W dniu dzisiejszym w ramach imprez towarzyszących akcji "Zagłębie za pół ceny" zaprezentowano zawodników i zawodniczki drużyn, które reprezentować będą Sosnowiec w najbliższym sezonie w najwyższych klasach rozgrywkowych w hokeju i koszykówce.
Polskie koszykarki drużyny JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec, które reprezentować będą sosnowiec w Tauron Basket Lidze Kobiet przedstawił trener Mirosław Orczyk Zabrakło Amerykanek, które są w trakcie załatwiania wiz pobytowych do Polski.
Kadra koszykarek JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2015/2016
Shannon McCallum (rzucająca), Aishah Sutherland (silna skrzydłowa), Naketia Swanier (rozgrywająca), Anna Bekasiewicz (rozgrywająca), Barbara Głocka (rzucająca), Paulina Rozwadowska (rzucająca/silna skrzydłowa), Paulina Dąbkowska (silna skrzydłowa), Marta Dobrowolska (niska skrzydłowa), Paulina Antczak (niska skrzydłowa), Patrycja Kaczor (rzucająca), Katarzyna Kosałka (niska skrzydłowa), Klaudia Sikora (silna skrzydłowa/środkowa) i Klaudia Rutkowska (niska skrzydłowa).
Kadra hokeistów HK Zagłębie Sosnowiec 2015/2016
Bramkarze: Michał Kieler, Łukasz Białek, Konrad Czernik
Obrońcy: Witalij Andriejkiw, Patrick Bzdyl, Aleksander Gniewek, Marcin Horzelski, Jakub Jaskólski, Mateusz Kafel, Adrian Kowalówka, Oskar Krawczyk, Dawid Kruczek
Napastnicy: Tobiasz Bernat, Sylvester Bzdyl, Aleksiej Czerniadiew, Marcin Jaros, Adam Jaskólski, Marcin Kozłowski, Tomasz Kozłowski, Siarhiej Mikulczyk, Domink Nahunko, Łukasz Rutkowski, Kamil Sikora, Andrzej Stojek, Karol Wąsiński, Sebastian Wrana
Zdjęcia z prezentacji hokeistów znajdziecie również [tutaj]
Koszykarki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec zainaugurują rozgrywki meczem na własnym parkiecie przeciwko drużynie Energa Toruń 19 września o god. 17.00. Wstęp na mecz będzie bezpłatny.
Hokeiści rozpoczynają rozgrywki w najbliższą niedzielą 6 września wyjazdowym spotkaniem przeciwko drużynie Podhala Nowy Targ, a pierwszy mecz na własnym lodowisku rozegrają w piątek o godz. 17.00 przeciwko drużynie Ciarko Sanok.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
I LIGA
BRAMKI:
7 - Kamil Biliński
2 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Meik Karwot, Hubert Matynia, Adrian Troć, Joel Valencia, Marcel Ziemann, samobójcza (Patryk Procek, Podbeskidzie)
ASYSTY:
3 - Kamil Biliński
2 - Juan Camara, Michał Janota, Adrian Troć
1 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Dean Guezen, Meik Karwot, Maksymilian Rozwandowicz, Dominik Sokół, Paweł Szostek, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann
ŻÓŁTE KARTKI:
8 - Sebastian Bonecki
7 - Dominik Jończy
6 - Ołeksij Bykow
4 - Vedran Dalić, Marek Fabry, Meik Karwot, Joel Valencia
3 - Maksymiian Rozwandowicz, Michał Janota, Konrad Wrzesiński,
2 - Kamil Biliński, Patryk Caliński, Dean Guezen, Mateusz Kos, William Remy, Dominik Sokół, Marcel Ziemann
1 - Juan Camara, Ołeksij Dowhyj, Tymoteusz Klupś, Mateusz Machała, Hubert Matynia, Antonio Pavić, Artem Polarus, Artem Suchoćkyj, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Nikodem Zielonka
CZERWONE KARTKI:
1 - Sebstian Bonecki, Marek Fabry, Marcel Ziemann
PUCHAR POLSKI
BRAMKI:
2 - Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Dawid Ryndak
ASYSTY:
2 - Sebastian Bonecki
1 - Dawid Ryndak
ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Mateusz Machała, Dawid Ryndak
IV LIGA - REZERWY
BRAMKI:
6 - Antoni Kulawiak, Bartosz Paszczela
3 - Mikołaj Staniak
2 - Kamil Bębenek, Igor Dziedzic, Mateusz Machała, Bartosz Martosz, Hubert Matynia,
1 - Karol Adamiec, Marek Fabry, Tymoteusz Klupś, Kamil Lipka, Piotr Płuciennik, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Kacper Wołowiec, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann, samobójcza (Tymoteusz Trzepizur, Unia Rędziny)
PUCHAR POLSKI - REZERWY
BRAMKI:
5 - Bartosz Paszczela
3 - Jan Janosz, Bartosz Martosz, Kacper Wołowiec
2 - Kamil Bębenek, Mateusz Mielczarek,
1 - Michał Barć, Szymon Celej, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, samobójcza (Adrian Czaplak, Ostoja Żelisławice)
Zaloguj się aby dodać własny komentarz