null
W rozegranych na dzisiaj A-klasowych derbach Sosnowca rezerwy Zagłębia, wzmocnione wieloma graczami pierwszej drużyny, wygrały z Zewem Kazimierz 7:1. Po 5 spotkaniach Zagłębie II ma już na koncie aż 34 zdobyte bramki!
0:1 Twardawa 31' (głową)
0:2 Bogacz 33'
0:3 Malinowski 42'
0:4 Wurzel 51'
1:4 Barański 60'
1:5 J.Rak 68'
1:6 Bugaj 72' (karny)
1:7 J.Rak 76
Zagłębie: Rydel - Podlewski, Broczkowski, Studziński, Rosół - J.Rak, Twardawa (46' Czwarnowski), Chwalibogowski (46' Bugaj), Malinowski (46' £uczywek), Stolpa (46' Wurzel) - Bogacz.
Zew Kazimierz dosyć długo nie dał sobie strzelić gola. Dopiero po ponad półgodzinie gry Tomasz Twardawa strzałem głową zdobył pierwszego gola, a 2 minuty pó¼niej Bartłomiej Bogacz wykorzystał dośrodkowanie Bartłomieja Chwalibogowskiego i nierówność na boisku, od której piłka się odbiła, myląc golkipera z Kazimierza. Pod koniec I połowy kapitalnym uderzeniem z woleja popisał się Tomasz Malinowski i na przerwę Zagłębie II schodziło z trzybramową przewagą.
Po przerwie rezerwy Zagłębia dołożyły 4 bramki, a bramkowym łupem podzielili się Adam Wurzel, Jarosław Rak i Radosław Bugaj, który wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Bartłomieju Bogaczu.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
13 - Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Bartosz Boruń, Ołeksij Bykow, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,
ASYSTY:
6 - Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Andrzej Niewulis, Deniss Rakels
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Roko Kurtović, Miłosz Pawlusiński, Bartosz Snopczyński, Bartłomiej Wasiluk, Bartosz Zawojski
ŻÓŁTE KARTKI:
12 - Emmanuel Agbor, Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński, Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović, Piotr Marciniec, Artem Suchoćkyj,
4 - Bartosz Boruń, Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Kacper Siuta, Bartosz Zawojski
3 - Kamil Biliński, Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, , Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Ołeksij Bykow, Deniss Rakels (1 w Hutniku),
1 - Antoni Kulawiak
CZERWONE KARTKI:
2 - Emmanuel Agbor (za dwie żółte)
1 - Roko Kurtović
REZERWY - V LIGA
BRAMKI:
16 - Kacper Wołowiec
13 - Michał Barć
7 - Piotr Płuciennik, Kacper Tobiczyk
6 - Piotr Wojdas
5 - Szymon Celej
4 - Igor Gaszewski, Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, samobójcze
3 - Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta, Filip Wołodkiewicz
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Maciej Wybański
REZERWY - PUCHAR POLSKI
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański
Zaloguj się aby dodać własny komentarz