Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Szatan: Szacunek dla kolegów, którzy grali do końca pt, 2013-04-17, 20:09

- Po meczu w Kaliszu ważne było, żeby zmiennicy pociągnęli dzisiaj grę - mówił po wygranym meczu z Oławą Tomasz Szatan.
Tomasz Szatan: Szacunek dla kolegów, którzy grali do końca

Tomasz Szatan:
- W pierwszej połowie brakowało nam skuteczności. Sam miałem dwie dobre sytuacje. Najpierw uderzałem z głowy, później poszła dobra piłka wzdłuż linii bramkowej, ale dostała poślizgu. Nie spodziewałem się tego i nie zdążyłem do niej. Na szczęście, koniec końców, wszystko się dobrze skończyło.

- Były już mecze, w których przeważaliśmy, graliśmy dobrze, ale dostawaliśmy przypadkową bramkę i przegrywaliśmy. Jak Oława strzeliła na 1:0, to miałem uczucie deja vu. Kolejny raz my ciśniemy, atakujemy, a rywal robi jedną akcję, którą nawet ciężko nazwać groźną, bo to był strzał z 30 metrów i przegrywamy. Szacunek dla kolegów, którzy grali do końca za to, że pokazali charakter.

- Po meczu w Kaliszu, gdzie tak naprawdę graliśmy na bagnie, ważne było, żeby zmiennicy pociągnęli grę, bo ci, którzy grali z Calisią 90 minut, mieli dzisiaj ciężkie nogi. I super to wyszło. Przy pierwszej bramce nie ma co ukrywać, że w 99 procentach jest zasługą bramkarza rywali, ale nie można zapominać, że z rożnego dośrodkował Michał Cyganek, który potem strzelił też zwycięską bramkę.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
10 -
Jewgienij Szykawka
5 - 
Kacper Skóra
3 -
Bartosz Snopczyński
2 - 
Michał Barć, Linus Rönnberg
1 - 
Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)

ASYSTY:
5
- Patryk Gogół 
4 - Bartosz Snopczyński
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski,  Igor Dziedzic, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, 

CZERWONE KARTKI:
2 -
Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk

ŻÓŁTE KARTKI:
6 - 
Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
5 - Igor Dziedzic, Dawid Szot
4 - Adrian Gryszkiewicz, 
3 - Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Gogół, Patryk Mucha, 
1 - Marcel Broniewski, Grzegorz Janiszewski, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Szymon Sobczak, Bartosz Zawojski 

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
21 
- Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Dominik Blecharczyk, Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak 

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
- Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica 2026-03-29, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 2026-04-04, 15:00Świt Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 2026-04-11, 18:00Zagłębie Sosnowiec - ŁKS II Łódź 2026-04-18GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2026-04-25Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2026 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony