Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Piotr Pierścionek po sparingu z Podbeskidziem 2010-04-16, 16:12

Piotr Pierścionek: - Zebraliśmy dobry materiał, jakieś wnioski na pewno się już pojawiły w związku z tymi dwoma sparingami. Po raz kolejny byliśmy nieskuteczni. Zależało nam na tym żeby zagrać dwa dobre mecze, i wydaje mi się tak moim skromnym zdaniem, że chłopcy zagrali naprawdę dobrze. Żałuję, że dzisiaj zachowywaliśmy się jak frajerzy, w 45. minucie straciliśmy bramkę na 1:1 i w 45. minucie drugiej połowy straciliśmy bramkę na 1:2, gdzie już wszyscy pewnie byli myślami w szatni. Należy się cieszyć, że takie bramki straciliśmy w sparingu.
[galeria zdjęć ze sparingu z Podbeskidziem]



Jeśli chodzi o kwestie czysto sportowe to można powiedzieć, że w dwóch meczach dobrze graliśmy bo z Cracovią w drugiej połowie dominowaliśmy, bolączką była skuteczność. W dzisiejszym meczu w drugiej połowie też mieliśmy parę sytuacji, też ich nie wykorzystaliśmy. Cóż, to są sparingi i na pewno lepiej będziemy wygrywać w lidze. Prowadziliśmy mecz z pierwszą ligą, prowadziliśmy grę z Ekstraklasą także potencjał ta drużyna ma, dzisiaj było wiele fajnych akcji. Bardzo pozytywnie oceniam ten sparing. Nie zależało nam na tym żeby wygrywać, zależało nam na tym żeby chłopcy zagrali i korzystnie się zaprezentowali.

Do tej pory graliśmy systemem 4-4-2 teraz próbujemy innego wariantu gry, zaczyna to wszystko fajnie wyglądać. Chłopcy sami docenili wartość zmiany systemu, chcieliśmy wzbogacić rozegranie piłki i jakość gry, a jakość w tych dwóch sparingach była dobra. Oceniam to przez pryzmat gry na boisku, a nie wyniku, bo na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę. Podbeskidzie miało w pierwszej połowie sporo sytuacji, ale to były sytuacje, w których to my popełnialiśmy błędy indywidualne i przy maksymalnej koncentracji zespół jest w stanie wyeliminować te błędy. Zbudowaliśmy fundament dobrej gry, wiemy nad czym musimy pracować i my nad tym pracujemy.

Trener zapytany o stan zdrowia Michała Filipowicza powiedział: - Bardzo bym chciał żeby zagrał w meczu z Janikowem, Michał jest twardym człowiekiem on chce grać i będzie grał. Założy ortezę i będzie grał ze złamaną ręką. Michał jest odpowiedzialny za zespół i wierzę, że jest w stanie wiele dać zespołowi.

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
12 -
Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Ołeksij Bykow, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,

ASYSTY:
6 -
Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 -
Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Deniss Rakels
2 - Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Andrzej Niewulis, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Miguel Acosta, Roko Kurtović, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński,  Bartosz Snopczyński, Bartosz Zawojski

ŻÓŁTE KARTKI:
12 -
Emmanuel Agbor
10 - Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński,  Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović,  Piotr Marciniec, Artem Suchoćkyj,
4 - Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Joel Valencia, Bartosz Zawojski
3 - Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Bartosz Boruń, Deniss Rakels (1 w Hutniku), Kacper Siuta
1 - Ołeksij Bykow, Antoni Kulawiak

CZERWONE KARTKI:
2 -
Emmanuel Agbor (za dwie żółte)

REZERWY - V LIGA

BRAMKI:
14
- Kacper Wołowiec
12 - Michał Barć
6 - Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas
4 - Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, Piotr Płuciennik, samobójcze
3 - Szymon Celej, Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta, 
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Igor Gaszewski, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Filip Wołodkiewicz, Maciej Wybański

REZERWY - PUCHAR POLSKI
5
- Kacper Wołowiec
3
- Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański

Marek Fabry

 

Rozkład jazdy kibica 2025-05-24, 15:00Wieczysta Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2025-05-31, 15:00Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2025-06-07, 17:30Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony