- Przegraliśmy zasłużenie, bo gospodarze byli lepsi - powiedział po meczu w Mielcu Piotr Mandrysz, a trener Stali dodał, że Zagłębie i tak miało szczęście.
Piotr Mandrysz: - Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych w gościnnych progach Mielca. Dawno mnie tu nie było. Liczyłem na inny wynik spotkania, niestety przegraliśmy 0:2. Uważam, że zasłużenie, bo gospodarze byli lepsi. Straciliśmy gole po błędach. W pierwszej sytuacji złe wyjście z bramki Kuby Szumskiego, który niefortunnie wybił piłkę pod nogi bramkarza Stali, który oddał bardzo przytomny strzał.
Przy prowadzeniu drużyna Stali mogła sobie pozwolić na taką grę, do jakiej przyzwyczaiła, czyli zagęszczenie środka pola, uważna gra w obronie i kontry po odbiorze. Po przerwie dążyliśmy do wyrównania, mieliśmy optyczną przewagę, tylko nie za wiele z niej wynikało z wyjątkiem strzału w poprzeczkę Kuby Wilka. To i tak nie zmieniłoby losów meczu, bo przegrywaliśmy już 0:2 po stracie piłki w środku pola w prosty sposób. Gratuluję gospodarzom zasłużonego zwycięstwa.
Zbigniew Smółka - Po meczach z Miedzią i Bielskiem powiedziałem, że przy zaangażowaniu moich piłkarzy mieliśmy bardzo dużo szczęścia. Dzisiaj uważam, że szczęście było po stronie Zagłębia. Zdominowaliśmy pierwszą połowę, graliśmy pressingiem, odbieraliśmy piłki w określonych strefach i mieliśmy kilka sytuacji bramkowych. W drugiej połowie trochę się cofnęliśmy i udał nam się kapitalnie jeden z kontrataków.
Postawiliśmy dzisiaj poprzeczkę wysoko i chwała piłkarzom, bo oprócz serca i wolicjonalności była ta "piłka w piłce". Przed meczem powiedziałem moim zawodnikom, że to oni mogą sprawić, że ten stadion będzie się zapełniał. Myślę, że tak będzie.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
5 - Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
3 - Igor Dziedzic, Linus Rönnberg
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Patryk Mucha, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović,
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
14 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































BARY Dobry kibic jest z zespołem i klubem na dobre i złe.
Będą mieli wymowke ze przegrali w Mielcu albo ze jest brzydka pogoda itd
Zaloguj się aby dodać własny komentarz