null

- Możliwe, że zatrudnimy jednak szkoleniowca z zagranicy. Wśród kandydatów są trenerzy, którzy pracowali w Australii, a nawet w Nowej Zelandii - dodał dyrektor Zagłębia. Jak donosi "GW" jednym z kandydatów jest Zbigniew Lepczyk, który ostatnio pracował w Algierii, a w poprzednim sezonie prowadził najgorszą drużynę II ligi - Dolcan Ząbki.
W treningach Zagłębia uczestniczą nasi wychowankowie, którzy reprezentują barwy Unii Strzemieszyce: Sebastian Stemplewski, Miłosz Miśkiewicz i Gracjan Szymański. Niewykluczone, że do Zagłębia wrócą też Piotr Pierścionek, Karol Stawecki i £ukasz Gierczak.
Piłkarze będą trenować do końca miesiąca, a następnie udadzą się na 3-tygodniowy urlop.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
2 - Jewgienij Szykawka
1 - Emmanuel Agbor, Deniss Rakels, Linus Rönnberg, Kacper Skóra, Bartosz Snopczyński, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Dawid Szot
CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Gogół, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Szot
2 - Bartosz Boruń, Bartosz Chęciński, Adrian Gryszkiewicz, Patryk Mucha
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Roko Kurtović, Linus Rönnberg, Jewgienij Szykawka, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI:
3 - Kacper Wołowiec
1 - Michał Barć, Szymon Krawiec, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak, Aleksander Steczek
Zaloguj się aby dodać własny komentarz