Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Michał Grunt: Chciałem się odblokować kd, 2012-08-25, 20:50 źródło: własne

Nie mogłem się nie spodziewać tej piłki. Jestem napastnikiem i takie sytuacje muszę wykorzystywać - powiedział po meczu z Lechem napastnik Zagłębia Michał Grunt
Michał Grunt: Chciałem się odblokować

Michał Grunt:
- Nie mogłem się nie spodziewać tej piłki. Jestem napastnikiem i takie sytuacje jak dzisiaj,  jak z Chojniczanką, jak z Gryfem muszę wykorzystywać. Chciałem się dzisiaj odblokować, ale zabrakło zimnej krwi, zabrakło umiejętności. Trzeba się otrząsnąć, przeprosić kolegów, bo punkty uciekają, a tak nie może być.

- W szatni dużo mówimy jak mamy grać, ta liga jest taka, że lepiej stanąć z tyłu i później coś strzelić. Trudo powiedzieć czy rywale byli lepiej zorganizowani. Ciężko jest się wytłumaczyć. Nie potrafimy, wstrzelić się w bramkę, a to zależy przede wszystkim od umiejętności. Trzeba się poprawić. Mam nadzieję, że z następnym meczem to się uda, bo punkty uciekają, ale jak przyjeżdża taki zespół z Rypina, to nie umniejszając ich umiejętności, to powinni dostać 3:0 i wyjechać, a nie wygrywają i się cieszą na naszym terenie.

- Na pewno zachowanie kibiców nam nie pomaga, ale nie wiem czy się im dziwić, bo przegrywamy u siebie kolejny mecz i rozumiem, że jest frustracja. Cóż mogę powiedzieć więcej niż to, że na pewno będziemy chcieli zdobyć ich zaufanie w następnych meczach.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • MaHs MaHs napisał(a) 25.08.2012 r, o godz. 20:57

    Chciales...ale sie zesrales

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
6 -
Jewgienij Szykawka
5 - 
Kacper Skóra
2 - 
Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - 
Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot

ASYSTY:
4
- Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół, 
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha,  Deniss Rakels, Kacper Skóra,  Jewgienij Szykawka

CZERWONE KARTKI:
2 -
Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk

ŻÓŁTE KARTKI:
5 - 
Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović 

REZERWY:

BRAMKI (V LIGA):
15 
- Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak 

BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
- Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

Rozkład jazdy kibica 2026-02-21Unia Skierniewice - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony