Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi piłkarzy po meczu w Polkowicach pk, 2013-06-09, 20:55

O komentarz po zremisowanym 2:2 meczu w Polkowicach poprosiliśmy Łukasza Matusiaka, Łukasza Grubego, Rafała Jankowskiego i Dawida Ryndaka. Zapraszamy do lektury.
Wypowiedzi piłkarzy po meczu w Polkowicach

(Na zdjęciu: Łukasz Grube sprawdzał walory murawy w Polkowicach)

Łukasz Matusiak:

- Myślę, że to był wyrównany mecz. Mecz walki z dużą ilością sytuacji, a w pierwszej połowie dużo kontaktu z przeciwnikiem i tak właśnie ten mecz wyglądał. Z boku to pewnie wyglądało na żywy mecz. Remis 2:2 jest wynikiem sprawiedliwym chociaż to my musieliśmy gonić wynik. Zawsze można pokusić się o jedną bramkę więcej, ale trzeba podkreślić że dwa razy przegrywaliśmy i dwa razy się podnieśliśmy, a w drugiej połowie graliśmy całkiem nieźle.


Łukasz Grube:
- Niby mecz o pietruszkę, my nie graliśmy o nic, Polkowice nie miały szans na awans. My chcemy zakończyć tą rundę na jak najwyższym miejscu, walczymy też w jakimś stopniu o swoją przyszłość i w każdym meczu musimy pokazać, że warto stawiać na ten zespół i dać szansę w następnym sezonie, aby osiągnąć sukces jaki sobie założymy. Szkoda, że tak późno zacząłem strzelać, może gdyby wcześniej przyszło odblokowanie to dałoby nam więcej radości i więcej punktów. W sytuacji, gdzie strzeliłem nad bramką mogłem podawać do Rafała Jankowskiego, ale wybrałem źle podjąłem zły wybór i biorę to na swoje barki.


Rafał Jankowski:
- Z jednej strony cieszymy się z tego punktu, bo Polkowice to dobry zespół i zagrali dzisiaj dobre spotkanie. Z drugiej strony mieliśmy swoje sytuacje i tych sytuacji niestety nie wykorzystaliśmy. Ja miałem też swoją w końcówce, zanim opuściłem boisko, Łukasz Grube też miał i szkoda, że nic nie wpadło. Cieszymy się z tego punktu, w ostatnim meczu będziemy się starali wygrać i podsumować tą rundę zwycięstwem.


Dawid Ryndak:
- W pierwszej części drużyna z Polkowic przeważała, stworzyła sobie jedną, ale bardzo dogodną sytuację. Gościu z lewej strony wrzucił „fejem" i to było bardzo dobre zagranie. Po tej bramce się obudziliśmy i zaczęliśmy agresywniej grać, ale niestety nie udało się nic wykorzystać, gdyż nie mieliśmy może stuprocentowych sytuacji. W szatni sobie powiedzieliśmy, że łatwo skóry nie sprzedamy, chociaż drużyna z Polkowic grała, chciała grać i była agresywna. Wychodząc na drugą połowę zrobiliśmy wszystko, aby ten mecz skończył się na naszą korzyść. Strzeliliśmy bramkę po ładnym uderzeniu Łukasza Grubego. Niestety po raz kolejny chwila nieuwagi i stracona bramka na 1:2. Walczyliśmy do końca i strzeliliśmy bramkę na 2:2. W końcówce była szansa na wyjście na prowadzenie, jednak jest punkt i passa została podtrzymana, a drużyna z Polkowic postawiła dziś dobre warunki do grania.


Galeria KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
3 - Kamil Biliński
2 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Meik Karwot, Adrian Troć, Joel Valencia, Marcel Ziemann, samobójcza (Patryk Procek, Podbeskidzie)

ASYSTY:
3 -
Kamil Biliński
2 - Juan Camara, Adrian Troć
1 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Dean Guezen, Meik Karwot, Maksymilian Rozwandowicz, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann

ŻÓŁTE KARTKI:
5 -
Ołeksij Bykow, Dominik Jończy
4 -
Vedran Dalić, Marek Fabry, Meik Karwot, Joel Valencia
3 - Sebastian Bonecki,
2 - Kamil Biliński,  Dean Guezen, Marcel Ziemann
1 - Patryk Caliński, Juan Camara, Mateusz Kos, Tymoteusz Klupś, Mateusz Machała, Antonio Pavić, Maksymiian Rozwandowicz, Łukasz Uchnast, Konrad Wrzesiński, Nikodem Zielonka


CZERWONE KARTKI:
1 - Marek Fabry, Marcel Ziemann


PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
2 - Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Dawid Ryndak

ASYSTY:
2 - Sebastian Bonecki
1 - Dawid Ryndak

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Mateusz Machała, Dawid Ryndak


IV LIGA - REZERWY

BRAMKI:
6 - Antoni Kulawiak
4 - Bartosz Paszczela
3 - Mikołaj Staniak
2 - Igor Dziedzic, Mateusz Machała, Hubert Matynia,
1 - Marek Fabry, Tymoteusz Klupś, Kamil Lipka, Piotr Płuciennik, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Kacper Wołowiec, samobójcza (Tymoteusz Trzepizur, Unia Rędziny)

PUCHAR POLSKI - REZERWY

BRAMKI:
3 - Jan Janosz, Bartosz Martosz, Bartosz Paszczela
1 - Szymon Celej, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Mateusz Mielczarek, Maksym Niemiec, Kacper Wołowiec, samobójcza (Adrian Czaplak, Ostoja Żelisławice)

Marek Fabry
Rozkład jazdy kibica 2024-02-25, 18:00Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec 2024-03-03, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2024-03-10, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 2024-03-15, 18:00Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2024 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony