Jutro rozegrane zostaną mecze II rundy Pucharu Polski w sosnowieckim podokręgu Śląskiego Związku Piłiki Nożnej. Drugi zespół Zagłębia, po pokonaniu 15 sierpnia, na wyje¼dzie Zgody Byczyna 2:1, zmierzy się jutro na własnym boisku z Górnikiem Jaworzno. Drużyna naszego rywala rozpoczyna rozgrywki pucharowe. W lidze okręgowej jest z kolei outsiderem rozgrywek. Po 8 kolejkach z dorobkiem zaledwie 3 punktów (jedyne zwycięstwo z Błękitnymi Sarnów) zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale zamykający tabelę Błękitni rozegrali jedne spotkanie mniej a tracą do Górnika tylko punkt. Jak zagrają przeciwko naszej młodzieży? Przekonamy się już jutro. Początek meczu o godzinie 16:30.
Pozostałe mecze II rundy:
Huragan Kocikowa - Unia Ząbkowice
Victoria II Jaworzno - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Przemsza Okradzionów - Górnik Piaski
RKS Grodziec - AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Jaworzno
LKS Wysoka - Unia Dąbrowa Górnicza
Pionier Ujejsce - Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz - Ciężkowianka Jaworzno
Budowlani Ogrodzieniec - Strażak Mierzęcice
Zew Kazimierz - Błękitni Sarnów
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
10 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
3 - Bartosz Snopczyński
2 - Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot, samobójcza (Eryk Woliński, Unia Skierniewice)
ASYSTY:
5 - Patryk Gogół
4 - Bartosz Snopczyński
2 - Bartosz Chęciński, Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Igor Dziedzic, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Matras, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
6 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
5 - Dawid Szot
4 - Igor Dziedzic, Adrian Gryszkiewicz,
3 - Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Gogół, Patryk Mucha,
1 - Marcel Broniewski, Grzegorz Janiszewski, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Szymon Sobczak
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
21 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Dominik Blecharczyk, Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz