Głównym arbitrem sobotniego meczu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chrobrym Głogów będzie Szymon Lizak z Poznania.
W ubiegłym sezonie arbiter ze stolicy Wielkopolski prowadził spotkania w I lidze, ale podobnie jak klub z tego miasta zaliczył degradację i w tym sezonie zarówno Warta, jak i Szymon Lizak pokazują się w II lidze.
Do tej pory Szymon Lizak dwukrotnie sędziował spotkania z udziałem Zagłębia - 31 października 2009 mecz w Żaganiu z Czarnymi, który zakończył się wygraną naszej drużyny aż 4:0 oraz niezwykle dramatycznie spotkanie w Bydgoszczy z Zawiszą rozegrane 6 marca 2011. Padł remis 2:2, a dwa gole w doliczonym czasie gry strzelił Krzysztof Markowski - najpierw "samobójem" dał prowadzenie gospodarzom, a chwilę później trafił już do właściwej bramki.
Jedyny mecz Chrobrego prowadzony przez Szymona Lizaka odbył się 5 listopada 2011 w Legnicy. Głogowianie zremisowali wówczas z Miedzią 1:1.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































jak mozna gdzie zibi
mógłbym dać nawet tysiaka na dziś dzień ze nie awansuje nikt spoza obecnej czołowej czwórki;)
Trzeba grać swoje a nie patrzeć. skąd sędzia.
Trochę niefortunna wydaje mi się ta decyzja.
Zaloguj się aby dodać własny komentarz