Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Arkadiusz Maj podpisał kontrakt z Zagłębiem JP, 2022-01-12, 18:12

22-letni napastnik Arkadiusz Maj podpisał półtoraroczny kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec i od razu został wypożyczony na pół roku do Polonii Bytom.
Arkadiusz Maj podpisał kontrakt z Zagłębiem

Arkadiusz Maj urodził się 24 sierpnia w 1999 roku w Kraśniku i tam rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną. Najpierw występował w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym, a następnie w Stali, w której jesienią 2018 grał w III lidze (15 meczów i 6 bramek). Wiosną 2019 przeszedł do II-ligowej Elany Toruń, a na początku rundy jesiennej 2019 reprezentował barwy I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. W obu tych klubach zagral tylko po jednym spotkaniu. Jeszcze w trakcie letniego okna transferowego w 2019 powrócił do Stali Kraśnik, gdzie wystąpił w 13 meczach i zdobył jednego gola (sezon został przerwany po 19 kolejkach).

Jesień 2020 Arkadiusz Maj spędził w występującym w klasie okręgowej Orle Urzędów, a w ubiegłym roku reprezentował barwy III-ligowych Orląt Radzyń Podlaski. W 32 meczach ligowych strzelił 19 bramek. Dołożył do nich jedno trafienie w jednym występie na centralnym szczeblu Pucharu Polski, a także dwa gole w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Po podpisaniu kontraktu z Zagłębiem Arkadiusz Maj został wypożyczony do III-ligowej Polonii Bytom, w której będzie występował do końca sezonu 2021/2022.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
11 - Szymon Sobczak
5 - Szymon Pawłowski
3 - Quentin Seedorf, Wojciech Szumilas
1 - Maciej Ambrosiewicz, Maksymilian Banaszewski, Patryk Bryła, João Oliveira,  Aléx Tanque

ASYSTY:
5 - Szymon Sobczak
3 - Dawid Gojny, João Oliveira, Szymon Pawłowski

2 - Maksymilian Banaszewski, Patryk Bryła,  Aléx Tanque
1 - Wojciech Kamiński, Nikolas Korzeniecki, Dominik Jończy

ŻÓŁTE KARTKI:
7 - João Oliveira
5 - Maciej Ambrosiewicz, Patryk Bryła, Dominik Jończy, Wojciech Kamiński, Wojciech Szumilas
4 - Vedran Dalić,
3 - Szymon Pawłowski,
2 - Marin Galić, Nikolas Korzeniecki, Mateusz Machała, Dawid Ryndak, Szymon Sobczak, Alex Tanque
1 - Lukáš Ďuriška,  Quentin Seedorf

PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
3 - Szymon Sobczak
2 - Szymon Pawłowski
1 - Kacper Smoleń

ASYSTY:
3 - Patryk Bryła
1 - Maksymilian Banaszewski, Wojciech Szumilas

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Maciej Ambrosiewicz, Lukáš Ďuriška, João Oliveira, Wojciech Szumilas

Rozkład jazdy kibica 2022-02-26Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2022 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony