- Pokazaliśmy po raz kolejny, że jesteśmy dobrą drużyną. W szatni panuje dobra atmosfera, pokazaliśmy charakter, ale cały czas musimy pracować. Dobrze, że udało nam się odrobić straty i możemy na te dwa dni do rodzin pojechać w trochę lepszych nastrojach.
Jakub Arak:
- Zremisowaliśmy w końcówce konsekwencją, bo powtarzaliśmy sobie, że nawet jak ten mecz się nie będzie układał, to cały czas musimy grać swoje i niezależnie od wyniku realizować założenia taktyczne. Wiadomo, że trochę trzeba było zaryzykować, trener wpuścił drugiego napastnika, i cieszymy się, że przyniosło to efekt w postaci remisu. Przyjechaliśmy po zwycięstwo, ale trzeba uszanować ten remis.
- Obawialiśmy się, że Rozwój po zwycięstwie z Kluczborkiem będzie chciał zagrać w podobny sposób. Tam szybko udało im się strzelić bramkę, grali bardzo dobrze w defensywie i skutecznie w kontrataku, dlatego nie chcieliśmy przede wszystkim stracić pierwsi bramki, niestety tak się stało po zamieszaniu po stałym fragmencie gry. Jest remis i skupiamy się już na meczu z Nadwiślanem.
- Szkoda mi bardzo pierwszej sytuacji, gdzie miałem piłkę prawie na głowie, nieporozumienie z Tomkiem Szatanem, gdzie powinienem dać mu komunikat, że to jest moja piłka, a ja oddałem strzał wpadając w niego i bardzo żałuję tej sytuacji, a potem jeszcze miałem strzał z lewej nogi, niestety przyjmując piłkę słońce mnie oślepiło i nie mogłem się dobrze ułożyć do strzału.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski










































Zaloguj się aby dodać własny komentarz