Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Grube: Bramka dla Zuzi kd, 2013-06-01, 20:42

- Tę bramkę dedykuję mojej córeczce Zuzi z okazji Dnia Dziecka - powiedział po meczu zadowolony strzelec drugiej bramki dla Zagłębia Łukasz Grube.
Łukasz Grube: Bramka dla Zuzi

Łukasz Grube:
- W końcu wyszedł jakiś strzał. Trenerzy narzekają, że na treningach strzelam, uderzam, bramki padają, a na meczach nie podejmuję decyzji korzystnych dla zespołu w postaci strzałów. Dzisiaj troszeczkę trenerom się odgryzłem i pokazałem, że potrafię. Wiedzieliśmy wychodząc na boisko, że przeciwnicy nie oddadzą nam trzech punktów za darmo. Musieliśmy je wywalczyć, wybiegać.

- Chcieliśmy jak najlepiej zaprezentować się w tym meczu i strzelić jak najwięcej bramek dla tych kibiców i dla dzieci, które przyszły dzisiaj na mecz, bo dzisiaj jest Dzień Dziecka. Ciężko było, szukaliśmy tej bramki od samego początku. W pierwszej połowie mieliśy kilka sytuacji, jednak nie udało się nic strzelić. Wiadomo, że każdy mecz chciałoby się zaczynać od gola i potem kontrolować przebieg spotkania, ale się to nie udało.

- Druga połowa zaczęła się pod nasze dyktando. Michał Cyganek otworzył worek z bramkami, ja dołożyłem, on skończył, no i udało się. Jakoś nie biorę do siebie tego, czy strzelam bramki swoim byłym drużynom. Cieszę się z każdego trafienia.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
6 -
Jewgienij Szykawka
5 - 
Kacper Skóra
2 - 
Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - 
Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot

ASYSTY:
4
- Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół, 
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha,  Deniss Rakels, Kacper Skóra,  Jewgienij Szykawka

CZERWONE KARTKI:
2 -
Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk

ŻÓŁTE KARTKI:
5 - 
Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović 

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
15 
- Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak 

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
- Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica 2026-02-21Unia Skierniewice - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony