Mariusz Myszka ze Stalowej Woli będzie głównym arbitrem meczu 15. kolejki Betclic II ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chojniczanką Chojnice.
Na liniach sedziemu głównemu asystować będą Marek Witoń z Tarnobrzega i Daniel Ogiela z Brzeska. Na arbitra technicznego wyznaczony został Michał Grabowski z Jarosławia.
36-letni Mariusz Myszka jeszcze nie miał okazji prowadzić żadnego meczu z udziałem Zagłębia. Raz był tylko w Sosnowcu jako sędzia techniczny na ostatnim meczu naszego zespołu na Stadionie Ludowym. Arbiter ze Stalowej Woli w tym sezonie awansował do grupy Top Amator A i sędziował do tej pory tylko w meczach I ligi. Spotkanie w Sosnowcu będzie pierwszym drugoligowym spotkaniem prowadzonym w obecnym sezonie przez Mariusza Myszkę.
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
III LIGA
BRAMKI:
ASYSTY:
ŻÓŁTE KARTKI:

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz