- Na razie jest jeszcze za wcześnie, by mówić o tym, na jakie pozycje będziemy szukali wzmocnień - powiedział po sparingu z Polonią Bytom trener Dariusz Banasik.
Dariusz Banasik: - Na wnioski przyjdzie jeszcze czas, ale pierwszy sparing to zawsze duża niewiadoma. Jesteśmy po testach i ciężkich treningach dwufazowych i ciężko było przewidzieć, jak to będzie dzisiaj wyglądało. Przegraliśmy, przeciwnik miał kilka sytuacji i wydaje się, że zasłużenie wygrał ten mecz. Więcej się spodziewałem po grze w ofensywie. Vamara miał okazję, ale myślałem, że stworzymy ich więcej. Wynik to sprawa drugorzędna. Jesteśmy na ataie ciężkich przygotowań. Podzieliłem zespół na dwa składy, zagrało dużo młodych zawodników i myślę, że mam już jakiś obraz.
Testowaliśmy jednego zawodnika z zagranicy. Przyjechał dopiero wczoraj w nocy, więc nie planowaliśmy, że zagra cały mecz. Więcej powiemy o nim po następnych treningach, bo nie będziemy oceniali zawodnika po jednym meczu. Na razie za wcześnie jeszcze mówić o tym, na jakie pozycje będziemy szukali zawodników. Musimy usiąść i zastanowić się nad tym. Myślę, że raczej będziemy szli w kierunku wzmacniania defensywy
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz