Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Trenerzy po meczu z Bałtykiem 2010-03-28, 22:36

Piotr Pierścionek (trener Zagłębia): Każdy zawodnik, którego dobieraliśmy do tej drużyny musiał mieć niesłabnącą wolę zwycięstwa i dzisiaj zostało to nagrodzone. Patrząc przez pryzmat meczów z Pogonią i Ruchem Radzionków nie miałem zespołowi absolutnie nic do zarzucenia. Ambicja, determinacja, w każdym momencie starali się grać i wygrywać. My nigdy nie przegrywamy, nam tylko brakuje czasu żeby zwyciężyć. Dzisiaj się udało. Każda minuta jest dobra na strzelenie bramki, czy piąta, czy dziesiąta, czy dziewięćdziesiąta trzecia, tylko bramka w 93. minucie na pewno bardziej boli rywali. Cieszę się bo w najbardziej odpowiednim momencie odblokował się Marcin Lachowski. Ta drużyna w takich właśnie trudnych chwilach może liczyć na takich zawodników jak między innymi Lachowski, £uczywek, Kłus, czy Pach. To jest przyjemność pracować z takimi lud¼mi z których aż kipi ambicja i chęć wygrywania.


Jeśli chodzi o sytuację, że mecz odbywał się bez kibiców to moim zdaniem jest to bardzo przykra sprawa. Mam bardzo negatywne odczucia. Nie wiem czy ktoś zdaje sobie sprawę, że odwołanie meczu na dwa dni przed meczem jest decyzją bardzo mocno kontrowersyjną. Ktoś sobie zorganizował czas, żeby przyjechać oglądać bardzo dobrą drużynę. To jest przykre, bo nie było żadnych burd, awantur na trybunach. Stał się przypadek na pewno niemiły, który dobrze się na szczęście skończył, bo z tego co mi wiadomo to ten chłopiec żadnych konsekwencji zdrowotnych nie poniósł. Race były, są i będą na stadionach, są częścią oprawy kibiców. Mamy wspaniałych kibiców. Pomagali nam i chcieliśmy zagrać dzisiaj dla nich. Pojechali z nami do Szczecina za co należy się im ogromny szacunek, że po porażce 3-0 chcieli nas oglądać. Zawiązała się coraz mocniejsza wię¼ zespołu z kibicami i to jest na pewno bardzo dobre.

Piotr Rzepka (trener Bałtyku): Trudno mi cokolwiek powiedzieć. Jak się traci bramkę w trzeciej minucie doliczonego czasu gry to przychodzi taki moment refleksji dlaczego? Jedzie się całą Polskę, bronią się chłopacy cały mecz, wiadomo było, że w wielu elementach Zagłębie nas zdominuje, ale chcieliśmy to zrekompensować tą walką i zaangażowaniem, ale niestety tracimy bramkę doliczonym czasie. Należy pogratulować Zagłębiu, że do końca wierzyli. Ta wiara im się opłaciła, a my niestety całą Polskę będziemy jechać i się zastanawiać dlaczego nam się przytrafiła taka rzecz. Ale w sporcie tak nieraz jest, żeby ktoś się mógł cieszyć to ktoś musi płakać.

  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:
13 -
Kamil Biliński
8 - Bartosz Snopczyński
6 - Emmanuel Agbor
3 - Andrzej Niewulis, Bartłomiej Wasiluk
2 - Bartosz Boruń, Ołeksij Bykow, Grzegorz Janiszewski, Roko Kurtović, Joel Valencia,
1 - Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Miłosz Pawlusiński, Deniss Rakels, Artem Suchoćkyj,

ASYSTY:
6 -
Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 -
Emmanuel Agbor
4 - Bartosz Boruń
3 - Bartosz Chęciński, Andrzej Niewulis, Deniss Rakels
2 - Miguel Acosta, Kamil Biliński, Piotr Marciniec, Patryk Mularczyk, Artem Suchoćkyj, Łukasz Uchnast
1 - Roko Kurtović,  Miłosz Pawlusiński,  Bartosz Snopczyński, Bartłomiej Wasiluk, Bartosz Zawojski

ŻÓŁTE KARTKI:
12 -
Emmanuel Agbor, Bartłomiej Wasiluk (7 w Resovii)
7 - Grzegorz Janiszewski
6 - Bartosz Chęciński,  Joel Valencia, Szymon Zalewski
5 - Roko Kurtović,  Piotr Marciniec,  Artem Suchoćkyj,
4 - Bartosz Boruń, Patryk Mularczyk, Andrzej Niewulis, Kacper Siuta, Bartosz Zawojski
3 - Kamil Biliński, Mateusz Duda, Piotr Mielczarek, Miłosz Pawlusiński, , Łukasz Uchnast,
2 - Miguel Acosta, Ołeksij Bykow, Deniss Rakels (1 w Hutniku),
1 - Antoni Kulawiak

CZERWONE KARTKI:
2 -
Emmanuel Agbor (za dwie żółte)
1
- Roko Kurtović

REZERWY - V LIGA

BRAMKI:
16
- Kacper Wołowiec
13 - Michał Barć
7 - Piotr Płuciennik, Kacper Tobiczyk
6 - Piotr Wojdas
5 - Szymon Celej
4 - Igor Gaszewski, Tomasz Mędrala, Kacper Mironowicz, Bartosz Paszczela, samobójcze
3 - Łukasz Uchnast
2 - Dominik Blecharczyk, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, Paweł Szostek, Kamil Szlachta,  Filip Wołodkiewicz
1 - Mateusz Duda, Maciej Figura, Wojciech Górkiewicz, Dawid Ryndak, Mikołaj Staniak, Maciej Wybański

REZERWY - PUCHAR POLSKI
5
- Kacper Wołowiec
3
- Michał Barć, Wojciech Górkiewicz
2 - Antoni Kulawiak
1 - Maciej Figura, Łukasz Matusiak, Tomasz Mędrala, Piotr Płuciennik, Kamil Szlachta, Kacper Tobiczyk, Piotr Wojdas, Maciej Wybański

Marek Fabry

 

Rozkład jazdy kibica 2025-07-26Sokół Kleczew - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2025 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony