Zagłębie nie będzie miało okazji zrewanżować się za wysoką porażkę w Ząbkach. Z powodu problemów finansowych sponsora tytularnego Dolcan wycofał się z rozgrywek I ligi.
Główny sponsor klubu, firma deweloperska Dolcan, wpadł w poważne problemy finansowe po bankructwie banku, w którym trzymał wszystkie środki. Mimo że z drużyny odchodzili kolejni piłkarze i odwoływane były sparingi, zarząd przez całą przerwę zimową walczył o znalezienie pieniędzy, które umożliwiłyby dokończenie sezonu. Pomoc zaoferowały też władze Ząbek, ale ostatecznie nie udało się zebrać wystarczającej sumy i klub został wycofany z rozgrywek.
Jesienią klub z Ząbek zgromadził 30 punktów i zajmował szóste miejsce w tabeli. Wszystkie mecze, które Dolcan miał jeszcze rozegrać w tym sezonie, zostaną zweryfikowane jako walkowery dla rywali. Ponieważ drużyna z Ząbek zagrała już ponad 50% spotkań, ich wyniki pozostaną bez zmian. Przypomnijmy, że jesienią Dolcan wygrał z Zagłębiem 4:1. Rewanż miał się odbyć 21 maja na Stadionie Ludowym.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz