Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Skrót meczu z Olimpią Grudziądz (pk), 2011-04-02, 21:06 źródło: własne

Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania z Olimpią Grudziądz. W skrócie obie bramki oraz najlepsze sytuacje do zdobycia gola w tym meczu, a także ujęcia z trybun.
Skrót meczu z Olimpią Grudziądz
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (10)
  • barmannk barmannk napisał(a) 04.04.2011 r, o godz. 21:44
    Niestety znowu trzeba czekać sezon, nie dadzą rady chłopaki juz przegrali wszystko tym spotkaniem, reszta zagrała dla nich remisy i Tychy pokonały Miedzke wielka szkoda

  • kris-poznan kris-poznan napisał(a) 04.04.2011 r, o godz. 17:00
    szkoda,że chlopaki tak glupio dali odebrać sobie zwyciestwo.teraz muszą pokonać lechie bo inaczej Wielkie Zaglebie zostanie wIIlidze.mysle,ze Barra bravas pojawia sie wZ.G.zakazy nie dotycza prawdziwych pseudokibicow,ja tam jadę!pozdro dla BBB.

  • Baku_95 Baku_95 napisał(a) 03.04.2011 r, o godz. 22:18
    Ja wieże do końca mam nadzieję że awansujemy. Jest jeszcze kupa meczy i ponad 30pkt do zdobycia to nie koniec trzeba jeszcze walczyć!
  • Shilton Shilton napisał(a) 03.04.2011 r, o godz. 14:20
    Można się załamać, po takiej bramce w 91 min!!! Jak będą walczyć do końca to może awansują z drugiego miejsca.

    \"Liczy się tylko złoto, bo tylko wtedy będą cię pamiętać\" - H. J. Wagner
  • drakkarsosnowiec drakkarsosnowiec napisał(a) 03.04.2011 r, o godz. 12:12
    niby grają, a wyniki słabe, brakuje jeszcze dużo, ale wierzę w końcowy sukces!!!!
    pozdro dla wszystkich!
  • Lokens Lokens napisał(a) 03.04.2011 r, o godz. 10:59
    Płakać mi się chce jak czytam wasze komentarze. Po 1 nie jest to winą Ojrzyńskiego, bo on kazał dobić rywala. Jest to wina tylko i wyłącznie tego, że piłkarze zlekceważyli przeciwnika, bo grał w 10 i mieli przewage 1 bramki. Myślę że nie ma się co użalać nad tym meczem. Każdy z chłopaków przemyśli ten mecz, i myślę że będą pracować nad błędami. Nie traktujcie też wszystkich piłkarzy jak świnie lecące tylko na kase, bo to też są tylko ludzie do kurwy nędzy. Teraz trzeba się zająć następnymi meczami. Nie mam zamiaru dać sobie spokoju z Zagłębiem, tylko dlatego że przegrali ten mecz w tak frajerski sposób. Poreszta przed meczem obstawiałem przegraną, więc i tak dobrze że mamy remis.
  • 5-ta kolumna 5-ta kolumna napisał(a) 03.04.2011 r, o godz. 09:12
    Gdzie ta wiara i walka do końca , qwua taktyk kto cofa zespół prowadząc 1:0 . Szok Panie Ojrzyński zegar tyka ......

  • sony007 sony007 napisał(a) 02.04.2011 r, o godz. 22:52

    To nie jest tak,im naprawde jest ciezko,kibicujcie wsciekle,a bedzie dobrze!!!Dajcie im czas i pozadny doping,czas przekupstwa juz sie skonczyl,teraz graja na ile ich stac i cieszmy sie z tego!!!Kibic z Niemiec,Zbyszek
  • 1010536 1010536 napisał(a) 02.04.2011 r, o godz. 22:11


    ZERO AMBICII KASA GRA I JEST OK
  • 1010536 1010536 napisał(a) 02.04.2011 r, o godz. 22:10

    QRWA MAĆ WY MACI W DUPIE AWANS!!!!