Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Resovią Paulina Skóra, 2021-10-10, 15:16

Na konferencji prasowej pojawili się trenerzy obu ekip.
Konferencja prasowa po meczu z Resovią

Dawid Kroczek:

- Jechaliśmy tutaj po bardzo trudnym okresie. Cieszę się, że graliśmy skutecznie w obronie, na zero z tyłu, szczególnie w drugiej połowie, gdy graliśmy w obronie niskiej, gdy Zagłębie zmuszone było odrabiać straty. Pokazaliśmy dobrą dyscyplinę, ale także serce i wolę walki. Nie było to może jakieś wybitne spotkanie w naszym wykonaniu, ale nadrobiliśmy innymi cechami i wygraliśmy ten mecz. 

Artur Skowronek:

- W pierwszej połowie nie pokazaliśmy tego, co byśmy chcieli. Resovia nie pozwalała nam pokazać aututy naszych piłkarzy. W drugiej połowie było nieco inaczej, chcielibyśmy więcej ataku pozycyjnego, żebyśmy to lepiej rozprowadzali i finalizowali. Resovia zmuszała nas do strzałów z dystansu, ale zabrakło nam cierpliowści przy budowaniu akcji i być może dlatego było tak mało setek. To był mecz pełen stykowych kontrowersji, ta liga pokazuje, że trzeba walczyć o każdy punkt. Nie mam pretensji do zespołu, oni bardzo chcą. Bardzo wierzę w tę drużynę, w tych chłopaków i w to, że obudzimy potencjał na dłuższy fragment.

- Ja jestem człowiekiem, który wie, że trzeba szybko się pozbierać i iść dalej. Dzisiaj zawiedliśmy, chcemy zrobić wszystko, aby zbudować mocne fundamenty. Potrzebujemy więcej impulsów i więcej pracy. Przed nami trudne mecze, w tej lidze każdy jest taki. Powiedzialem piłkarzom, że wyjątkowych ludzi poznaje się w trudnych sytuacjach i ja na to teraz czekam. 

- Zespół złapał taki rytm, że Ambrosiewicz i Szumilas napędzali grę i trudno oczekiwać żeby teraz wyjąć tę naszą ósemkę. Jestem po rozmowach z João Oliveirą, on czeka na swój moment, pracuje na niego i mam nadzieję, że go wykorzysta.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

I LIGA

BRAMKI:
7 - Szymon Sobczak
2 - Wojciech Szumilas
1 - Maciej Ambrosiewicz, Patryk Bryła, João Oliveira, Quentin Seedorf,  Aléx Tanque

ASYSTY:
2 - Patryk Bryła, Szymon Sobczak, Aléx Tanque
1 - Maksymilian Banaszewski, Dawid Gojny, Wojciech Kamiński, Nikolas Korzeniecki, João Oliveira, Szymon Pawłowski

ŻÓŁTE KARTKI:
5 - João Oliveira
4 - Patryk Bryła
3 - Maciej Ambrosiewicz, Wojciech Kamiński, Wojciech Szumilas,
2 - Vedran Dalić, Marin Galić, Dominik Jończy,  Nikolas Korzeniecki,  Szymon Pawłowski, Szymon Sobczak, Alex Tanque
1 - Lukáš Ďuriška, Mateusz Machała,  

PUCHAR POLSKI

BRAMKI:
3 - Szymon Sobczak
2 - Szymon Pawłowski
1 - Kacper Smoleń

ASYSTY:
3 - Patryk Bryła
1 - Maksymilian Banaszewski, Wojciech Szumilas

ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Wojciech Szumilas

Rozkład jazdy kibica 2021-10-31, 15:00Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 2021-11-07, 15:00Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2021-11-13, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2021-11-20Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2021-11-27Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony