W dniu dzisiejszym rozpocznie się 2 kolejka II ligi zachodniej. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, nie zostanie ona w całości rozegrana w jeden weekend, gdyż spotkanie Czarnych Żagań z Górnikiem Wałbrzych zostanie rozegrane 10 sierpnia o 17:30.
O godzinie 17:00 na dwóch boiskach zmierzą się ze sobą jedenastki Bytovii Bytów z GKS-em Tychy oraz Nielby Wągrowiec z ubiegłotygodniowym pogromcą Zagłębia, Elaną Toruń. Godzinę później rozegrane zostaną trzy spotkania: Miedź Legnica – Raków Częstochowa, MKS Kluczbork – Tur Turek i Zagłębie Sosnowiec – Energetyk ROW Rybnik. Ostatnim sobotnim meczem, o godzinie 19:00, będzie pojedynek Bałtyku Gdynia z Ruchem Zdzieszowice.
W niedzielne popołudnie odbędą się dwie konfrontacje: o 15:00 Jaroty Jarocin z Chrobrym Głogów i o 17:00 Chojniczanki Chojnice z Calisią Kalisz.
Plan 2. kolejki II ligi zachodniej
Bytovia Bytów - GKS Tychy 30 lipca, godz. 17:00
Nielba Wągrowiec - Elana Toruń 30 lipca, godz. 17:00
Miedź Legnica - Raków Częstochowa 30 lipca, godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik 30 lipca, godz. 18:00
MKS Kluczbork - Tur Turek 30 lipca, godz. 18:00
Bałtyk Gdynia - Ruch Zdzieszowice 30 lipca, godz. 19:00
Jarota Jarocin - Chrobry Głogów 31 lipca, godz. 15:00
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz 31 lipca, godz. 17:00
Czarni Żagań - Górnik Wałbrzych 10 sierpnia, godz. 17:30
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
10 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
3 - Bartosz Snopczyński
2 - Michał Barć, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)
ASYSTY:
5 - Patryk Gogół
4 - Bartosz Snopczyński
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Igor Dziedzic, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra,
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
6 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
5 - Igor Dziedzic, Dawid Szot
4 - Adrian Gryszkiewicz,
3 - Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Gogół, Patryk Mucha,
1 - Marcel Broniewski, Grzegorz Janiszewski, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Szymon Sobczak, Bartosz Zawojski
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
21 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Dominik Blecharczyk, Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz