Michał Filipowicz: - Jak widać orteza nie przeszkadza mi w grze. Ja się bardzo cieszę ze strzelonych bramek, ustawiliśmy sobie mecz w pierwszej połowie a w drugiej tylko kontrolowaliśmy. Ja bym nikomu nie życzył grać z takim czymś bo to jest tak, że człowiek inaczej psychicznie podchodzi do meczu. Wiadomo ręka złamana to człowiek bardziej uważa, jak widać wyszło mi to na dobre i fajnie, że wygraliśmy. Osobiście nie pamiętam takiego widowiska , w którym strzeliłem 3 bramki
Początek meczu był ciężki, Unia zaczęła kontratakować, mieli karnego na 1:1, fajnie Mateusz obronił. Nie spodziewaliśmy się, że pójdzie nam aż tak łatwo. My chcemy awansować, Unia też chce zdobywać punkty aby się utrzymać. Szybko strzelone bramki ustawiły ten mecz.
Mateusz Prus: - Jak już ktoś kiedyś powiedział „Nie ma karnych obronionych, tylko ¼le strzelone” to był najlepszy przykład. Miałem dzisiaj kupę szczęścia, cieszę się z tego bardzo. Na początku meczu miałem interwencję po której rzuciłem piłkę, nasi się przebili i strzeliliśmy bramkę. Potem w drugiej myślałem, że padła bramka, piłka poszła w górę odbiła się od reki, ziemi i wpadła na poprzeczkę. W drugiej połowie chyba poniosła mnie młodzieńcza fantazja, może ze względu na to, że były mniej gro¼ne sytuacje niż w pierwszej połowie. Przyjąłem piłkę na głowę, rozejrzałem się, na klatkę, taka troszeczkę Hiszpania. Myślę, że trener będzie mieć o to pretensje. W pierwszej połowie była niska temperatura, wiał zimny wiatr, padał deszcz a temperatura odczuwalna była wydaje mi się poniżej zera. Modliłem się, żeby skończyła się ta pierwsza połowa i żeby w drugiej wyszło słońce.Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
10 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
3 - Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - Michał Barć, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Igor Dziedzic, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, Jędrzej Zając, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)
ASYSTY:
5 - Patryk Gogół
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Jewgienij Szykawka
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot,
1 - Emmanuel Agbor, Michał Barć, Marcel Broniewski, Bartosz Boruń, Igor Dziedzic, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra,
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
9 - Filip Laskowski (7 w Sokole Kleczew)
7 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
6 - Igor Dziedzic
5 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
4 - Grzegorz Janiszewski, Mateusz Matras, Linus Rönnberg
3 - Bartosz Boruń, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Patryk Mucha, Szymon Sobczak, Jędrzej Zając (1 w ŁKS II Łódź)
1 - Michał Barć, Marcel Broniewski, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Kacper Mironowicz, Marcel Predenkiewicz, Bartosz Zawojski
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
21 - Michał Barć
15 - Kacper Wołowiec
8 - Aleksander Steczek
4 - Jan Marcinkowski, Piotr Płuciennik
3 - Szymon Krawiec, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Igor Dziedzic, Maciej Figura, Igor Gaszewski, Kacper Kopera, Piotr Zakrzewski, Bartosz Zawojski
1 - Dominik Blecharczyk, Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Miłosz Pawlusiński, Dawid Ryndak, Kamil Wawrowski
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz