Mecz 24 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok został przerwany po 45 minutach, przy stanie 0-0.
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0-0
Mecz rozpoczął się wspaniałą oprawą przygotowaną przez fanów Legii, poświęconą obchodom dnia Żołnierzy Wyklętych. Na trybunie pojawił się transparent " Wieczna chwała Zmarłym, hańba Ich mordercom" w towarzystwie biało-czerwonych flag i folii.
Na boisku od pierwszych minut było ciekawie. Na początku groźnie atakowali goście, na co Legia odpowiadała równie groźnymi akcjami. Jednak w miarę upływu czasu ekipa gospodarzy osiągała wyraźną przewagę. Przed przerwą jednak żadnej z ekip nie udało się pokonać bramkarza przeciwników.
W między czasie na trybunach Legioniści wywiesili "do góry kołami" flagi gości. Wtedy pod sektorem zajmowanym przez kibiców z Białegostoku doszło do "spotkania" kibiców obu drużyn. Efektem tego "spotkania" była interwencja służb mundurowych. Całość zdarzenia spowodowała, że w przerwie meczu spiker ogłosił, iż biuro bezpieczeństwa miasta stołecznego Warszawy kończy i rozwiązuje mecz przy Łazienkowskiej. Jak informuje rzecznik Legii Izabela Kuś: "W środę spotka się Komisja Ligi i zadecyduje czy mecz zostanie dograny, czy też Legia zostanie ukarana walkowerem".
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz