W kolejnej rundzie rozgrywek, rezerwy Zagłębia zmierzą się w sobotę, o godz. 14:30, w Porębie z tamtejszym MKS-em. Mecz dla naszej drużyny nie powinien być trudny. MKS bowiem zamyka ligową tabelę z czterema punktami. Zremisował na wyje¼dzie z Niwami Brudzowice, a zwycięstwa zasmakował w meczu ze Zgodą Byczyna na własnym boisku. Od drużyn z czołówki tabeli dostaje solidne baty, czasem nawet dwucyfrowe. W dwunastu meczach MKS zdobył zaledwie 6 goli, a stracił aż 61! Jeśli Zagłębie II nie przywiezie stamtąd kompletu punktów, to będzie można mówić o ogromnej sensacji. Układ meczów tej rundy jest taki, że nikt z czołówki nie powinien raczej stracić punktów.
XIII kolejka klasy A:
Huragan Kocikowa - LKS Wysoka
Pionier Ujejsce - RKS Grodziec
Victoria II Jaworzno - Przemsza Siewierz
MKS Poręba - Zagłębie II Sosnowiec
Zgoda Byczyna - Górnik Piaski
Tęcza Błędów - Szczakowianka II Jaworzno
Podłęże Jaworzno - Strażak Mierzęcice
Zagłębiak Tucznawa - Niwy Brudzowice
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
3 - Jewgienij Szykawka
2 - Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Deniss Rakels, Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Patryk Mucha, Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Igor Dziedzic, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć
1 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Aleksander Steczek
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
3 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz
1 - Aleksander Steczek, Kamil Wawrowski
Zaloguj się aby dodać własny komentarz