Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Zagłębie zaprasza w sobotę na festyn z piłką ręczną. Impreza rozpocznie się o godz. 14 na parkingu przed halą sportową MOSiR przy ulicy Żeromskiego w Sosnowcu. Trzy godziny później kontynuowana będzie na parkiecie hali, gdzie II-ligowa drużyna seniorów najpierw zostanie zaprezentowana kibicom, a następnie rozegra mecz towarzyski.
Już od godz. 14 na parkingu przed halą przy ulicy Żeromskiego każdy chętny będzie mógł spróbować swych handballowych sił. Pod okiem szkoleniowców SPR Zagłębie Sosnowiec prowadzone będą konkursy, gry i zabawy zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i nieco starszych, a na uczestników czekać będą nagrody i liczne niespodzianki. Z kolei atrakcją dla najmłodszych będzie ogromna dmuchana zjeżdżalnia, która na czas trwania festynu udostępniona zostanie bezpłatnie.
Bardziej oficjalna część imprezy rozpocznie się o godz. 16:45 w hali. Tam najpierw przedstawieni zostaną zawodnicy, którzy w zbliżającym się sezonie będą bronili barw klubu na parkietach II ligi. Następnie sosnowieccy piłkarze ręczni w ostatnim sprawdzianie przed rozgrywkami ligowymi zmierzą się z drużyną MOSM-u Bytom.
Serdecznie zapraszamy!
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
10 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
3 - Bartosz Snopczyński
2 - Michał Barć, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)
ASYSTY:
5 - Patryk Gogół
4 - Bartosz Snopczyński
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Igor Dziedzic, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra,
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
6 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
5 - Igor Dziedzic, Dawid Szot
4 - Adrian Gryszkiewicz,
3 - Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Gogół, Patryk Mucha,
1 - Marcel Broniewski, Grzegorz Janiszewski, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Szymon Sobczak, Bartosz Zawojski
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
21 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Dominik Blecharczyk, Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz