Potwierdziły się informacje "Gazety". Piłkarze Zagłębia: Tomasz Malinowski, Janusz Wolański, Piotr Bajera, Krzysztof Butryn, Marcin Morawski i Błażej Jankowski dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. - Co jeszcze nie przesądza, że wszyscy odejdą. Przy Malinowskim i Wolańskim postawiłbym znak zapytania. Za dwa tygodnie wrócą do klubu po urlopach i wtedy zobaczmy. Nie jest prawdą, że Wolański nie zaakceptował warunków nowej umowy, po prostu nie dostał jeszcze propozycji - mówi Wojciech Rudy, dyrektor klubu.
Dyrektorowi bardzo zależy na zatrzymaniu w klubie trójki piłkarzy, którym kończą się umowy: D¾enana Ho¹icia, Daniela Treścińskiego i Hadisa Zubanovicia. - Jeżeli to nam się nie powiedzie, to naprawdę trudno będzie mówić o ambitnych celach - wzdycha dyrektor. Na piłkarzy Zagłębia ma chrapkę szczególnie Górnik £ęczna. Pisaliśmy już o zainteresowaniu tego klubu Danielem Chylaszkiem (skończył mu się kontrakt, czeka na rozmowę w sprawie nowej umowy) i Marcinem Lachowskim (ma ważny kontrakt). Dariusz Kubicki, trener Górnika, obserwował też Daniela Treścińskiego, ale ponoć zrezygnował z obrońcy sosnowieckiej drużyny.
Na brak ofert nie narzeka też Bartłomiej Chwalibogowski (ma ważny kontrakt). Zawodnikiem interesuje się Arka Gdynia, wczoraj o możliwość transferu zapytała też Cracovia.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
3 - Jewgienij Szykawka
2 - Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Deniss Rakels, Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Patryk Mucha, Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Igor Dziedzic, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
5 - Kacper Wołowiec
3 - Michał Barć
1 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Aleksander Steczek
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
3 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz
1 - Aleksander Steczek, Kamil Wawrowski
Zaloguj się aby dodać własny komentarz