Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Łęcznej JP, 2023-05-21, 17:37

- Suma szczęścia równa się zero i chyba tez tak dziś było. Jak nie umiesz wygrać, to zremisuj i dziś to zrobiliśmy - powiedział po meczu w Łęcznej trener Marcin Malinowski.
Konferencja prasowa po meczu w Łęcznej

Marcin Malinowski:

- Pierwsza połowa, deliktanie ujmując, słaba w naszym wykonaniu. Za bardzo się cofnęliśmy, a mimo tego zespół z Łęcznej stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji. Trochę szczęścia mieliśmy, albo dobrze spisywał się bramkarza. Druga połowa była całkiem inna i to było to Zagłębie, które chcieliśmy oglądać. Tu z kolei w 93. minucie tego szczęścia nam zabrakło. Suma szczęścia równa się zero i chyba tez tak dziś było. Jak nie umiesz wygrać, to zremisuj i dziś to zrobiliśmy. Dziękuję chłopakom za harówkę i za to, że wytrzymali ciśnienie do końca.

- Kolejny mecz bez straconej bramki na pewno mnie cieszy jako byłego obrońcę czy człowieka, który w swojej przygodzie z piłką, był głównie odpowiedzialny za to, żeby nie dopuszczać przeciwnika pod swoje pole karne. To na pewno jest fundament, który trzeba pielęgnować. Jeśli zagrasz na zero z tyłu, to na pewno ten jeden punkt będzie dopisany.

- Ciężko jest na dzień dzisiejszy stwierdzić, czy Szymona Sobczaka jeszcze zobaczymy w ten sezonie. On ma problem z uchem i to dosyć poważny. Wiadomo, że zdrowie zawodnika jest najważniejsze i zobaczymy, jak to się będzie goiło Jesli chodzi o Maksa Banaszewskiego, to przyplątała się jakaś infekcja. W dzień wyjazdu, czyli wczoraj, dowiedzieliśmy się, że jest gorączka i wymioty. Postanowiliśmy nie narażać jego zdrowia. Liczymy na to, że w kolejnym meczu jeden z nich będzie do naszej dyspozycji, co zwiększy naszą siłę rażenia.

Ireneusz Mamrot:

- Po pierwszej połowie na pewno byliśmy przekonani, że to spotkanie wygramy. Druga połowa w naszym wykonaniu była słabsza, ale pierwsza część meczu pod względem organizacji gry, utrzymywania się przy piłce i grania do przodu, to było najlepsze 45 minut od kiedy przejąłem ten zespół. W tym fragmencie spotkania brakowało tylko i wyłącznie bramki i tego bardzo żałujemy. Musimy też wykorzystywać taką sytuację, jaką mieliśmy na początku drugiej połowy, bo była to sytuacja 100-procentowa. Nie wykorzystaliśmy jej, a później tak naprawdę Zagłębie przejęło inicjatywę. W ostatniej akcji meczu mogli strzelić bramkę i byłoby wielkie rozczarowanie i niedosyt.


Galeria Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
3 - Kamil Biliński
2 - Ołeksij Bykow
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Marek Fabry, Meik Karwot, Adrian Troć, Joel Valencia, Marcel Ziemann, samobójcza (Patryk Procek, Podbeskidzie)

ASYSTY:
2 -
Kamil Biliński, Juan Camara, Adrian Troć
1 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Dean Guezen, Meik Karwot, Maksymilian Rozwandowicz, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann

ŻÓŁTE KARTKI:
4 - Vedran Dalić,
Dominik Jończy, Meik Karwot
3 - Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Joel Valencia
2 -
Kamil Biliński, Marek Fabry, Dean Guezen, Marcel Ziemann
1 - Patryk Caliński, Juan Camara, Mateusz Kos, Mateusz Machała, Antonio Pavić, Maksymiian Rozwandowicz, Konrad Wrzesiński, Nikodem Zielonka


CZERWONE KARTKI:
1 - Marek Fabry


PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
2 - Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Dawid Ryndak

ASYSTY:
2 - Sebastian Bonecki
1 - Dawid Ryndak

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Mateusz Machała, Dawid Ryndak


IV LIGA - REZERWY

BRAMKI:
6 - Antoni Kulawiak
4 - Bartosz Paszczela
3 - Mikołaj Staniak
2 - Igor Dziedzic, Mateusz Machała, Hubert Matynia,
1 - Marek Fabry, Tymoteusz Klupś, Kamil Lipka, Piotr Płuciennik, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Kacper Wołowiec, samobójcza (Tymoteusz Trzepizur, Unia Rędziny)

PUCHAR POLSKI - REZERWY

BRAMKI:
3 - Jan Janosz, Bartosz Martosz, Bartosz Paszczela
1 - Szymon Celej, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Mateusz Mielczarek, Maksym Niemiec, Kacper Wołowiec, samobójcza (Adrian Czaplak, Ostoja Żelisławice)

Rozkład jazdy kibica 2023-12-15, 20:30Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2023-12-19, 17:30Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
© 1998 - 2023 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony