Mecz 15. kolejki Nice I ligi pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Zagłębiem Sosnowiec zostanie pokazany na żywo w Polsacie Sport.
Dopiero po raz trzeci w tym sezonie Polsat Sport przeprowadzi transmisję ze spotkania sosnowiczan. Dotychczas na telewizyjnych ekranach pokazano mecze Zagłębia z Olimpią Grudziądz i GKS-em Katowice. Oba rozegrane na Stadionie Ludowym. Mecz w Bielsku-Białej będzie więc pierwszym wyjazdowym spotkaniem Zagłębia, które można będzie obejrzeć w TV.
Mecz Podbeskidzie - Zagłębie odbędzie się w piątek 27 października. Początek o 20:45.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
5 - Jewgienij Szykawka
4 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
3 - Igor Dziedzic, Linus Rönnberg
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Patryk Mucha, Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
14 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































No pewnie. Tu nie na czego ukrywać, niech się śmieje cała Polska.
A pieniądze z Polsatu przydadzą się na pensje dla.. nietrafionych transferów.
To według Ciebie jedyne i słuszne są prawicowe poglądy, wszystko inne be?
PS. Wnioskuje po nicku że wyjechałes z kraju na wyspy, tęsknić nie będziemy.
PS2. Jak ktoś nie chce oglądać to jest tyle kanałów w tv, że nie trzeba się \"męczyć\" oglądając mecz. Jeszcze lepsza opcja to włączyć w ogóle telewizor i się zająć czymś innym. Do wyboru, do koloru.
Zaloguj się aby dodać własny komentarz