null
W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym Zagłębie przegrało z Rakowem Częstochowa 0:4. W składzie Zagłębia zabrakło większości podstawowych graczy, grała natomiast trójka nowych Maroszek, Waga oraz Chodor. Odwołany został planowany na sobotę sparing z GKS-em Katowice z powodu wyjazdu katowickiej drużyny na obóz do Zielonej Góry. W przypadku gdyby nie udało się znale¼ć zastępczego rywala w sobotę zostanie rozegrany tylko jeden z dwóch planowanych sparingów w którym rywalem naszej drużyny będzie GKS Tychy.
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 0:4 (0:1)
0:1 Mastalerz 43
0:2 Masłoń 49
0:3 Malinowski 75
0:4 Sobala 88
Zagłębie: Rydel - Jajeśniak, Stemplewski, A.Czwarnowski, Chwalibogowski, Maroszek, Waga, Kowalski, Mianowany, Chodor, Semper.
Po przerwie grali także: Brzeziański - Wilk, Kordaszewski, Świerczyński, M.Rak, T.Czwarnowski, Bazylczyk.
Raków: Nalichowski - Mastalerz, Sroka, Gałkowski, Ojczyk, Jankowski, Przybylski, Lesik, Lisowski, Malinowski, Rogalski.
Po przerwie grali także: Siwy - Żebrowski, Bielecki, Masłoń, Gliński, Sobala, Lechowski.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz