Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Artur Derbin po meczu w Katowicach Paulina Skóra, 2023-09-15, 22:59

- Wiemy, jak ważne jest to zwycięstwo, nie tylko dla nas, ale też dla naszych kibiców, którzy chcieli nas tutaj wspierać, ale nie zostali wpuszczeni. Dedykujemy to zwycięstwo im - powiedział  Artur Derbin.
Artur Derbin po meczu w Katowicach

Artur Derbin:

- Kolejna święta wojna za nami, mecze tego typu, tej rangi są przez długi czas komentowane. I ten pewnie też będzie. Wygrywamy tu po raz pierwszy od 8 lat. Wiemy, jak ważne jest to zwycięstwo, nie tylko dla nas, ale też dla naszych kibiców, którzy chcieli nas tutaj wspierać, ale nie zostali wpuszczeni. Dedykujemy to zwycięstwo im.

- Był to trudny mecz, GKS postawił wymagające warunki, wiedzieliśmy, że ten mecz będzie tak wyglądał i będziemy musieli znaleźć sobie przestrzenie do tworzenia okazji. GKS dobrze się broni, ale odnaleźliśmy się i strzeliliśmy bramkę, która okazała się zwycięska. Mieliśmy problemy w końcówce, rywale chcieli wyrównać, ale dowieźliśmy ten wynik. 

- Duże poświęcenie, znowu pojawiły się kontuzje, ale to przez ten wysiłek. Wychodzimy chyba z tej czerwonej strefy, ale z pewnością będziemy chcieli więcej, aby te zwycięstwa nas budowały.

- Rozwandowicz już grał na środku obrony, musieliśmy kogoś tam ustawić. Zagrał na tej pozycji z Lechią i także w sparingu. Pokazał, że gra na ten pozycji nie jest mu obca. Co do Guezena i Karwota to tutaj dodpowiedzi dał sparing z Cracovią. Meik wyrasta na lidera tej drugiej linii chociaż trzeba go czasami też temperować. Jestem zadowolony z dyspozycji moich pomocników.

- Kontuzje Guezena i Camary to najprawdopodobniej problemy ze stawem skokowym, ale czekamy na więcej informacji od naszego sztabu medycznego.


Galeria GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

II LIGA

BRAMKI:

ASYSTY:

ŻÓŁTE KARTKI:

CZERWONE KARTKI:Marek Fabry

Rozkład jazdy kibica 2024-07-21, 19:35Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2024-07-27, 15:00Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2024-08-04, 19:35Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów 2024-08-07Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2024-08-10Zagłębie II Lubin - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2024 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony