Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Relacja II liga - Grupa Zachodnia 2012/2013 - 10 kolejka
2012-09-29, 18:00 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
Stroje: czerwone
4:1(1:0)
ROW Rybnik
Stroje: zielone
22. Dawid Kudła
30. Wołodymyr Ostrouszko
20. Wojciech Białek
19. Sławomir Jarczyk
2. Jovan Ninković
4. Dawid Ryndak
(66' 7. Marcin Sierczyński)
29. Łukasz Matusiak
5. Marcin Lachowski
13. Tomasz Szatan
(75' 17. Michał Cyganek)
24. Dawid Weis
(87' 21. Adrian Pajączkowski)
11. Rafał Jankowski

Rezerwowi:
12. Mateusz Wieczorek
14. Łukasz Rojewski
15. Mateusz Gleń
23. Hubert Tylec

Trener: Jerzy Wyrobek  
1:0 - Tomasz Szatan 39' 2:0 - Dawid Weis 48' 2:1 - Roland Buchała 83' 3:1 - Rafał Jankowski 90+1' 4:1 - Michał Cyganek 90+3'
57' Mateusz Szatkowski 58' Rafał Jankowski 65' Marcin Lachowski 89' Michał Cyganek
22. Daniel Kajzer
7. Marek Krotofil
3. Marcin Grolik
5. Sławomir Szary
4. Daniel Kutarba
(81' 6. Jakub Steuer)
19. Mateusz Szatkowski
(61' 10. Rafał Kurzawa)
15. Szymon Jary
(79' 16. Tomasz Kasprzyk)
9. Mariusz Muszalik
20. Kamil Kostecki
8. Jarosław Wieczorek
17. Marek Gładkowski
(61' 18. Roland Buchała)

Rezerwowi:
1. Mirosław Kuczera
11. Roland Kachel
2. Paweł Staniczek

Trener: Ryszard Wieczorek  
Sędziowie: Artur Ciecierski - Jakub Wójcik, Łukasz Gudyn (Warszawa)
MINUTA PO MINUCIE
90.0000
90+4' gwizdek Po 48 minutach i 10 sekundach gry sędzia kończy spotkanie!
90+3' gol - piłka nożna 4:1 GOOOOOOL!!!!!!!!! Po podaniu Adriana Pajączkowskiego Michał Cyganek strzela prawą nogą w długi róg!!
90+1' gol - piłka nożna 3:1 GOOOOOL!!!!!! Piłkę z pola karnego wykopał Dawid Kudła, a Rafał Jankowski wyskoczył zza obrońcy, okazał się szybszy od bramkarza i strzałem głową z około 16 metrów przelobował rybnickiego golkipera.
90' doliczony czas Sędzia doliczył 3 minuty.
89' żóta kartka Żółta kartka dla Michała Cyganka za strzał po gwizdku sędziego.
87' zmiana Trzecia zmiana w Zagłębiu - Adrian Pajączkowski za Dawida Weisa.
84' Po dośrodkowaniu Sławomira Szarego główkował Rafał Kurzawa, a Dawid Kudła wybił piłkę na rzut rożny.
83' gol - piłka nożna 2:1 Po dośrodkowaniu Tomasza Kasprzyka z prawej strony boiska piłkę z bliska do bramki głową pakuje Roland Buchała.
82' Jarosław Wieczorek zagrał prostopadłą piłkę do Mariusza Muszalika, ale akcję dobrze przeczytał Jovan Ninković.
81' zmiana Ostatnia zmiana w Energetyku ROW-ie. Jakub Steuer wchodzi za Daniela Kutarbę.
79' zmiana Trzecia zmiana w drużynie gości. Za Szymona Jarego na boisko wchodzi Tomasz Kasprzyk.
78' Z około 25 metrów płasko i niezbyt mocno uderzył Marek Krotofil. Piłka spokojnie została złapana przez Dawida Kudłę.
75' zmiana Michał Cyganek wszedł na boisko za Tomasza Szatana.
75' Marcin Sierczyński zagrał po ziemi w pole karne do Marcina Lachowskiego, ale nasz kapitan, niestety, nie trafił w dobrej sytuacji czysto w piłkę.
72' Jarosław Wieczorek z lewej strony dośrodkował, a wbiegający w pole bramkowe Roland Buchała minął sie z futbolówką.
71' Piłkę wrzucił Marcin Lachowski, a składającemu się do strzału głową Wojciechowi Białkowi piłkę z głowy zdjął Sławomir Szary i mamy róg.
71' Rafał Jankowski sfaulowany 30 metrów od bramki gości i będzie szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego
68' Co za obrona! Z lewej strony boiska dośrodkował Jarosław Wieczorek, a Roland Buchała strzelił szczupakiem z około 5 metrów. Piłkę na linii bramkowej zatrzymał w swoich rękawicach Dawid Kudła.
66' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu - Marcin Sierczyński zastępuje Dawida Ryndaka.
65' Po dośrodkowaniu Marcina Lachowskiego z rzutu wolnego piłkę wypiąstkował Daniel Kajzer.
65' żóta kartka Żółta kartka dla Marcina Lachowskiego, który zdaniem sędziego za długo zwlekał z wybiciem rzutu wolnego.
64' Kamil Kostecki zagrał z lewej strony boiska w pole karne do Mariusza Muszalika, a ten na nasze szczęście skiksował przy strzale i piłka wpadła w ręce Dawida Kudły.
62' Dawid Weis zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Rafała Jankowskiego, ale szybszy był Sławomir Szary.
61' zmiana Dwie zmiany w zespole gości. Rafał Kurzawa za Mateusza Szatkowskiego i Roland Buchała za Marka Gładkowskiego.
61' Nie było spalonego. Dawid Weis biegł wzdłuż lewej linii bocznej za zagraną z głębi pola futbolówką, ale Daniel Kajzer wyszedł poza pole karne, kopnął piłkę, nabił nią naszego zawodnika i od autu bramkowego zacznie Energetyk ROW.
58' żóta kartka Rafał Jankowski zbyt energicznie zaatakował przed polem karnym gości Marcina Grolika i sędzia po raz drugi sięgnąl do kieszonki po kartkę.
57' żóta kartka Po pierwszym rogu zaraz był drugi, a po drugim Zagłębie wyszło z piłką i akcja została przerwana faulem przez Mateusza Szatkowskiego
56' Daniel Kutarba zagrał po ziemi w pole karne, a Sławomir Jarczyk wybił piłkę na rzut rożny.
55' Z rzutu wolnego prawą nogą strzelał Tomasz Szatan i posłał piłkę tuż nad poprzeczką rybnickiej bramki.
54' Mariusz Muszalik sfaulował Rafała Jankowskiego około 28 metrów od bramki gości.
53' Mariusz Muszalik zagrał na 18. metr do Mateusza Szatkowskiego, ale ten niedokładnie próbował odgrywać w kierunku Marka Gładkowskiego i piłka trafiła do Dawida Kudły.
51' "Miasto daje, Leszek i spółka przejada. Klub podupada, ile potrwa ta żenada?" - płótno z taką treścią wisi od początku drugiej połowy na płocie pod młynem Zagłębia.
48' gol - piłka nożna 2:0 GOOOOOL!!!!!!!!! Tomasz Szatan zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Rafała Jankowskiego, który stoczył pojedynek biegowy z rybnickim golkiperem. Do piłki szybciej dopadł "Jankes", ale trafił w nogi Daniela Kajzera. Futbolówka spadła jednak pod nogi Dawida Weisa, a ten technicznym strzałem prawą nogą posłał piłkę do pustej bramki.
46' gwizdek Zaczęła się druga część meczu.
45+1' gwizdek Po 45 minutach i 6 sekundach gry kończy się pierwsza połowa meczu. Po golu Tomka Szatana prowadzimy 1:0!
45' Dawid Ryndak dośrodkował z prawej strony boiska na piąty metr do Tomasza Szatana. Wydawało się, że będzie gol, ale strzelec pierwszego gola dla sosnowiczan tym razem nieczysto trafił w futbolówkę, a próbującego dobijać Marcina Lachowskiego udanie zastopował Szymon JAry.
44' Z prawej strony boiska piłkę wrzucał Marek Krotofil, ale Dawid Kudła pewnie wyszedł do futbolówki w polu karnym i ją złapał.
42' Z narożnika boiska wrzucał Tomasz Szatan. Małe nieporozumienie między graczami gości. W końcu wybita z szesnastki piłka jeszcze raz trafia do Tomka Szatana, który już zbiegł z narożnika boiska bliżej pola karnego i strzelił z pierwszej piłki, ale już tym razem nie było tak precyzyjnie.
41' Kolejna szansa Tomasza Szatana. Najpierw wywalczył piłkę, potem odegrał do Dawida Weisa, by za chwilę dostać futbolówkę z powrotem i przy próbie dogrania na środek pola karnego do Rafała Jankowskiego piłkę na rzut rożny wybil Marek Krotofil
39' gol - piłka nożna 1:0 GOOOOL!!!!!!!! Tomasz Szatan miał wokół siebie chyba ze czterech graczy gości, ale zdołał kopnąć piłkę lewą nogą i to jak! Po strzale z około 18 metrów Daniel Kajzer nie miał żadnych szans.
37' Z rzutu rożnego piłkę wrzucał Jarosław Wieczorek i ponownie zawodnikom z Rybnika nie udało się dojść do sytuacji strzeleckiej.
36' Niebezpiecznie! Dwa razy z około 18 metrów strzelał Szymon Jary. Pierwszy strzał został zablokowany (chyba prez Jovana Ninkovicia) i piłka znowu trafiła do gracza z Rybnika Tym razem nogę dostawił Łukasz Matusiak i po rykoszecie futbolówka minimalnie minęła naszą bramkę i jest róg dla gości.
35' Na trybunach trwa wymiana uprzejmości. Przynajmniej coś się dzieje i nie ma takiej dołującej ciszy jak na kilku ostatnich meczach.
34' Kamil Kostecki przedarł się lewą stroną boiska, ale nie zmieścił się z piłką przed końcową linią.
33' Kibice gości już chyba w komplecie weszli na swój sektor i zaczęli śpiewać, ale ich pierwsza piosenka była bardzo brzydka.
32' Piąty rzut rożny dla Energetyka ROW-u Rybnik. Po dośrodkowaniu Jarosława Wieczorka piłę wybija Wołodymyr Ostrouszko.
30' Rafał Jankowski z prawej strony boiska zagrał do środka do Tomasza Szatana, który już mógł oddać strzał na bramkę, ale zdecydował się na podanie na lewą stronę do lepiej ustawionego Dawida Weisa, a ten kopnął lewą nogą po ziemi i za lekko, aby zaskoczyć Daniela Kajzera
30' Białe kaski zeszły na dół sektora buforowego do bramy ewakuacyjnej i za chwilę ruszyły do góry i już opuściły sektor. Nie wiadomo, czemu miała służyc ich obecność na trybunach.
29' Tym razem róg rozegrany krótko i szybko, ale jak wiadomo pośpiech jest złym doradcą i goście stracili piłkę
29' Z rzutu rożnego piłę wrzucał Jarosław Wieczorek i będzie jeszcze jeden korner po wybiciu Dawida Ryndaka.
28' W polu karnym Zagłębia z piłką znalazł się Szymon Jary, a Wojciech Białek wślizgiem wyekspediował piłkę na rzut rożny.
27' W sektorze buforowym pojawiła się liczna ekipa "białych kasków". Ale po co? Tego nie wie nikt. Czyżby ich obecność miała prowokować kibiców? Innego wytłumaczenia ich obecności nie widać.
24' Po dośrodkowaniu Mariusza Muszalika zawodnicy Zagłębia wybili piłkę na aut po drugiej stronie boiska. Po aucie Marek Krotofil minął Dawida Weisa i zagrał po ziemi w pole karne, a Marcin Grolik strzelił nad bramką.
23' Kamil Kostecki zablokowany w rogu boiska przez Łukasza Matusiak i jest rzut rożny dla gości.
22' Z narożnika boiska dośrodkował Jovan Ninković, ale w polu karnym górą byli zawodnicy z Rybnika.
22' Rafał Jankowski otrzymał piłkę na prawej stronie boiska, ruszył w stronę pola karnego, zwiódł Sławomira Szatego i przymierzył w krótki róg. Piłkę na rzut rożny wypiąstkował Daniel Kajzer
18' Dawid Weis ruszył lewą stroną boiska i zdecydował się na dośrodkowanie. Piłka została podbita od nogi Marka Krotofila i została wybita głową przez Marka Grolika. Następnie trafiła na 30. metr do Łukasza Matusiak, a ten kopnął jakieś 15 metrów od słupka.
16' Dwie straty Zagłębia na własnej połowie i dwa razy po tych błędach akcje gości przerywa Sławomir Jarczyk.
13' Po rajdzie lewą stroną boiska Marka Gładkowskiego piłka trafiła w pole karne Zagłębia, gdzie byli Kami Kostecki i Marek Gładkowski, ale obaj byli dobrze kryci, stali tyłem do bramki i nie mogli oddać strzału aż w końcy wycofali piłkę na 40. metr do Marcina Grolika, a ten oddał strzał rozpaczy.
10' Na głównej trybunie Stadionu Ludowego zasiadł dzisiaj m.in. były trener sosnowieckiego Zagłębia Andrzej Orzeszek.
10' Z rzutu wolnego dośrodkował Marcin Lachowski, a Rafał Jankowski posłał piłkę głową nad poprzeczką z około 5 metrów, ale trzeba też przyznać, że pozycja do oddania nie strzału nie należała do najłatwiejszych.
9' Tomasz Szatan wywalczył piłkę przy lewej linii bocznej i został sfaulowany przez Mariusza Muszalika.
5' Dawid Ryndak znowu ruszył prawą stroną boiska i dograł na 11 metr do Rafała Jankowskiego, który minimalnie za długo zwlekał z oddaniem strzału i piłkę zdołał wybić Marek Krotofil.
5' Kontra gości. Kamil Kostecki podawał w pole karne do Marka Gładkowskiego, ale całą akcję udaną interwencją przerwał Sławomir Jarczyk.
4' Na strzał z około 30 metrów zdecydował się Marcin Lachowski, ale było to uderzenie bardzo dalekie od ideału.
3' Po akcji prawą stroną dośrodkował Dawid Ryndak, ale piłka została zagrana zbyt głęboko i nie dosięgnął jej Dawid Weis.
3' Od pierwszego gwizdka sędziego trwa głośny doping fanów Zagłębia.
2' Pierwszy rzut rożny dla rybniczan. W polu karnym główkuje Tomasz Szatan.
1' Rzut wolny dla Zagłębia. Z lewej strony boiska dośrodkował Marcin Lachowski. Jeden z zawodników gości podbił piłkę głowa do góry. Potem jeszcze próbował uderzać Wojciech Białek, ale piłka padła łupem bramkarza z Rybnika.
1' gwizdek 18:01 Gramy! Zaczęli goście!
0' 17:58 Sędziowska trójka z Warszawy wyprowadziła obie drużyny na murawę. Piłkarzom towarzyszą mali piłkarze z młodzieżowych grup Zagłębia. Sosnowiczanie zagrają dzisiaj w jednolitych czerwonych strojach, a goście w zielonych koszulkach, białych getrach i białych spodenkach.
0' 17:57 Zakończyły się już inne dzisiejsze spotkania. Ich wyniki były o tyle korzystne dla Zagłębia, że w przypadku wygranej przeskoczymy pięć drużun w tabeli i awansujemy na 11. pozycję,
0' 17:55 Zaczął się zapełniać sektor gości. Są już w nim pierwsze flagi. Sporo flag także na trybunie otwartej - Pruszków, Legionowo, Working Class, Olkusz, Zawiercie. UZL. Ultras Zagłębie, Wiara która przetrwałą, Sosnowiec-Warszawa, Opętani Wiarą.
0' 17:50 Zgodnie z kibicowskimi oczekiwaniami wyrażonymi w naszej niedawnej sondzie, znowu doszło w Zagłębiu do zmiany w sztabie szkoleniowym. W Kluczborku jako trener bramkarzy był wpisany Marcin Suchański, a Robert Stanek był drugim trenerem. Dzisiaj jako drugi trener w protokole figuruje były piłkarz Zagłębia Mirosław Kmieć, a Robert Stanek znowu powrócił na stanowisko trenera bramkarzy.
0' 17:45 Podobno na dzisiejszy mecz wybiera się dosyć liczna grupa fanatyków klubu z Rybnika, ale jak na razie w sektorze gości widzimy zaledwie dwie osoby. Na trybunie otwartej organizuje się za to młyn Zagłębia.
0' 17:40 Na Stadionie Ludowym właśnie włączono jupitery. Warto o tym wspomnieć, bo dzisiejszy mecz pierwotnie miał rozpocząć się o 15:00, ale w poprzednim tygodniu podjęto decyzję o przeniesieniu tego spotkania na późniejszą porę, a ponadto udostępniono dla kibiców trybunę otwartą.
0' 17:30 Znamy już składy obu zespołów. W porównaniu ze zremisowanym w Kluczborku meczem trener Jerzy Wyrobek dokonał trzech roszad w składzie. Na ławce usiedli Marcin Sierczyński, Łukasz Rojewski oraz Mateusz Gleń, a do pierwszego składu wskoczyli Wołodymyr Ostrouszko, Dawid Weis i Tomasz Szatan.
0' 17:15 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację na żywo z meczu 10. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Energetykiem ROW-em Rybnik.
Relacje pomeczowe
ZSTV: Zagłębie - ROW (trybuny)ZSTV: Zagłębie - ROW (trybuny) Prezentujemy ponad 7-minutowy film, w którym przedstawiamy atmosferę na trybunach podczas meczu Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik stworzoną przez kibiców obu zespołów. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu z ROW-em Rybnik (cz. 2)Zdjęcia z meczu z ROW-em Rybnik (cz. 2) Zapraszamy do oglądania drugiej galerii zdjęć z wczorajszego meczu Zagłębia z ROW-em Rybnik. » Czytaj więcej
Rafał Jankowski: Przy takiej publiczności gra się superRafał Jankowski: Przy takiej publiczności gra się super - Potrzebne nam było dzisiaj zwycięstwo i doping kibiców, bo naprawdę przy takiej publiczności gra się super - pochwalił doping kibiców w dzisiejszym meczu Rafał Jankowski. » Czytaj więcej
Tomasz Szatan: Atmosfera robi swojeTomasz Szatan: Atmosfera robi swoje Kibice byli dzisiaj dla nas dwunastym zawodnikiem. Atmosfera też robi swoje i dla nas to był niesamowity kop - powiedział po dzisiejszym meczu strzelec pierwszej z bramek dla Zagłębia Tomasz Szatan. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu Zagłębie - ROWZdjęcia z meczu Zagłębie - ROW Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a ROW-em Rybnik. W galerii znajdują się aż 103 fotografie. Warto oglądać! » Czytaj więcej
Marcin Lachowski: Oby tak dalejMarcin Lachowski: Oby tak dalej - Nie chcę zapeszać. Może teraz uda nam się odbić, ale lepiej robić to na boisku, niż o tym opowiadać, bo przytrafią się choroby, kontuzje i może być różnie - tak mówił o rosnącej formę Zagłębia kapitan naszego zespołu. » Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu z ROW-em RybnikKonferencja prasowa po meczu z ROW-em Rybnik - Wygrał zespół, który bardzo do tego dążył – podsumował zakończony przekonującym zwycięstwem Zagłębia mecz, trener gości Ryszard Wieczorek. » Czytaj więcej
ZSTV: Bramki z meczu Zagłębie - ROWZSTV: Bramki z meczu Zagłębie - ROW Prezentujemy bramki z meczu Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik, wygranego przez sosnowiczan 4:1. » Czytaj więcej
Zagłębie się obudziło!Zagłębie się obudziło! Zagłębie wygrało z Energetykiem ROW-em Rybnik 4:1. Gole dla sosnowiczan strzelili Tomasz Szatan (39'), Dawid Weis (48') oraz w doliczonym czasie drugiej połowy Rafał Jankowski i Michał Cyganek. » Czytaj więcej
© 1998 - 2023 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony