Na pomeczowej konferencji trener Mirosław Smyła odniósł się do błędu Mateusza Matrackiego, po którym ROW wyrównał oraz kontrowersyjnej sytuacji z rzutem karnym dla rywali.

Mirosław Smyła:
- Mimo wszystko obydwa zespoły chciały wygrać i ten mecz był ciekawym widowiskiem, jak na warunki drugoligowe. Śliskie, szybkie boisko pozwoliło na kilka niezłych akcji. Piłkarzom brakło trochę umiejętności, a może pewności siebie, bo w niektórych momentach zamiast zaryzykować próbowali grać bezpiecznie. Dwa razy prowadziliśmy, ostatecznie ugraliśmy jeden punkt, który jest dla nas bardzo ważny. Przede wszystkim w kontekście budowania zespołu.
- Nie chcę oceniać sytuacji z rzutem karnym, bo emocje biorą górę. Szczególnie zmartwiła mnie perspektywa grania w dziesiątkę od 70. minuty. Nie chcę być wyrocznią, która na gorąco ocenia to, co działo się w polu karnym. Sędzia jest z wyższego poziomu, więc na pewno sędziował też na wyższym poziomie.
- Wydawało mi się, że niecelny strzał Rybnika zamyka temat początku drugiej połowy. Niestety kolejne uderzenie wpadło po rękach Matrackiemu. Szkoda, ale to jest pozycja, na której takie błędy się zdarzają. Matracki mimo wszystko broni bardzo pewnie. To naprawdę kawał ciekawego bramkarza.
Marcin Prasoł:
- Ten punkt trzeba uszanować, zwłaszcza że dwa razy musieliśmy gonić wynik. Bramki stracone po szybkich atakach rywali. Ważne, że po przerwie wyszliśmy ambitnie, stworzyliśmy sytuacje potwierdzone bramką. Szkoda, że nie potrafiliśmy bardziej docisnąć grając z przewagą jednego zawodnika. Dużo walki, ambicji, ale w najważniejszych momentach zabrakło umiejętności.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
13 - Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Bartosz Boruń, Ołeksij Bykow, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,
ASYSTY:
6 - Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Andrzej Niewulis, Deniss Rakels
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Roko Kurtović, Miłosz Pawlusiński, Bartosz Snopczyński, Bartłomiej Wasiluk, Bartosz Zawojski
ŻÓŁTE KARTKI:
12 - Emmanuel Agbor, Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński, Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović, Piotr Marciniec, Artem Suchoćkyj,
4 - Bartosz Boruń, Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Kacper Siuta, Bartosz Zawojski
3 - Kamil Biliński, Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, , Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Ołeksij Bykow, Deniss Rakels (1 w Hutniku),
1 - Antoni Kulawiak
CZERWONE KARTKI:
2 - Emmanuel Agbor (za dwie żółte)
1 - Roko Kurtović
REZERWY - V LIGA
BRAMKI:
16 - Kacper Wołowiec
13 - Michał Barć
7 - Piotr Płuciennik, Kacper Tobiczyk
6 - Piotr Wojdas
5 - Szymon Celej
4 - Igor Gaszewski, Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, samobójcze
3 - Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta, Filip Wołodkiewicz
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Maciej Wybański
REZERWY - PUCHAR POLSKI
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański
Zaloguj się aby dodać własny komentarz