34' żóta kartka Żółta kartka dla Łukasza Matusiaka za faul na Przemysławie Kicie.
31' Za mocna piłka od Sebastiana Dudka w pole karne. Tin Matić nie miał szansy do niej dojść.
29' Žarko Udovičić po podaniu od Łukasza Matusiaka zagrywał ze skrzydła na środek pola karnego do Martina Pribuli. Słowakowi na oddanie strzału nie pozwolił Maciej Mysiak.
27' Martin Pribula rozpędził się środkiem boiska. Zagrał do Tomasza Nowaka, który odegrał do Słowaka piętą, ale niestety był spalony. Szkoda, bo akcja była bardzo ładna.
24' gol - piłka nożna 0:2 Tomasz Nowak dopadł do piłki zbyt krótko wybitej z pola karnego przez obrońcę Znicza i uderzył z ponad 20 metrów. Po drodze futbolówka odbiła się jeszcze rykoszetem od jednego z pruszkowian i zmyliła Piotra Misztala.
23' Rafał Zaborowski wrzucił piłkę w pole karne do Przemysława Kity, który miał kłopoty z opanowaniem futbolówki. Akcja zakończyła się faulem Adriana Grabowskiego na Sebastianie Dudku.
22' Martin Pribula wycofał piłkę z pola karnego do Sebastiana Duda, ale szybciej do futbolówki doskoczył Maciej Mysiak.
22' Maciej Machalski przerwał wybiciem na aut rajd Dawida Ryndaka prawą stroną boiska.
21' Tomasz Nowak faulował rywala na połowie Znicza.
18' Po dośrodkowaniu Macieja Machalskiego z rzutu wolnego niecelnie główkował Maciej Mysiak.
17' Martin Pribula faulował Bartosza Jarocha. Rzut wolny dla Znicza z boku boiska
16' gol - piłka nożna 0:1 Sebastian Dudek z 20. metra zagrał prawą nogą w pole karne, a Tin Matić prawą nogą przymierzył w długi róg i strzelił swoją pierwszą bramkę w lidze.
14' Na boisku leżał Andrzej Niewulis. Sędzia wezwał do siebie Tomasza Nowaka oraz wspomnianego Niewulisa i obu poinstruował, jak mają się zachowywać.
13' Konrad Budek próbował podania do szarżującego skrzydłem Dawida Ryndaka, ale piłka wyszła poza boisko.
12' Faul Konrada Budka na Przemysławie Kicie.
11' Žarko Udovičić dostał świetne podanie na skrzydło od Sebastiana Dudka. Próbował minąć zwodem Marcina Rackiewicza, ale skrzydłowy Znicza przeczyztał jego zamiary.
10' Aleksander Jagiełło zagrał po ziemi w pole karne sosnowiczan. Interweniował Krzysztof Markowski.
10' Arkadiusz Najemski wybija głową piłkę dośrodkowaną przez Bartosza Jarocha z prawego skrzydła
8' Zamieszanie w polu karnym Zagłębia po wrzucie z autu. W boczną siatkę trafił Andrzej Niewulis.
7' Tomasz Nowak nieco za mocno dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę tuż przed boczną linią boiska uratował Sebastian Dudek. Podał w pole karne do Martina Pribuli. Słowak wycofał do Tina Maticia, który strzelił prawą nogą i piłka przetoczyła się po górnej części poprzeczki.
6' Žarko Udovičić zagrał z lewej strony przed bramkę. Dawid Ryndak strzelił z kilku metrów w bramkarza, a piłkę dla pewności głową na róg wybił Rafał Zaborowski
5' Przemysław Kita przedzierał się środkiem boiska, ale nie dał rady naszym środkowym obrońcom.
5' Łukasz Matusiak zagrał w pole karne w stronę Dawida Ryndak, ale "Denver" miał kłopoty z opanowaniem piłki
4' Marcin Rackiewicz próbował kontry prawą stroną boiska, ale piłka opuściła już plac gry.
3' Faul Adriana Grabowskiego na Sebastianie Dudku.
3' Maciej Machalski faulował Tomasza Nowaka w środku boiska.
1' gwizdek Gramy! Zaczął Znicz.
0' 18:55 Piłkarze obu drużyn już pojawili się na murawie wyprowadzeni przez sędziów i w asyście młodych zawodników Akademii Znicza. Zagłębie zagra dzisiaj w jednolitych białych strojach, a Znicz w żółtych koszulkach, czerwonych strojach i czerwonych getrach.
0' 18:50 Znicz Pruszków jest beniaminkiem I ligi i na razie przychodzi mu płacić spore frycowe. W pierwszych sześciu kolejkach pruszkowianie nie odnieśli zwycięstwa, a na ich punktowy dorobek składają się tylko dwa remisy - 0:0 u siebie z Chrobrym Głogów i 1:1 w Chojnicach. Zagłębie dosyć często pozwalało przełamywać się drużynom, którym nie szło. Mamy jednak nadzieję, że dzisiaj tego nie będzie i nasz zespół odniesie pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe.
0' 18:40 Wśród VIP-ów, którzy zasiedli na stadionie Znicza jest były trener Zagłębia (prowadził naszą drużynę w sezonie 2010/2011) Leszek Ojrzyński, który ogląda mecz w towarzystwie Roberta Podolińskiego. Obaj jeszcze w rundzie wiosennej pracowali w Ekstraklasie, a aktualnie są bez stałego zajęcia.
0' 18:30 "Nie ma, nie ma jak Pruszków. Taki piękny jest słońca wschód. Nie ma, nie ma jak Pruszków. Zawsze będziesz wracać tu" - taki szlagier właśnie słychać w stadionowych głośnikach. Na razie słońce ma się ku zachodowi i zajdzie o 19:19. Po raz pierwszy zagramy w Pruszkowie w blasku jupiterów. Poprzedni mecz, jeszcze w II lidze, rozpoczął się w samo południe i wtedy towarzyszyło nam słońce.
0' 18:20 Do dzisiejszego meczu Zagłębie przystępuje jako jedna z dwóch niepokonanych drużyn w I lidze. Wczoraj pierwszej przegranej w sezonie doznała Chojniczanka Chojnice i drugą drużyną, która nie zaznała smaku porażki są grające od 18:00 w Tychach Wigry Suwałki. GKS Katowice wygrał wczoraj w Bielsku-Białej i przeskoczył naszą drużynę w tabeli. Wystarczy jednak, że nasza drużyna nie przegra w Pruszkowie i powróci na drugą lokatę.
0' 18:10 Trzy zmiany w wyjściowym składzie Zagłębia w porównaniu do meczu z Górnikiem Zabrze - dwie na skrzydłach. Za Wojciecha Łuczaka i Jakuba Wilka zagrają Dawid Ryndak (po raz pierwszy w tym sezonie) oraz Martin Pribula, a w ataku Vamarę Sanogo zastąpił Tin Matić. Można oczekiwać, że wypożyczonego z Legii Chorwata będą dziś obserwować przedstawiciele stołecznego klubu. Obowiązki reprezentacyjne wykluczyły z gry Roberta Bartczaka oraz Konrada Handzlika. Jedynym młodzieżowcem w pierwszej jedenastce jest więc Arkadiusz Najemski. Także wśród rezerwowych mamy jednego młodzieżowca, a jest nim Fabian Klama.
0' 18:00 Witamy ze stadionu przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie i zapraszamy na relację na żywo z meczu 7. kolejki I ligi pomiędzy Zniczem Pruszkowem a Zagłębiem Sosnowiec.
Wojciech Łuczak: Bardzo dobra graWojciech Łuczak: Bardzo dobra gra - Myślę, że nasza gra była bardzo dobra. Zdominowaliśmy to spotkanie, wyszliśmy bardzo zdeterminowani - powiedział strzelec czwartego gola dla sosnowiczan Wojciech Łuczak. » Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w PruszkowieKonferencja prasowa po meczu w Pruszkowie - Wiemy, że ten mecz wyglądał bardzo dobrze, natomiast zdajemy sobie sprawę z tego, że przed nami sporo pracy i nad wieloma aspektami będziemy pracować - powiedział po meczu w Pruszkowie Jacek Magiera. » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z PruszkowaGaleria zdjęć z Pruszkowa Prezentujemy obszerną fotogalerię z meczu Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec, wygranego przez nasz zespół 4:1. » Czytaj więcej
Jedyni niepokonaniJedyni niepokonani Zagłębie Sosnowiec wygrało w Pruszkowie ze Zniczem 4:1 (2:0) i po siedmiu kolejkach jest jedyną niepokonaną drużyną w I lidze. » Czytaj więcej