Głównym sędzią sobotniego meczu 25. kolejki Fortuna I ligi między Zagłębiem Sosnowiec a GKS-em Jastrzębie będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia.
47-letniemu arbitrowi na liniach pomagać będą Damian Rokosz z Katowic i Katarzyna Wójs ze Stalowej Woli. Na sędziego technicznego wyznaczono Rafała Rokosza z Katowic. Za wideoweryfikację odpowiedzialni będą Tomasz Wajda (sędzia VAR) z Żywca i Kornel Paszkiewicz (sędzia AVAR) z Wrocławia.
Sobotni mecz będzie już ósmym meczem Zagłębia prowadzonym przez Sebastiana Jarzębaka. Arbiter ten prowadził m.in. ubiegłoroczne spotkanie pomiędzy klubami z Sosnowca i Jastrzębia.
Mecze Zagłębia Sosnowiec prowadzone przez Sebastiana Jarzębaka:
Puchar Ekstraklasy
03.10.2007 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1:0
II liga
03.05.2013 Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 1:2
I liga
24.08.2016 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0:0
04.06.2020 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1:1
22.05.2021 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 3:0
Puchar Polski
10.08.2017 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1:2
27.10.2021 Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 0:1
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
II LIGA
BRAMKI:
6 - Jewgienij Szykawka
5 - Kacper Skóra
2 - Linus Rönnberg, Bartosz Snopczyński
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Matras, Deniss Rakels, Dawid Szot
ASYSTY:
4 - Bartosz Snopczyński
3 - Patryk Gogół,
2 - Miłosz Pawlusiński, Linus Rönnberg, Dawid Szot
1 - Emmanuel Agbor, Marcel Broniewski, Bartosz Chęciński, Roko Kurtović, Patryk Mucha, Deniss Rakels, Kacper Skóra, Jewgienij Szykawka
CZERWONE KARTKI:
2 - Adrian Gryszkiewicz
1 - Emmanuel Agbor, Patryk Gogół, Kacper Siuta, Bartłomiej Wasiluk
ŻÓŁTE KARTKI:
5 - Bartosz Chęciński, Jewgienij Szykawka
4 - Adrian Gryszkiewicz, Dawid Szot
3 - Igor Dziedzic, Mateusz Matras, Linus Rönnberg, Kacper Skóra
2 - Emmanuel Agbor, Bartosz Boruń, Patryk Mucha, Bartłomiej Wasiluk
1 - Marcel Broniewski, Patryk Gogół, Mateusz Kabała, Roko Kurtović
REZERWY:
BRAMKI (V LIGA):
15 - Michał Barć
12 - Kacper Wołowiec
3 - Jan Marcinkowski, Bartosz Paszczela
2 - Milan Bazler, Kacper Kopera, Szymon Krawiec, Aleksander Steczek
1 - Patryk Mucha, Andrzej Niewulis, Piotr Płuciennik, Dawid Ryndak
BRAMKI (PUCHAR POLSKI):
5 - Kacper Wołowiec
2 - Kacper Mironowicz, Piotr Płuciennik, Aleksander Steczek
1 - Maciej Figura, Kacper Machnik, Kamil Wawrowski

































Zaloguj się aby dodać własny komentarz