Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Opolu Paulina Skóra, 2022-07-29, 23:06

Na konferencji prasowej po meczu pomiędzy Odrą Opole i Zagłębiem Sosnowiec pojawili się trenerzy obu ekip.
Konferencja prasowa po meczu w Opolu

Artur Skowronek:

- Drużyna wyszła bardzo mocno naładowana pozytywną energią. Od początku chcieliśmy pokazać, że przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo. Gratuluję drużynie. Ta energia przerodziła się w zwycięstwo i dobrą grę. Oczywiście, ta czerwona kartka trochę ułatwiła sprawę, ale bez względu na to byliśmy w dobrej dyspozycji i jedynie skuteczność nie pozwoliła nam prowadzić wcześniej i wyżej. Z dużą pokorą przyjmujemy to zwycięstwo, ale trzeba się cieszyć, dawno nie było takiej dobrej sytuacji w klubie. To nas musi zmotywować do ciężkiej pracy.

- Mam szacunek do piłkarzy za tego, że cisnęli dalej i byli sobą. Odra też musiała zaregować, wiadomo, że wolelibyśmy zejść do szatni przy zero z tyłu, ale nie mam pretensji za ten pojedynek w polu karnym, po którym sędzia podyktował jedenastkę.

- Fragmenty z długimi wykopami, po których padły te dwie bramki nie były planowane, mamy szybkiego napastnika, który w tej lidze będzie szybszy od wielu obrońców i będziemy starali się to wykorzystać. Poza tym było też wiele innych dobrych fragmentów, po których mogliśmy strzelić piękne bramki. 

- Na GKS Katowice wyjdziemy jeszcze bardziej naładowani.

Piotr Plewnia:

- Gratulacje dla Zagłębia, sami pomogliśmy w tym zwycięstwie. Czas przestać dawać pretekst przeciwnikowi. Do 30. minuty ten mecz był wyrównany, chcieliśmy ten mecz skończyć z godnością, dziękuję za to chłopakom, dali z siebie wszystko mimo tych błędów. 


Galeria Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA


BRAMKI:
3 - Szymon Sobczak
2 - Marek Fabry
1 - Patryk Bryła, Szymon Pawłowski

ASYSTY:
1 - Maksymilian Banaszewski, Dominik Jończy Maksym Niemiec, Szymon Pawłowski, Szymon Sobczak, Maksymilian Rozwandowicz, 

ŻÓŁTE KARTKI:
2 - Dominik Jończy, Maksymilian Rozwandowicz
1 - Sebastian Bonecki, Vedran Dalić, Marek Fabry, Michał Masłowski, Szymon Sobczak

CZERWONE KARTKI:
1 - Maksymilian Rozwandowicz

Rozkład jazdy kibica 2022-08-10, 18:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2022-08-13, 15:00Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2022-08-21, 15:00Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2022-08-26, 18:00Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2022-09-02, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów
© 1998 - 2022 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony