Dzisiejsza porażka w fatalnym stylu, zmusiła mnie do zadania pytania, o co walczy Zagłębie? Głośno mówi się w klubie a awansie, jednak czy nie są to aby tylko słowa, podobne do tych, które wypowiadali jeszcze niedawno włodarze naszego miasta mówiąc "wybudujemy stadion"? Czy to aby nie pewnego rodzaju propaganda, która nas, kibiców, ma namówić do tego abyśmy przychodzili licznie na mecze?
Pewnie odezwie się wiele głosów, że sieję panikę. To fakt, gramy lepiej niż w rundzie jesiennej sezonu 2004/2005. Wtedy po czternastu kolejkach rozgrywek mieliśmy na końcie zaledwie 17 punktów, teraz mamy ich 24. Jest postęp, tym bardziej że do Zagłębia przywarło już miano mistrzów wiosny.
Patrząc jednak na sezon 2004/2005, z obecnym dorobkiem punktowym, Zagłębie zajmowało by zaledwie szóste miejsce w tabeli. Zastanawiające jest zatem czy to my gramy o awans, czy cała II liga gra pod nas. W ostatnich trzech kolejkach rundy jesiennej, trudno spodziewać się, patrząc po dzisiejszej grze, abyśmy byli w stanie zdobyc więcej niż 4 punkty. Z dorobkiem 28 punktów, porównując do ubiegłego sezonu, Zagłębie zajęłoby szóste miejsce.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
5 - Jewgienij Szykawka
4 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
3 - Patryk Gogół, Bartosz Snopczyński
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Adrian Gryszkiewicz, Kacper Siuta
ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Bartosz Chęciński, Dawid Szot, Jewgienij Szykawka
3 - Igor Dziedzic, Linus Rönnberg
2 - Bartosz Boruń, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Patryk Mucha, Kacper Skóra
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović, Bartłomiej Wasiluk
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
13 - Michał Barć
11 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz