Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi piłkarzy po meczu w Polkowicach pk, 2013-06-09, 20:55

O komentarz po zremisowanym 2:2 meczu w Polkowicach poprosiliśmy Łukasza Matusiaka, Łukasza Grubego, Rafała Jankowskiego i Dawida Ryndaka. Zapraszamy do lektury.
Wypowiedzi piłkarzy po meczu w Polkowicach

(Na zdjęciu: Łukasz Grube sprawdzał walory murawy w Polkowicach)

Łukasz Matusiak:

- Myślę, że to był wyrównany mecz. Mecz walki z dużą ilością sytuacji, a w pierwszej połowie dużo kontaktu z przeciwnikiem i tak właśnie ten mecz wyglądał. Z boku to pewnie wyglądało na żywy mecz. Remis 2:2 jest wynikiem sprawiedliwym chociaż to my musieliśmy gonić wynik. Zawsze można pokusić się o jedną bramkę więcej, ale trzeba podkreślić że dwa razy przegrywaliśmy i dwa razy się podnieśliśmy, a w drugiej połowie graliśmy całkiem nieźle.


Łukasz Grube:
- Niby mecz o pietruszkę, my nie graliśmy o nic, Polkowice nie miały szans na awans. My chcemy zakończyć tą rundę na jak najwyższym miejscu, walczymy też w jakimś stopniu o swoją przyszłość i w każdym meczu musimy pokazać, że warto stawiać na ten zespół i dać szansę w następnym sezonie, aby osiągnąć sukces jaki sobie założymy. Szkoda, że tak późno zacząłem strzelać, może gdyby wcześniej przyszło odblokowanie to dałoby nam więcej radości i więcej punktów. W sytuacji, gdzie strzeliłem nad bramką mogłem podawać do Rafała Jankowskiego, ale wybrałem źle podjąłem zły wybór i biorę to na swoje barki.


Rafał Jankowski:
- Z jednej strony cieszymy się z tego punktu, bo Polkowice to dobry zespół i zagrali dzisiaj dobre spotkanie. Z drugiej strony mieliśmy swoje sytuacje i tych sytuacji niestety nie wykorzystaliśmy. Ja miałem też swoją w końcówce, zanim opuściłem boisko, Łukasz Grube też miał i szkoda, że nic nie wpadło. Cieszymy się z tego punktu, w ostatnim meczu będziemy się starali wygrać i podsumować tą rundę zwycięstwem.


Dawid Ryndak:
- W pierwszej części drużyna z Polkowic przeważała, stworzyła sobie jedną, ale bardzo dogodną sytuację. Gościu z lewej strony wrzucił „fejem" i to było bardzo dobre zagranie. Po tej bramce się obudziliśmy i zaczęliśmy agresywniej grać, ale niestety nie udało się nic wykorzystać, gdyż nie mieliśmy może stuprocentowych sytuacji. W szatni sobie powiedzieliśmy, że łatwo skóry nie sprzedamy, chociaż drużyna z Polkowic grała, chciała grać i była agresywna. Wychodząc na drugą połowę zrobiliśmy wszystko, aby ten mecz skończył się na naszą korzyść. Strzeliliśmy bramkę po ładnym uderzeniu Łukasza Grubego. Niestety po raz kolejny chwila nieuwagi i stracona bramka na 1:2. Walczyliśmy do końca i strzeliliśmy bramkę na 2:2. W końcówce była szansa na wyjście na prowadzenie, jednak jest punkt i passa została podtrzymana, a drużyna z Polkowic postawiła dziś dobre warunki do grania.


Galeria KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
8 - Kamil Biliński
2 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Meik Karwot, Hubert Matynia, Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Troć, Joel Valencia, Marcel Ziemann, samobójcza (Patryk Procek, Podbeskidzie)

ASYSTY:
3 -
Kamil Biliński
2 - Juan Camara, Michał Janota, Adrian Troć
1 - Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Dean Guezen,  Meik Karwot, Maksymilian Rozwandowicz, Dominik Sokół, Paweł Szostek, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann

ŻÓŁTE KARTKI:
10 - 
Sebastian Bonecki
8 - Dominik Jończy

6 - Ołeksij Bykow

5 - Joel Valencia
4 - 
Vedran Dalić, Marek Fabry, Meik Karwot, Maksymiian Rozwandowicz, Dominik Sokół
3 - Patryk Caliński, Michał Janota, Mateusz Kos, Artem Polarus,  Konrad Wrzesiński,
2 - Kamil Biliński, Dean Guezen, Kamil Lipka, William Remy, Marcel Ziemann
1 - Juan Camara, Ołeksij Dowhyj,  Tymoteusz Klupś,  Mateusz Machała, Hubert Matynia, Antonio Pavić, Artem Suchoćkyj, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Nikodem Zielonka


CZERWONE KARTKI:
1 - Sebastian Bonecki, Marek Fabry, Artem Polarus, Marcel Ziemann


PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
2 - Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Dawid Ryndak

ASYSTY:
2 - Sebastian Bonecki
1 - Dawid Ryndak

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Mateusz Machała, Dawid Ryndak


IV LIGA - REZERWY

BRAMKI:
6 - Antoni Kulawiak, Bartosz Paszczela
4 - Bartosz Martosz
3 - Mikołaj Staniak
2 - Michał Barć, Kamil Bębenek, Igor Dziedzic, Mateusz Machała, Hubert Matynia,
1 - Karol Adamiec, Marek Fabry, Gabriel Kirejczyk, Tymoteusz Klupś, Kamil Lipka, Maciej Małkowski, Mateusz Mielczarek, Nikodem Zielonka, Piotr Płuciennik, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Kacper Wołowiec, Bartosz Zawojski, Marcel Ziemann, samobójcza (Tymoteusz Trzepizur, Unia Rędziny)

PUCHAR POLSKI - REZERWY

BRAMKI:
5 - Bartosz Paszczela
3 - Jan Janosz, Bartosz Martosz, Mateusz Mielczarek, Kacper Wołowiec
2 - Kamil Bębenek,
1 - Michał Barć, Szymon Celej, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Piotr Wojdas, samobójcza (Adrian Czaplak, Ostoja Żelisławice)

Marek Fabry
Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2024 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony