Chcesz zagrać przeciwko Maciejowi Żurawskiemu w mistrzostwach świata? Tak, to możliwe – wystarczy wejść na stronę www.wcbet24.com. Zabawa jest całkowicie darmowa, ale do wygrania są atrakcyjne nagrody. Zwycięzca dostanie bon na zakłady sportowe o wartości… 12 000 euro (blisko 60 000 złotych)! Można sprawdzić, kto jest lepszym typerem – zawodowy piłkarz czy kibic. Tylko trzeba się spieszyć z rejestracją – do piątku, do godziny 16.00. I potem zgadywać, kto wygra.
W grze biorą udział gracze z całego świata, dlatego zostanie wyłoniony najlepszy typer globu. Jednak aby zabawę uatrakcyjnić, można też tworzyć „prywatne pokoje”. I zmierzyć się na przykład z kolegami z pracy.
Co ciekawe, Żurawski będzie przez całe mistrzostwa świata doradzał klientom Bet24 na co stawiać – codziennie będą otrzymywali od niego maile z podpowiedziami. Prosto z Niemiec! Jeśli chcesz zatrudnić „Żurawia” jako swojego osobistego doradcę, zarejestruj się na stronie www.bet24.com
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz