Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Olimpią kd, 2011-04-02, 21:14

Z nieba do piekła. Jednym radość, drugim smutek. Tymi słowami trenerzy podsumowali podczas konferencji prasowej dzisiejszy mecz Zagłębia z Olimpią. Zapraszamy do lektury materiału z konferencji prasowej, wypowiedzi Ołeksija Szlakotina, Pawła Posmyka i Krzysztofa Markowskiego oraz do oglądania skrótu wideo i zdjęć z tego meczu.
Konferencja prasowa po meczu z Olimpią

Marcin Kaczmarek (trener Olimpii): - Mecz mający dwa oblicza. W pierwszych 20 minutach zdecydowanie daliśmy się stłamsić drużynie Zagłębia, a nie tak to miało wyglądać. Narzucili nam swój styl gry, przez co wywaliczyli parę stałych fragmentów, a po jedym z nich padła bramka. Paradoksalnie pomogła nam czerwona kartka, bo wtedy zespół dostał taki dodatkowy impuls. W drugiej połowie pokazaliśmy sporo charakteru. Graliśmy do końca, a to granie do końca się opłaca. Tak to bywa. Jednym radość, drugim smutek. Dla nas jest to bardzo cenne, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nie przegraliśmy w tej rundzie. Remis w Sosnowcu to nie jest zły wynik, szczególnie w takich okolicznościach. Jeszcze raz dziękuję chłopakom za zaangażowanie. Zostawili tutaj dzisiaj mnóstwo zdrowia w drugiej połowie, co przyniosło efekt w postaci punktu. I gramy dalej.

Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia): - Taki był plan, żeby strzelić bramkę, potem najlepiej drugą i kontynuować spotkanie. W tym meczu zabrakło drugiej bramki, postawienia "kropki nad i". Zgadzam się, że czasami tak jest, że czerwona kartka pomaga drużynie osłabionej, bo wtedy jest większa koncentracja. Myśleliśmy, że będzie 1:0, bo jakoś nic nie chciało wpaść, chociaż nie mieliśmy klarownych sytuacji, a więcej było strzałów z dystansu, czy z głowy Pawła Posmyka i to by było tyle. Jeszcze gapiostwo przy stałych fragmentach. O tym mówiliśmy sobie w szatni, że pierwszej połowie dostaliśmy kilka ostrzeżeń, że trzeba uważać przy stałych fragmentach, trzeba być skoncentrowanym podwójnie, bo wtedy najłatwiej stracić bramkę, no i niestety tą bramkę straciliśmy, co w konsekwencji zaowocowało to tym, że straciliśmy dwa punkty w tym meczu. Jest powiedzenie "z nieba do piekła" i tak dzisiaj było. Zainkasowalibyśmy trzy punkty wygrywając 1:0, wszyscy by się cieszyli, może nie do końca, bo powinno się strzelić jeszcze tą drugą bramkę, a 91. minuta spowodowała to, że jesteśmy zdołowani i jest na pewno nieciekawie.



  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Sonda
Kto ponosi największą odpowiedzialność za kolejny przegrany przez Zagłębie sezon?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
17 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
4 - Filip Karbowy, Patryk Małecki
3 - Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio, samobójcze (Mariusz Magiera, Bełchatów; Michał Sacharuk, Chojniczanka)
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Mateusz Szwed
3 -
Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
6 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Patryk Małecki
4 - Tomasz Hołota,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka, Quentin Seedorf,
2 - Rubio,  Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek,  Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Mularczyk, Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-08-15, 16:00Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 2020-08-29, 08:00Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony