Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu ze Stomilem Paulina Skóra, 2022-05-14, 23:06

Na konferencji po meczu Zagłębia Sosnowiec ze Stomilem Olsztyn pojawili się trenerzy obu ekip.
Konferencja prasowa po meczu ze Stomilem

Artur Skowronek:

- Przed meczem było wiadomo, że tutaj ważną rolę będzie grać mental, psychika, przygotowanie i pozytywne nastawienie do tego spotkania. Spodziewaliśmy się, że ten mecz będzie bardzo trudny i dlatego czasami parę rzeczy piłkarzom nie wychodziło. Stomil musiał wygrać ten mecz, a my nie chcieliśmy niczego kalkulować, tylko go wygrać. Kilka sytuacji stworzyliśmy, a dziś zabrakło skuteczności, żeby zwycięstwem przypięczetować ten główny cel, który mieliśmy.

- Trudno komentować to spotkanie po piłkarsku i to zostawię do analizy posezonowej. Chciałbym pogratulować zawodnikom. Nie jesteśmy zadowoleni, że graliśmy do przedostatniej kolejki o taki, a nie inny cel, ale sytuacja nas do tego zmusiła i zrobiliśmy to dzięki jedności szatni. Zrobiliśmy dużą rzecz, bo tylko sportowcy wiedzą jak pod taką presją trzeba funkcjonować. Mamy to! Oczywiście za chwilę będziemy chcieli zrobić wszystko, żeby zamknąć ten sezon i skupić się na nowych czasach i celach.

Piotr Jacek:

- Dziś graliśmy o zwycięstwo, tak jak w każdym spotkaniu. Niestety, zremisowaliśmy i to nie daje nam utrzymania. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, ale mamy jeszcze jeden mecz przed własną publicznością i tak będziemy chcieli godnie pożegnać się z ligą. Jestem wdzięczny piłkarzom za to, że dzisiaj dali z siebie maksiumum. Niestety, ten maks nie pozwoli nam wygrać i w smutnych nastrojach wracamy do Olsztyna.

- Nie żałuję, że się podjąłem tego zadania. Praca na zapleczu Ekstraklasy to jest zaszczyt. Możliwość pomocy zawodnikom, którzy są w dołku to jest poważne wyzwanie, a ja wyzwań się nie boję. Pewne rzeczy próbowałbym jeszcze udoskonalić i zmienić. Kompletnymi piłkarzami, sportowcami i trenerami są tylko i wyłącznie te osoby, które oprócz zwycięstw i sukcesów zaznały goryczy porażki i osiągnęły dna. Te porażki nas uczą i pozwalają wyciągnąć wnioski. Zarówno ja, jak i moi piłkarze o tę porażkę będą mocniejsi.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2)
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2) Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2) Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2)
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2) Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2) Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2)
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2) Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2) Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (galeria2)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
17 - Szymon Sobczak
7 - Szymon Pawłowski
4 - Wojciech Szumilas
3 - Quentin Seedorf
2 - Maksymilian Banaszewski,
1 - Maciej Ambrosiewicz, Patryk Bryła, Michał Masłowski, Nikolas Korzeniecki, João Oliveira, Vamara Sanogo, Aléx Tanque, samobójcza (Szymon Zalewski - GKS Jastrzębie)

ASYSTY:
6 - Szymon Pawłowski, Szymon Sobczak
4 - João Oliveira
3 - Maksymilian Banaszewski, Filip Borowski, Dawid Gojny

2 - Patryk Bryła, Vedran Dalić, Aléx Tanque
1 - Wojciech Kamiński, Nikolas Korzeniecki, Dominik Jończy, Quentin Seedorf

CZERWONE KARTKI:
1 - Dawid Gojny, João Oliveira

ŻÓŁTE KARTKI:
10 - Dominik Jończy, João Oliveira
9 - Patryk Bryła
7 - Wojciech Kamiński, Wojciech Szumilas
6 - Vedran Dalić
5 - Maciej Ambrosiewicz, Michał Masłowski
3 - Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Vamara Sanogo
2 - Filip Borowski, Marin Galić, Michał Gliwa, Nikolas Korzeniecki, Mateusz Machała,  Quentin Seedorf, Szymon Sobczak, Alex Tanque
1 - Maksymilian Banaszewski, Mateusz Bodzioch, Lukáš Ďuriška, Dawid Gojny, Mykyta Peterman

PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
3 - Szymon Sobczak
2 - Szymon Pawłowski
1 - Kacper Smoleń

ASYSTY:
3 - Patryk Bryła
1 - Maksymilian Banaszewski, Wojciech Szumilas

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Maciej Ambrosiewicz, Lukáš Ďuriška, João Oliveira, Wojciech Szumilas

Rozkład jazdy kibica 2022-05-22, 12:40Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2022 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony