10. Konrad Koźmiński
24. Sebastian Domański
30. Patryk Rumiński

Trener: Jerzy Wyrobek
0:1 - Krzysztof Ulatowski 39' 1:1 - Rafał Jankowski 43' 2:1 - Dawid Ryndak 51' 2:2 - Arkadiusz Półchłopek 75'
13' Marcin Sierczyński 90+4' Patryk Tuszyński

Trener: Zbigniew Smółka
Sędziowie: Artur Ciecierski - Paweł Wroński, Kamil Chmielewski (Warszawa)

90.0000
90+4' żóta kartka Już po zakończonym meczu siedzący na ławce rezerwowych Patryk Tuszyński nieładnie odezwał się w kierunku arbitra i został ukarany żółtą kartką.
90+3' gwizdek Po 48 minutach gry kończy się druga połowa meczu. Remisujemy z Kluczborkiem 2:2.
90+3' Z autu daleko piłkę wrzucił Marcin Strojek, ale nic z tego nie wyszło
90+2' Adam Deja uderzył zza pola karnego tak fatalnie, że piłka wyszła na aut po drugiej stronie boiska.
90+1' Prostopadłe podanie Patryka Stefańskiego w kierunku Rafała Jankowskiego, ale nasz zawodnik przegrywa pojedynek biegowy z Piotrem Stawowym
90' doliczony czas Druga połowa potrwa jeszcze 3 minuty.
88' Z prawej strony boiska dośrodkował Adam Orłowicz - piłka w rękach Ołeksija Szlakotina.
87' Ależ wielbłąd Adriana Marka. Puścił piłkę pod nogami i pozwolił Krzysztofowi Ulatowskiemu na wejście w pole karne. Na szczęście Wojciech Białek zdołał powstrzymać gracza z Kluczborka.
85' Po podaniu Krzysztofa Ulatowskiego strzelał Arkadiusz Półchłopek, a Ołeksij Szlakotin sparował piłkę na bok.
84' MKS próbuje atakować, a Zagłębie jakby próbowało wyczekiwać na sytuację z kontry.
80' Rzut wolny dla MKS-u - dośrodkował Adam Deja, a piłkę z pola karnego głową wybił Sławomir Jarczyk.
78' zmiana Trzecia zmiana w Zagłębiu - Marcin Strojek wchodzi za Arkadiusza Mroza.
75' gol - piłka nożna 2:2 Obrona Zagłębia zdecydowanie za łatwo rozklepana. Z lewej strony boiska zagrał Piotr Nowosielski, a Arkadiusz Półchłopek ze środka pola karnego posłał piłkę po ziemi do siatki
74' Osaczony przez trzech rywali Patryk Stefański zdołał zagrać z prawego skrzydła w pole karne, ale nikt nie doszedł do piłki
71' Adam Deja strzelił w słupek zza pola karnego, a próbującego dobijać Piotra Stawowego zablokował Mateusz Sroka. Było groźnie.
68' Michał Sudoł uderzył w stronę bramki niemal z połowy boiska, ale Ołeksij Szlakotin nie dał się zaskoczyć, tak jak w środę bramkarz Bałtyku.
67' Adam Mójta dośrodkował z rogu trochę za nisko i piłkę wybił stojący przy bliższym słupku Michał Glanowski.
67' Kontra sosnowiczan - po uderzeniu Rafała Jankowskiego piłka odbija się od Michała Sudoła i wychodzi na rzut rożny.
65' zmiana Podwójna zmiana w MKS-ie - Adam Deja za Kamila Fryzowicza i Piotr Nowosielski za Paschala Ekwueme.
63' Z narożnika boiska dośrodkował Adam Mójta, ale akcji nie udało się sfinalizować strzałem.
62' Rajd Patryka Stefańskiego prawą stroną boiska, podanie do Rafała Jankowskiego, który z 5 metrów trafił w słupek, a piłkę na róg wybił Michał Sudoł.
61' Z rzutu rożnego dośrodkował Adam Mójta. Mateusz Abramowicz wypiąstkował piłkę poza pole karne, a Arkadiusz Mróz z pierwszej piłki z około 25 metrów kopnął za wysoko.javascript:;
60' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu - Marcin Lachowski za Dawida Ryndaka.
60' Rafał Jankowski przedarł się w pole karne gości i wywalczył rzut rożny.
58' Kontra Zagłębia po źle rozegranym rogu przez gości. Patryk Stefański dośrodkował w pole karne, a Mateusz Abramowicz wyszedł do piłki i ją złapał.
58' zmiana Pierwsza zmiana w zespole gości - Arkadiusz Półchłopek za Kamila Nitkiewicza.
58' Z lewej strony boiska dośrodkował Kamil Nitkiewicz i Adrian Marek wybił piłkę na róg.
56' Adam Mójta zbyt mocno zagrał z rzutu rożnego i Mateusz Abramowicz wznowi grę z piątki.
55' Po dośrodkowaniu Adama Mójty jeden z graczy gości wybija piłkę na róg.
55' Michał Glanowski sfaulował Marcina Sierczyńskiego i będzie rzut wolny dla sosnowiczan.
54' Z narożnika boiska dośrodkował Dawid Ryndak, ale obrona gości wybiła futbolówkę poza pole karne.
54' Marcin Sierczyński wywalczył rzut rożny dla sosnowiczan.
51' gol - piłka nożna 2:1 Arkadiusz Mróz zagrał prostopadłe podanie w pole karne. Piłka przeszła między obrońcami, dobiegł do niej Dawid Ryndak i w sytuacji sam na sam strzelił w długi róg i dał Zagłębiu prowadzenie.
50' Z autu piłkę w pole karne wrzucił Mateusz Sroka. Główkował Adrian Marek, potem Sławomir Jarczyk, aż w końcu piłkę złapał Mateusz Abramowicz.
47' Krzysztof Kaczmarek dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, a sytuację wyjaśnił wykopem Dawid Ryndak.
46' Krzysztof Kaczmarek zagrał prostopadłe podanie do Paschala Ekwueme, który uderzył z pierwszej piłki, a Ołeksij Szlakotin wybił piłkę na rzut rożny.
46' gwizdek 16:04 Rozpoczęła się II połowa.
46' zmiana Przed wznowieniem gry jedna zmiana w naszej drużynie - Wojciech Białek wchodzi do gry za Piotra Zielińskiego.
45+2' gwizdek Po 46 minutach i 6 sekundach gry kończy się I połowa meczu. Przez większą część nic ciekawego się nie działo, ale dwa gole w końcówce wynagrodziły brak emocji. Najważniejsze, że nasz zespół znowu szybko odpowiedział na trafienie rywali i doprowadził do wyrównania.
45' doliczony czas Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.
45' Z około 20 metrów płasko strzelał Piotr Stawowy, a piłka przeszła kilka metrów od bramki.
45' Rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu Krzysztofa Kaczmarka piłkę głową wybił Adam Mójta.
43' gol - piłka nożna 1:1 Z prawej strony boiska faulowany był Dawid Ryndak. Do piłki podszedł Adam Mójta, dośrodkował lewą nogą, a Rafał Jankowski z kilku metrów strzelił głową nie do obrony.
42' Rzut wolny dla Zagłębia po faulu Michała Sudoła na Rafale Jankowskim. Dośrodkował Adam Mójta, a gracze gości wybili piłkę poza pole karne.
39' gol - piłka nożna 0:1 Strata piłki przez Zagłębie w okolicy środka boiska. Piłkę przejmują goście. Paschal Ekwueme podaje na prawą stroną do Adama Orłowicza, który wrzuca w pole karne, duet naszych stoperów nie sięga piłki, a dochodzi do niej Krzysztof Ulatowski, który strzałem głową z 5 metrów pokonuje Ołeksija Szlakotina.
37' Z rzutu wolnego prawą nogą strzelał Rafał Jankowski. Futbolówka poszybowała ponad bramką gości.
36' Michał Sudoł sfaulował Rafała Jankowskiego 25 metrów od bramki i będzie rzut wolny.
35' Dawid Ryndak przedarł się prawą stroną boiska, uciekł Piotrowi Stawowemu, podał do Patryka Stefańskiego, ale ten przy próbie strzału, a może podania, został zablokowany przez Michała Sudoła.
32' Z około 25 metrów strzelał Krzysztof Ulatowski - piłka przeszła dobre 5 metrów od bramki.
30' Karol Fryzowicz zaczął pokazywać sędziemu liniowemu, że nie ma racji, przyznając aut dla Zagłębia. Sędzia główny za chwilę zaczął temperować zawodnika gości, ale ponownie skończyło się tylko na pogadance bez kartki.
28' Zagłębie gra pod wiatr, co szczególnie było widać po aucie bramkowym wykonanym przez Ołeksija Szlakotina. Piłka leciała do przodu, a potem nagle zaczęła pionowo spadać w dół.
25' Z rzutu rożnego po raz kolejny dośrodkował Krzysztof Kaczmarek, a Michał Sudoł niecelnie strzelał głową.
25' Paschal Ekwueme uderzał z 20 metrów. Piłka wyszła na rzut rożny po nogach Adriana Marka.
24' Nie dość, że jest zimno i wieje, to teraz także się konkretnie rozpadało nad Ludowym
23' Z narożnika boiska zdecydowanie za mocno dośrodkował Krzysztof Kaczmarek.
23' Adrian Marek wybił piłkę spod nóg Paschala Ekwueme i będzie róg.
21' Michał Glanowski wrzucił piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale stojący na 16. metrze Mateusz Sroka pewnie wyekspediował futbolówkę w stronę środka boiska.
19' Rafał Jankowski zagrał prostopadłą piłkę do Patryka Stefańskiego, który wbiegł lewą stroną pola karnego, przymierzył w długi róg, ale świetną interwencją popisał się Mateusz Abramowicz, który sparował futbolówkę na rzut rożny.
18' Michał Glanowski dośrodkował prawą nogą z lewej strony boiska. Piłka przeleciała przez pole bramkowe, nikt jej nie dotknął i wyszła poza boisko.
18' Mateusz Sroka sfaulował Piotra Stawowego, ale tym razem obyło się bez upomnienia.
14' Z rzutu wolnego strzelał Maciej Wilusz. Piłka po drodze otarła się od jednego z piłkarzy gości stojącego w murze i wyszła poza boisko.
13' żóta kartka Żółta kartka dla Marcina Sierczyńskiego za faul na Krzysztofie Kaczmarku i rzut wolny dla MKS-u z około 20 metrów.
12' Z narożnika boiska piłkę dośrodkował Adam Mójta, głową strzelał Rafał Jankowski, a Mateusz Abramowicz złapał piłkę.
12' Maciej Wilusz wślizgiem powstrzymał Patryka Stefańskiego i mamy następny rzut rożny.
11' Pierwszy rzut rożny dla Kluczborka. Dośrodkował Krzysztof Kaczmarek, a Ołeksij Szlakotinm pewnie złapał futbolówkę.
10' Z prawej strony boiska dośrodkował Karol Fryzowicz, a Sławomir Jarczyk do spółki z Marcinem Sierczyńskim wybili piłkę poza "szesnastkę".
9' Po wrzucie z autu w wykonaniu Mateusza Sroki małe zamieszanie w polu karnym gości, ale kończy się bez strzału
9' Patryk Stefański przy próbie dośrodkowania trafił w rękę Piotra Stawowego, ale sędzia uznał, że nie ma podstaw do podyktowania rzutu karnego.
8' Krzysztof Kaczmarek zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka odbiła się od pleców Adriana Marka, a Ołeksij Szlakotin uratował nasz zespół przed rzutem rożnym dla gości.
7' Z rogu ponownie dośrodkował Dawid Ryndak. Defensywa gości wyekspediowała piłkę poza pola karne. Trafiła ona ponownie pod nogi "Denvera", który jeszcze raz dośrodkował i tym razem piłkę złapał Mateusz Abramowicz
6' Po akcji prawą stroną boiska Patryk Stefańsksi wywalczył rzut rożny.
4' Z narożnika boiska dośrodkował Dawid Ryndak, a zamykający akcję Sławomir Jarczyk uderzył nogą po koźle, ale niestety przestrzelił.
3' Arkadiusz Mróz uderzył z około 25 metrów. Piłka odbiła się rykoszetem od nogi Michała Glanowskiego, trafiła w poprzeczkę i wyszła na rzut rożny.
2' Podanie w pole karne zespołu z Kluczborka, ale Rafał Jankowski znajdował się na spalonym.
2' Z prawej strony boiska piłkę w pole karne wrzucił Adam Orłowicz, a futbolówkę do przodu wybił Sławomir Jarczyk.
1' gwizdek 15:02 Zaczęło się. Rozpoczęli nasi.
0' 15:00 Trójka sędziowska z Warszawy wyprowadza obie ekipy na murawę. Sosnowiczanie grają dzisiaj w tym samym komplecie strojów, co tydzień temu z Nielbą i w środę w Gdyni. Drużyna gości w białych koszulkach i granatowych spodenkach.
0' 14:55 Z głośników słychać Horrorshow, a to znak, że mecz zacznie się już za chwilkę. Na sektorze VIP właśnie pojawił się były piłkarz naszego zespołu, aktualnie reprezentujący barwy klubu z Kluczborka - Adrian Pajączkowski. W towarzystwie Leszka Baczyńskiego na tym samym sektorze spotkanie będzie obserwował trener GKS-u Tychy Piotr Mandrysz. Dwa rzędy niżej zasiadł Mirosław Mosór z Ruchu Chorzów.
0' 14:50 W sektorze gości pojawiła się skromna, na oko dziewięcioosobowa, grupa fanatyków z Kluczborka. Piłkarze obu drużyn zakończyli już rozgrzewkę i zeszli do szatni. Chyba po raz pierwszy w tym sezonie na Ludowym zawodnicy wyszli rozgrzewać się w czapkach i rękawiczkach.
0' 14:45 Wyjściowy skład Zagłębia jest bez zmian w porównaniu do ostatniego meczu w Gdyni. Dwie zmiany są za to na ławce rezerwowych - za Michała Cyganka i Huberta Tylca do osiemnastki załapali się dwaj gracze, którzy ostatnio pauzowali z powodu kontuzji - Marcin Lachowski i Wojciech Białek. Niespodzianką w zestawieniu gości jest za to posadzenie na ławce rezerwowych najskuteczniejszego strzelca II ligi zachodniej Patryka Tuszyńskiego. Drugi strzelec zespołu Rafał Niziołek pauzuje za cztery żółte kartki, a za czerwoną kartką pauzuje dzisiaj stoper Łukasz Ganowicz.
0' 14:40 W Polskim Związku Piłki Nożnej przysnęli z opublikowaniem obsady sędziowskiej na dzisiejsze mecze w I i II lidze. Nie wiadomo dlaczego. Może szukają świadectwa maturalnego trenera Franciszka Smudy. Tak więc dopiero przed meczem dowiedzieliśmy się, że głównym arbitrem dzisiejszego meczu będzie Artur Ciecierski z Warszawy.
0' 14:35 Witamy ze Stadionu Ludowego w to zimne październikowe popołudnie i zapraszamy na relację na żywo z meczu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a MKS-em Kluczbork.
Zdjęcia z meczu Zagłębie - MKS KluczborkZdjęcia z meczu Zagłębie - MKS Kluczbork Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu 15. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a MKS-em Kluczbork. W galerii znajduje się 36 fotografii. » Czytaj więcej
Wypowiedzi zawodników po meczu z KluczborkiemWypowiedzi zawodników po meczu z Kluczborkiem O komentarz po dzisiejszym meczu Zagłębia z MKS-em Kluczbork poprosiliśmy Marcina Lachowskiego, Adama Mójtę, Patryka Stefańskiego oraz Arkadiusza Mroza. Zapraszamy do lektury. » Czytaj więcej
Skrót meczu: Zagłębie - MKS KluczborkSkrót meczu: Zagłębie - MKS Kluczbork Prezentujemy film z dzisiejszego meczu 15. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a MKS-em Kluczbork (2:2). » Czytaj więcej
Trenerzy po meczu z KluczborkiemTrenerzy po meczu z Kluczborkiem Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenerów Jerzego Wyrobka oraz Zbigniewa Smółki po dzisiejszym meczu Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork. » Czytaj więcej
Powtórka scenariusza z GdyniPowtórka scenariusza z Gdyni Podobnie jak w środowym meczu z Bałtykiem Gdynia, Zagłębie najpierw przegrywało, potem objęło prowadzenie, by stracić bramkę i ostatecznie zremisować z MKS-em Kluczbork 2:2. » Czytaj więcej