Prezentujemy wypowiedź Marcina Lachowskiego na temat meczu w Łowiczu oraz potencjale na przyszłość młodej drużyny Zagłębia.
Marcin Lachowski: - Na pewno liga jest dla nas bardzo ważna, ale Puchar Polski też jest ważny, bo można się w tym pucharze pokazać, mogą na tym skorzystać młodzi zawodnicy, dlatego szkoda, że nie przeszliśmy tej rundy.
- Zespół jest w trakcie przekształceń, podobnie zresztą jak i klub, dlatego dzisiaj zagrał taki skład, a nie inny. Czy taki sam skład zagra jeszcze w jakimś meczu ligowym? O to już trzeba pytać trenera, a nie mnie.
- Taki był plan, że miałem wejśc na boisko nieco później, żeby ci młodzi chłopcy mieli się jeszcze okazję ze sobą zgrywać. Szkoda, że nie udało się przejść tej rundy. Przypadkowe okoliczności sprawiły, że najpierw tracimy zawodnika po czerwonej kartce, a potem bramkę po strzale samobójczym. Potem już było ciężko. Jeszcze do tego doszedł ten mój nieszczęsny karny, który się przydarzył na samym końcu. Na pewno jest to materiał do przemyśleń i wierzę w to, że ten młody zespół wzmocniony jeszcze kilkoma zawodnikami da sobie spokojnie radę w lidze. Wierzę w ten zespół i w to co robimy. Myślę, że przyszłość tego zespołu rysuje się ciekawie.
- Czerwona kartka, gol samobójczy, zmarnowany karny - być może limit pecha na całą rundę został już wykorzystany i od meczu z Elaną będzie już łatwiej o zwycięstwa. W tym zespole drzemie potencjał i miejmy nadzieję, że on wystrzeli w meczach o punkty.
- Kto powiedział, że gramy tylko o utrzymanie? Ja na pewno tego nie powiem. W każdym sezonie był jakiś czarny koń, który włączył się do walki o awans. Nazwa ligi wskazuje, że gramy po mistrzostwo II ligi. Na pewno w każdym meczu będziemy walczyć o 3 punkty. Wokół tego zespołu nie ma wielkiego szumu, nie ma wielkich transferów, ale ja wierzę w zawodników, trener w nich wierzy i być może z tej mąki będzie chleb.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz