Trener Zagłębia Jerzy Dworczyk nastawia swoją drużynę przed pojedynkiem z Lechią Gdańsk bardzo bojowo. - Pojedziemy do Gdańska i nie położymy się na boisku. Zrobimy wszystko aby osiągnąć cel jaki sobie założymy przed meczem. Będziemy gry¼li trawę aby osiągnąć ten cel.
W sobotę mecz z Lechią Gdańsk,przeciwnikiem, z którym w ostatnim sezonie w dwumeczu zdobyliśmy zaledwie jeden punkt. Przegrywając na wyje¼dzie 0:2 i remisując na własnym stadionie 1:1.
Jerzy Dworczyk: Pojedziemy do Gdańska i nie położymy się na boisku. Zrobimy wszystko aby osiągnąć cel jaki sobie założymy przed meczem. My zawsze gramy o zwycięstwo. Ta drużyna jest zespołem, który jest skazany na zwycięstwa. Będziemy gry¼li trawę aby osiągnąć ten cel.
Lechia przystąpi do tego spotkania osłabiona. Z powodu kartek nie wystąpią Kalkowski i Pęczak. Obaj to podstawowi gracze naszego rywala.
J.D.: Nie wiadomo czy jest to osłabienie. To takie złudne rozumowanie. Kadra zespołu liczy ponda dwadzieścia osób i czasami jest tak, że zawodnik który jest zmiennikiem rozgrywa doskonały mecz. Kadra jest wyrównana i wszyscy mają szansę i wszyscy mają być gotowi do grania. Jeden zawodnik wypada za kartki, w jego miejsce wchodzi drugi i czasem nie odda miejsca do końca rundy.
Czy w naszym zespole poza pauzującym Hubertem nikt nie narzeka na urazy i kontuzje?
J.D.: Ja nigdy nie mówię o osłabieniach. Kadra jest wyrównana i decyduje aktualna forma zawodnika.
Kolejka zapowiada się niezwykle ciekawie. Przy zwycięstwie naszego zespołu jest szansa na dogonienie czołówki, gdyż w meczu lidera z wiceliderem któraś z drużyn na pewno straci punkty.
J.D.: Aby dogonić to najpierw trzeba osiągnąć swój cel. W takich pojedynkach na szczycie wszystko się może wydarzyć. Zarówno Jagiellonia jak i Zawisza są w tej chwili w dobrej dyspozycji. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz i o zwycięstwie przesądzi dyspozycja drużyny w danym dniu.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
3 - Jewgienij Szykawka
2 - Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Deniss Rakels, Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Patryk Mucha, Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Igor Dziedzic, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć
1 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Aleksander Steczek
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
3 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz
1 - Aleksander Steczek, Kamil Wawrowski
Zaloguj się aby dodać własny komentarz