Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Grali przyjaciele Paweł Peteja, 2014-10-26, 20:33

W sobotnich meczach III ligi BKS Stal Bielsko-Biała zremisował w meczu u siebie z Odrą Opole 2-2, a piłkarze Olimpii Elbląg zwyciężyli w wyjazdowym spotkaniu z Romintą Gołdap 1-0. W niedzielę wieczorem natomiast w meczu 13 kolejki Ekstraklasy warszawska Legia wygrała na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz 2-1.
Grali przyjaciele

BKS Stal Bielsko-Biała - Odra Opole 2-2 (0-1)
Wiśniewski (60), Zdolski (75) - Deja (8, karny), Droszczak (73)

Mecz rozpoczął się bardzo źle dla ekipy BKS-u. Już w 8 minucie spotkania Kozik faulował w polu karnym zawodnika Odry i arbiter spotkania podyktował karnego. Jedenastkę na bramkę zamienił Deja. Po utracie bramki gospodarze próbowali doprowadzić do remisu, jednak ich akcje były nieskutecznie. Tym samym pierwsza część spotkania zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości.

W drugiej części meczu niemal nieustannie atakowali piłkarze BKS-u. Doprowadzili oni do remisu w 60 minucie spotkania. Wtedy Wiśniewski wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i zdobył bramkę głową. Po jednej z nielicznych kontr, goście znowu objęli prowadzenie. W 73 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola dla przyjezdnych zdobył Droszczak. Piłkarze BKS-u odpowiedzieli niemal błyskawicznie. W 75 minucie znów po rzucie rożnym gola dla Stali zdobył Zdolski. Każda z drużyn miała jeszcze swoje okazje, jednak mecz zakończył się remisem 2-2.

Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg 0-1 (0-1)
Bojas (5)

Olimpia Elbląg szybko objęła prowadzenie w tym spotkaniu. Już w 5 minucie meczu strzał Bojasa dał gola ekipie z Elbląga. Jednak po strzeleniu bramki Olimpia przyjęła styl defensywny i niemal do końca spotkania tylko broniła wyniku.

Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 1-2 (0-2)
Wagner (65) - Rzeźniczak (31), Żyro (40)

Pierwsza część spotkania przebiegła w zasadzie pod kontrolą Legii. Od pierwszych minut zawodnicy z Warszawy układali grę w środku pola i zaczynali kontrolować grę. Przewaga Legii w pierwszych 45 minutach przyniosła im dwa gole w tej części gry. W 31 minucie Żyro dośrodkował ze skrzydła, a akcję golem wykończył Rzeźniczak. Drugiego gola Legia strzeliła w 40 minucie, wykorzystując podanie z głębi pola bramkarza gospodarzy pokonał Żyro.

Po zmianie stron Zawisza próbował odrabiać straty, Legia natomiast posiadając dwubramkową przewagę starała się kontrolować przebieg spotkania. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w tej części meczu Wagner, wykańczając w 65 minucie szybką kontrę gospodarzy. Po tym zwycięstwie Legia wróciła na fotel lidera Ekstraklasy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
10 -
Jewgienij Szykawka
5 - 
Kacper Skóra
3 - 
Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - 
Michał Barć, Linus Rönnberg
1 - 
Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Igor Dziedzic, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, Jędrzej Zając, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)

ASYSTY:
5
- Patryk Gogół 
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Jewgienij Szykawka
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot, 
1 - Emmanuel Agbor, Michał Barć, Marcel Broniewski, Bartosz Boruń, Igor Dziedzic, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, 

CZERWONE KARTKI:
2 -
Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk

ŻÓŁTE KARTKI:
9
- Filip Laskowski (7 w Sokole Kleczew)
7 - 
Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
6 - 
Igor Dziedzic
5 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
4 - Grzegorz Janiszewski, Mateusz Matras, Linus Rönnberg
3 - Bartosz Boruń, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Patryk Mucha, Szymon Sobczak, Jędrzej Zając (1 w ŁKS II Łódź)
1 - Michał Barć, Marcel Broniewski,  Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Kacper Mironowicz, Marcel Predenkiewicz, Bartosz Zawojski 

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
21 
- Michał Barć
15 - Kacper Wołowiec
- Aleksander Steczek
4 - Jan Marcinkowski
3 - Szymon Krawiec, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Igor Dziedzic, Maciej Figura, Igor Gaszewski, Kacper Kopera, Piotr Płuciennik, Piotr Zakrzewski, Bartosz Zawojski
1 - Dominik Blecharczyk,  Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Miłosz Pawlusiński, Dawid Ryndak, Kamil Wawrowski

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
- Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2026 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony