Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Z Górnikiem Wałbrzych bez kapitana JP, 2013-05-04, 12:31

Pierwsza z dwóch żółtych kartek, jakie obejrzał w Rybniku Sławomir Jarczyk, była jego czwartą w tym sezonie, a to oznacza, że w środowym meczu z Górnikiem Wałbrzych kapitan Zagłębia będzie pauzował.
Z Górnikiem Wałbrzych bez kapitana

(Na zdjęciu: po prawej Sławomir Jarczyk w walce z Rolandem Buchałą i okolicznościami przyrody)

Czerwona kartka pokazana przez sędziego Sebastiana Jarzębaka zakończyła imponującą passę naszego kapitana. Przez niemal rok Sławomir Jarczyk nie opuścił ani jednej minuty meczów Zagłębia. 5 maja 2012 wszedł w 32. minucie na boisko za kontuzjowanego Adriana Marka w meczu z Czarnymi Żagań i aż do 85. minuty wczorajszego meczu w Rybniku zawsze pozostawał na placu boju.

Do 58 minut meczu z Czarnymi Żagań doliczamy 31 meczów (29 ligowych i 2 w Pucharze Polski) w pełnym wymiarze oraz 85 minut spotkania z Energetykiem ROW-em Rybnik, co daje 2933 minuty spędzone na boisku przez Sławomira Jarczyka.

Upomnienie w meczu w Rybniku pozbawiło Sławomira Jarczyka szansy uczestnictwa w "Klubie 2970". Spośród piłkarzy z pola tylko trzech zawodników ma jeszcze szansę występów we wszystkich meczach od początku do końca. Są to Kamil Kostecki z Energetyka ROW-u Rybnik, Adam Orłowicz z MKS-u Kluczbork oraz Marcin Lachowski (jesień w Zagłębiu Sosnowiec, wiosna w Ruchu Zdzieszowice).

Sławomir Jarczyk po raz drugi w trakcie występów w Zagłębiu będzie pauzował za żółte kartki. Co ciekawe, pierwszą pauzę także zawdzięcza wyjazdowi do Rybnika. Kartka, którą obejrzał 13 listopada 2011 w przegranym 2:3 meczu wykluczyła go z gry w wyjazdowym meczu z Calisią Kalisz.

To było dopiero drugie wykluczenie piłkarza Zagłębia w tym sezonie. Wcześniej, 22 września 2012 w wyjazdowym meczu przeciwko MKS-owi Kluczbork, także za dwie żółte kartki z boiska musiał zejść Wojciech Białek.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
6 -
Jewgienij Szykawka
5 - 
Kacper Skóra
2 - 
Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - 
Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot

ASYSTY:
4
- Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół, 
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha,  Deniss Rakels, Kacper Skóra,  Jewgienij Szykawka

CZERWONE KARTKI:
2 -
Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk

ŻÓŁTE KARTKI:
5 - 
Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović 

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
15 
- Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak 

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
- Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica 2026-02-21Unia Skierniewice - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony