Zapraszamy do zapoznania się z opiniami trenerów obu zespołów, które wystąpiły dzisiaj na Stadionie Ludowym - Jerzego Wyrobka z Zagłębia i Adama Buczka z KS Polkowice.
Adam Buczek (trener KS Polkowice):
- Na pewno cieszymy się z trzech punktów, ale po pierwszych piętnastu, może dwudziestu minutach, gdzie stworzyliśmy sobie jakieś sytuacje tak potem Zagłębie Sosnowiec nas delikatnie zdominowało, bo my przestaliśmy w ogóle grać w piłkę, szukaliśmy tylko grania długą piłką, to w ogóle nam się nie układało. Zagłębie było na to przygotowane. Trzeba przyznać, że mieliśmy troszeczkę szczęścia w tej pierwszej połowie. Druga połowa z mojej perspektywy wyglądała tak, że potrafiliśmy więcej piłki przytrzymać przy nodze. Nie stworzyliśmy wielu sytuacji, może jedną co Szczepaniak wszedł w pole karne i stały fragment gry, który zakończył się bramką na 1:0. Cieszymy się z tych trzech punktów. Wygraliśmy na takim terenie, gdzie niełatwo jest o te punkty. Był to ciężki mecz, Zagłębie grało dobrą piłkę, ale to nieraz tak jest, a ta liga szczególnie jest taka. My też nieraz graliśmy takie mecze, gdzie dominowaliśmy a je przegrywaliśmy. Dziękuję chłopakom, że potrafili zagrać na zero z tyłu dzisiaj.
Jerzy Wyrobek (trener Zagłębia):
- Gratuluję koledze zwycięstwa. Uważam, że Polkowice to zespół poukładany mający dużo umiejętności piłkarskich. Mieli reżysera Bartczaka, który przeżywa drugą młodość, a my kolejny raz przegrywamy 0:1. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji, które mieliśmy. Mamy tych sytuacji dużo, niestety nie wpadają. Piłka jest okrutna, bo graliśmy słabsze spotkania, które wygrywaliśmy, a teraz zaczynamy naprawdę nieźle grać, a bez efektu.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
10 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
3 - Bartosz Snopczyński
2 - Michał Barć, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)
ASYSTY:
5 - Patryk Gogół
4 - Bartosz Snopczyński
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Igor Dziedzic, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra,
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
8 - Filip Laskowski (7 w Sokole Kleczew)
7 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
6 - Igor Dziedzic
5 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
4 - Grzegorz Janiszewski, Mateusz Matras, Linus Rönnberg
3 - Bartosz Boruń, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Patryk Mucha, Szymon Sobczak
1 - Michał Barć, Marcel Broniewski, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Kacper Mironowicz, Marcel Predenkiewicz, Bartosz Zawojski
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
21 - Michał Barć
13 - Kacper Wołowiec
6 - Aleksander Steczek
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Piotr Zakrzewski
1 - Dominik Blecharczyk, Igor Gaszewski, Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Miłosz Pawlusiński, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Bartosz Zawojski
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Gratuluję koledze zwycięstwa. Uważam, że XX to zespół poukładany mający dużo umiejętności piłkarskich. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji, które mieliśmy. Mamy tych sytuacji dużo, niestety nie wpadają. Zaczynamy naprawdę nieźle grać, a bez efektu. Jeszcze raz gratuluję koledze zwycięstwa.
Patrz Pan jakie to proste ;)
Panie Wyrobek. Szczęściu trzeba czasem pomóc. Co pan zrobił zęby zmienićobraz gry? Grał pan na czas po 80 minucie dopiero wtedy robiąc zmiany? Dlaczego po utracie bramki nie postawił pan na 2 napastników? Przecież te Polkowice były na spokojnie do ogrania!!!
Zaloguj się aby dodać własny komentarz