Piotr Pierścionek: - Po tych dwóch meczach jestem na plusie, jesienią z Kotwicą przegrałem, z Gawinem przegrałem, Ślęza jest jego kontynuatorem i cieszy mnie zwycięstwo. A tak serio - bardzo trudny mecz z tego względu, że ci chłopcy potrafią grać w piłkę, ale mają głowy spuszczone. Moim zadaniem było w zasadzie podnieść im te głowy. Są sparaliżowani strachem przed wymagającą publiką, która jest bez wątpienia w Sosnowcu. Ci chłopcy mają świadomość, że poniekąd wszyscy w jakiś sposób przyczyniliśmy się do sytuacji, która jest i takie mecze są bardzo trudne i ciężkie i głęboko w to wierzę, że z każdym kolejnym meczem wróci pewność siebie, zawodnicy zaczną brać odpowiedzialność za grę i to będzie miało przełożenie na dobre wyniki, na lepszą jakość gry. Mieliśmy dziś multum sytuacji, graliśmy w pierwszej połowie katastrofalnie, ¼le taktycznie. W drugiej połowie zagraliśmy troszkę lepiej ale ten zespół może grać jeszcze lepiej niż w drugiej połowie.
Grzegorz Kowalski: - Co mam powiedzieć? zespół na razie mamy taki zbierany i jeżeli to jakoś wynikowo wygląda, wtedy coś tam gramy, a pó¼niej okazuje się, że jest to zbieranina. Tak to wyglądało mniej więcej w drugiej połowie. W mojej przygodzie z piłką grałem z Sosnowcem, to był dobry zespół, natomiast obecnemu zespołowi można powiedzieć, że nie idzie i mam nadzieję, z taką dedykacją, że te trzy punkty zdobyte na nas poprawią to wszystko i ten klub nabierze rozpędu.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
5 - Jewgienij Szykawka
4 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
3 - Igor Dziedzic, Linus Rönnberg
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Patryk Mucha, Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
13 - Michał Barć
11 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz